KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2013-2014
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2013-2014

Kampioenschappen | Overwinningen | Podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 0 3 1
Vlaamse kampioenschappen 0 0 0
Belgische kampioenschappen 1 1 0
TOTAAL = 5 1 4 1

 
   Belgisch kampioenschap veldlopen (Wachtebeke):
   benjamins meisjes: Van Bever Antje - De Schepper Flore - De Bleeker Femke - Loman Danaë
    Belgisch kampioene
   senioren dames: Van Linden Veerle 2de
   junioren dames: Reynaert Hanne 8ste
   scholieren meisjes 1997: Eeckhout Ilana 13de
   scholieren jongens 1997: Lefebvre Daan 13de
   pupillen jongens 2004: De Cremer Hervé 15de
   miniemen meisjes 2002: Hanssens Ilana 15de
   benjamins jongens: Paelinck Jean-Luca - Gosseye Leko - Meuleman Lars - Wolf Fabri
    15de
   pupillen jongens 2004: Demaret Laurent 16de
   pupillen meisjes 2003: Vander Beken Amber 19de
   miniemen meisjes 2001: Depoppe Bronty 20ste
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap veldlopen + BK masters (Rotselaar):
   senioren dames: Van Linden Veerle 4de
   scholieren jongens 1997: Lefebvre Daan 4de
   scholieren jongens 1998: Msili Ossama 5de
   masters dames W50: Goossens Martine 7de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap veldlopen (Schellebelle):
   benjamins meisjes 2005: Loman Danaë 2de
   pupillen meisjes 2003: Vander Beken Amber 2de
   scholieren jongens 1997: Lefebvre Daan 2de
   junioren dames: Reynaert Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   4 overwinningen Loman Danaë (Oudenaarde, Maldegem, Lebbeke, BK Wachtebeke)
   
   2 overwinningen Fabri Wolf (Zwijnaarde, Aalter)
  Hanssens Ilana (Zwijnaarde, Deinze)
  De Cremer Hervé (Aalter, Deinze)
   
   1 overwinning Willaert Sara (Zottegem)
  De Schepper Flore (BK Wachtebeke)
  Van Bever Antje (BK Wachtebeke)
  De Bleeker Femke (BK Wachtebeke)
  Vander Beken Amber (Lebbeke)
  Eeckhout Ilana (Zottegem)
  Lefebvre Daan (Uitbergen)
  Reynaert Hanne (Ieper)
  Van Linden Veerle (Oudenaarde)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Loman Danaë (Ertvelde, PK Schellebelle)
  Van Bever Antje (Zottegem)
  Vander Beken Amber (PK Schellebelle)
  De Cremer Hervé (Zwijnaarde, Oudenaarde, Zottegem, Maldegem, Uitbergen)
  Demaret Laurent (CC Dour)
  Hanssens Ilana (Oudenaarde, Zottegem)
  Depoppe Bronty (Zwijnaarde, Deinze, Zottegem)
  Libberecht Arthur (Deinze)
  Lefebvre Daan (PK Schellebelle)
  Reynaert Hanne (Aalter)
  Van Linden Veerle (BK Wachtebeke)
  Ver Cruysse Anthony (Lennik)
   
   3de plaats Van Bever Antje (Zwijnaarde)
  De Schepper Flore (Maldegem)
  Vander Beken Amber (Zottegem, Ieper)
  Fabri Wolf (Oudenaarde)
  Van Hautegem Leander (Zwijnaarde)
  Libberecht Arthur (Zottegem)
  Eeckhout Ilana (Ardooie)
  De Lange Elisa (Couvin)
  Reynaert Hanne (Oudenaarde, Maldegem, PK Schellebelle)
  Wieleman Jonas (Ertvelde)
  Winnepeninckx Solomon (Ieper)