KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2014-2015
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2014-2015

Kampioenschappen | Overwinningen en podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 1 4 4
Vlaamse kampioenschappen 0 0 0
Belgische kampioenschappen 0 1 1
TOTAAL = 11 1 5 5

 
    Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Beernem)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap veldlopen (Wachtebeke)
    kadetten jongens 2001: Thienpont Stijn 2de
    senioren dames: Van Linden Veerle 3de
    pupillen meisjes 2005: Loman Danaë 4de
    junioren dames: Reynaert Hanne 4de
    kadetten meisjes 2001: Depoppe Bronty 7de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap veldlopen (Rotselaar)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap veldlopen (Deinze)
    kadetten meisjes 2001: Depoppe Bronty provinciaal kampioene
    benjamins meisjes 2006: Willaert Sara 2de
    pupillen meisjes 2005: Loman Danaë 2de
    miniemen meisjes 2002: Hanssens Ilana 2de
    scholieren meisjes 1999: Schelfhout Fien 2de
    miniemen meisjes 2003: Vander Beken Amber 3de
    kadetten meisjes 2000: Verhellen Ilke 3de
    kadetten jongens 2001: Thienpont Stijn 3de
    junioren dames: Reynaert Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   3 overwinningen Van Linden Veerle (Deinze, Oudenaarde, Ertvelde)
Reynaert Hanne (Aalter, Oudenaarde, Ardooie)
   
   2 overwinningen Loman Danaë (Maldegem, Uitbergen)
Vander Beken Amber (Lokeren, Lebbeke)
   
   1 overwinning Willaert Sara (Zottegem)
De Cremer Hervé (Oudenaarde)
Hanssens Ilana (Ardooie)
Depoppe Bronty (PK Deinze)
Thienpont Stijn (Uitbergen)
Schelfhout Fien (Oudenaarde)
Msili Ossama (Zottegem)
Bauters Ben (Ardooie)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Willaert Sara (PK Deinze)
De Cremer Catho (Lebbeke)
Loman Danaë (Zwijnaarde, Oudenaarde, Schellebelle, PK Deinze, Lebbeke)
De Schepper Flore (Zottegem)
Hanssens Ilana (Maldegem, PK Deinze)
De Cremer Hervé (Zottegem, Schellebelle)
Verhellen Ilke (Uitbergen)
Decabooter Fien (Zottegem)
Schelfhout Fien (Zwijnaarde, PK Deinze, Ardooie)
Eeckhout Ilana (Zottegem)
Thienpont Stijn (Oudenaarde, Ardooie, BK Wachtebeke)
Msili Ossama (Oudenaarde, Maldegem)
Reynaert Hanne (Ertvelde)
Lefebvre Daan (Lokeren)
Decabooter Thomas (Halle)
   
   3de plaats De Cremer Catho (Oudenaarde, Schellebelle)
Fabri Wolf (Zwijnaarde, Oudenaarde)
Vander Beken Amber (Zwijnaarde, Schellebelle, PK Deinze)
Hanssens Ilana (Zwijnaarde)
Verhellen Ilke (Zwijnaarde, Oudenaarde, Maldegem, PK Deinze)
Depoppe Bronty (Ieper)
Thienpont Stijn (Zwijnaarde, Zottegem, Ieper, PK Deinze)
Decabooter Fien (Oudenaarde)
Msili Ossama (Ertvelde)
Reynaert Hanne (PK Deinze)
Lefebvre Daan (Uitbergen)
Goethals Jurgen (Zottegem)
Van Linden Veerle (BK Wachtebeke)