KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2017-2018
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2017-2018

Kampioenschappen | Overwinningen en podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 2 5 1
Vlaamse kampioenschappen 2 0 1
Belgische kampioenschappen 0 0 0
TOTAAL = 11 7 2 2

 
    Vlaams kampioenschap veldlopen (Rotselaar)
    kadetten meisjes 2003: Bilo Marie Vlaams kampioene
    masters dames W45: Vanhessche Hilde Vlaams kampioene
    kadetten meisjes 2003: Bilo Laure 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap veldlopen (Lokeren)
    kadetten meisjes 2003: Bilo Marie provinciaal kampioene
    masters dames W45: Vanhessche Hilde provinciaal kampioene
    benjamins jongens 2009: Loman Danté 2de
    miniemen meisjes 2005: De Schepper Flore 2de
    kadetten meisjes 2003: Bilo Marie 2de
    kadetten jongens 2004: Van Rillaer Korneel 2de
    scholieren meisjes 2001: Depoppe Bronty 2de
    masters dames W40: Verdonckt Greet 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap veldlopen (Brussel)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Gesves)
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   9 overwinningen Bilo Marie (Zwijnaarde, Deinze, CC Roeselare, Oudenaarde, Berlare, Maldegem, Zottegem, PK Lokeren, KvV Rotselaar)
   
   5 overwinningen Thienpondt Stijn (Zwijnaarde, Deinze, CC Roeselare, Oudenaarde, Ertvelde)
Loman Danté (Zwijnaarde, Aalter, Zele, Ieper, Lebbeke)
   
   3 overwinningen De Schepper Flore (Zwijnaarde, Oudenaarde, Zottegem)
Vanhessche Hilde (Zottegem, PK Lokeren, KvV Rotselaar)
   
   1 overwinning Bogaert Mano (Deinze)
Van Rillaer Elodie (Vilvoorde)
Willaert Sara (Zwijnaarde)
Depoppe Bronty (Zottegem)
Schelfhout Fien (Oudenaarde)
Reynaert Hanne (Zwijnaarde)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Gosseye Iljo (Zwijnaarde, Deinze, Oudenaarde, Zottegem)
Loman Danté (Ertvelde, PK Lokeren)
Ketsman Senne (Zwijnaarde)
Loman Danaë (Oudenaarde)
De Schepper Flore (Maldegem, PK Lokeren)
Vander Beken Amber (CC Relays)
Bilo Laure (CC Relays, Zwijnaarde, Deinze, CC Roeselare, Oudenaarde, Berlare, Maldegem, Zottegem, PK Lokeren)
Bilo Marie (CC Relays)
Van Rillaer Korneel (PK Lokeren)
Depoppe Bronty (Berlare, PK Lokeren)
Thienpondt Stijn (Maldegem, CC Hannuit)
Schelfhout Fien (Zwijnaarde)
Reynaert Hanne (Zele)
Vanhessche Hilde (Ieper)
   
   3de plaats Van Gasse Nanou (Zwijnaarde)
Demeulemeester Matisse (Zottegem)
Gosseye Iljo (Aalter)
Bogaert Mano (Maldegem)
De Visscher Amber (Deinze)
Loman Danaë (Zele, Ieper)
Moerman Tess (Zottegem)
Vander Beken Juul (Zottegem)
Bilo Laure (KvV Rotselaar)
Depoppe Bronty (Maldegem)
Chamtouri Sirine (Zottegem)
Reynaert Hanne (Oudenaarde)
Vanhessche Hilde (Oudenaarde, Ertvelde)
Verdonckt Greet (PK Lokeren)