KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2016-2017
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2016-2017

Kampioenschappen | Overwinningen en podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 2 4 2
Vlaamse kampioenschappen 0 0 1
Belgische kampioenschappen 1 1 0
TOTAAL = 11 3 5 3

 
    Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Lokeren)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap veldlopen (Wachtebeke)
    scholieren jongens 2001: Thienpondt Stijn Belgisch kampioen
    kadetten meisjes 2003: Bilo Marie 2de
    kadetten meisjes 2003: Bilo Marie 4de
    benjamins jongens 2009: Loman Danté 7de
    kadetten meisjes 2002: Hanssens Ilana 9de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap veldlopen (Rotselaar)
    scholieren jongens 2001: Thienpondt Stijn 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap veldlopen (Beveren)
    kadetten meisjes 2003: Bilo Marie provinciaal kampioene
    scholieren jongens 2001: Thienpondt Stijn provinciaal kampioen
    miniemen meisjes 2005: De Schepper Flore 2de
    kadetten meisjes 2003: Bilo Laure 2de
    kadetten meisjes 2002: Hanssens Ilana 2de
    masters dames W40: Verdonckt Greet 2de
    benjamins jongens 2009: Loman Danté 3de
    junioren dames: Schelfhout Fien 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   4 overwinningen Thienpondt Stijn (Maldegem, Ieper, PK Beveren, BK Wachtebeke)
   
   2 overwinningen Loman Danté (Zwijnaarde, Maldegem)
Bilo Marie (PK Beveren, Berlare)
   
   1 overwinning Willaert Sara (Zwijnaarde)
De Cremer Hervé (Zwijnaarde)
Bilo Marie (PK Beveren)
Depoppe Bronty (Zwijnaarde)
Van Linden Veerle (Oudenaarde)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Van Gasse Nanou (Berlare)
Loman Danté (Aalter, Oudenaarde, Hamme, Berlare)
De Schepper Flore (Oudenaarde, Maldegem, PK Beveren)
Bilo Laure (PK Beveren)
Bilo Marie (Maldegem, Ieper, Berlare, BK Wachtebeke)
Hanssens Ilana (PK Beveren)
Thienpondt Stijn (Oudenaarde, Ertvelde, Lebbeke)
Schelfhout Fien (Deinze, Ieper, Berlare)
Verdonckt Greet (PK Beveren)
   
   3de plaats Loman Danté (PK Beveren)
Ketsman Senne (Ertvelde, Maldegem)
De Schepper Flore (Zwijnaarde)
Wannijn Pauline (Zwijnaarde)
De Cremer Hervé (Deinze)
Van Rillaer Korneel (Zwijnaarde)
Bilo Marie (CC Relays - Zwijnaarde, Oudenaarde, Ertvelde)
Bilo Laure (CC Relays, Maldegem)
Hanssens Ilana (CC Relays)
Depoppe Bronty (Berlare)
Thienpondt Stijn (KvV Rotselaar)
Schelfhout Fien (CC Relays, Maldegem, PK Beveren)
Reynaert Hanne (CC Relays)
Van Linden Veerle (CC Relays)