KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2015-2016
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2015-2016

Kampioenschappen | Overwinningen en podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 4 4 1
Vlaamse kampioenschappen 1 0 0
Belgische kampioenschappen 0 1 0
TOTAAL = 11 5 5 1

 
    Belgisch kampioenschap veldlopen (Wachtebeke)
    miniemen meisjes 2003: Bilo Marie 2de
    kadetten meisjes 2002: Hanssens Ilana 4de
    pupillen meisjes 2006: Willaert Sara 5de
    miniemen meisjes 2003: Bilo Laure 5de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Dour)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap veldlopen (Rotselaar)
    kadetten jongens 2001: Thienpondt Stijn Vlaams kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap veldlopen (Berlare)
    pupillen meisjes 2006: Willaert Sara provinciaal kampioene
    miniemen meisjes 2003: Bilo Marie provinciaal kampioene
    kadetten meisjes 2002: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
    kadetten jongens 2001: Thienpondt Stijn provinciaal kampioen
    miniemen meisjes 2003: Bilo Laure 2de
    kadetten meisjes 2001: Depoppe Bronty 2de
    junioren dames: Chamtouri Sirine 2de
    masters dames W50: Goossens Martine 2de
    scholieren meisjes 1999: Schelfhout Fien 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   9 overwinningen Thienpondt Stijn (Zwijnaarde, Deinze, CC Roeselare, Oudenaarde, Ertvelde, Zottegem, Ieper, PK Berlare, KvV Rotselaar)
   
   5 overwinningen Willaert Sara (Zwijnaarde, Deinze, Oudenaarde, Zottegem, PK Berlare)
   
   4 overwinningen Chamtouri Sirine (Aalter, Oudenaarde, Ertvelde, Lokeren)
   
   3 overwinningen Depoppe Bronty (Berlare, Oudenaarde, Ardooie)
Bilo Marie (Oudenaarde, Zottegem, PK Berlare)
   
   2 overwinningen Van Linden Veerle (Deinze, Oudenaarde)
De Cremer Hervé (Berlare, Zottegem)
   
   1 overwinning Reynaert Hanne (Lebbeke)
Schelfhout Fien (Ardooie)
Hanssens Ilana (PK Berlare)
Loman Danaë (Aalter)
Fabri Wolf (Zwijnaarde)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Van Linden Veerle (Ertvelde)
Goossens Martine (PK Berlare)
Msili Ossama (Kessel)
Reynaert Hanne (Oudenaarde, Ardooie)
Chamtouri Sirine (Deinze, PK Berlare)
Schelfhout Fien (Zwijnaarde)
Verhellen Ilke (Berlare, Oudenaarde, Zottegem)
Depoppe Bronty (PK Berlare)
Hanssens Ilana (Zwijnaarde)
Bilo Marie (Deinze, CC Roeselare, Ertvelde, BK Wachtebeke)
Bilo Laure (PK Berlare)
Loman Danaë (Ardooie)
Bastil Margaux (Zottegem)
Van Overmeiren Robbe (Zottegem)
   
   3de plaats Verdonckt Greet (Zottegem)
Decabooter Fien (Zottegem)
Schelfhout Fien (Oudenaarde, PK Berlare)
Verhellen Ilke (Zwijnaarde)
Hanssens Ilana (Oudenaarde, Ardooie)
Van Rillaer Korneel (Lebbeke)
Loman Danaë (Oudenaarde, Lebbeke)
De Bleeker Femke (Zwijnaarde)
Chiers Cato (Zwijnaarde)
De Cremer Catho (Aalter)
Vandendriessche Leandro (Zwijnaarde)