KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2012-2013
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2012-2013

Kampioenschappen | Overwinningen | Podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 3 2 2
Belgische kampioenschappen 0 0 1
TOTAAL = 8 3 2 3

   Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Rotselaar):
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap veldlopen (Oostende):
   pupillen meisjes 2002: Hanssens Ilana 3de
   scholieren meisjes 1996: Reynaert Hanne 8ste
   benjamins jongens: De Cremer Hervé - Martens Robbe - De Vriese Jaron - Fabri Thor 11de
   miniemen meisjes 2001: Depoppe Bronty 13de
   korte cross heren: Berok Mohamed 13de
   scholieren jongens 1997: Lefebvre Daan 15de
   pupillen jongens 2002: De Cremer Arnaud 15de
   pupillen meisjes 2002: Van Snick Anaïs 16de
   pupillen meisjes 2002: Gaeremynck Tine 18de
   junioren heren: Winnepeninckx Solomon 19de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap veldlopen (Lebbeke):
   pupillen meisjes 2002: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
   masters dames W50: Goossens Martine provinciaal kampioene
   korte cross heren: Berok Mohamed provinciaal kampioen
   scholieren meisjes 1996: Reynaert Hanne 2de
   junioren heren: Winnepeninckx Solomon 2de
   benjamins meisjes 2005-2006: Loman Danaë 3de
   benjamins jongens 2004: De Cremer Hervé 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   5 overwinningen Loman Danaë (Zwijnaarde, Deinze, Ertvelde, Schellebelle, Izegem)
   
   3 overwinningen De Cremer Hervé (Aalter, Schellebelle, Uitbergen)
  Berok Mohamed (Braine L'Alleud, korte cross Oudenaarde, korte cross PK Lebbeke)
   
   2 overwinningen Hanssens Ilana (Zwijnaarde, PK Lebbeke)
  Winnepeninckx Solomon (Aalter, Oudenaarde)
   
   1 overwinning Buyck Jasper (Zwijnaarde)
  Goossens Martine (PK Lebbeke W50)


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Loman Danaë (Zwijnaarde, Deinze, Oudenaarde, Maldegem)
  De Cremer Hervé (Zwijnaarde, Deinze, Oudenaarde, Zottegem)
  Demeulemeester Lisa (Zottegem)
  Hanssens Ilana (Oudenaarde, Ertvelde)
  Depoppe Bronty (Aalter, Deinze, Oudenaarde, Zottegem)
  Buyck Jasper (Oudenaarde)
  Reynaert Hanne (Zottegem, Maldegem, PK Lebbeke)
  Lefebvre Daan (Lennik)
  Winnepeninckx Solomon (PK Lebbeke)
  Berok Mohamed (korte cross Stekene, korte cross Ertvelde, korte cross Hannuit)
   
   3de plaats Loman Danaë (Aalter, PK Lebbeke)
  Vander Beken Amber (Zottegem, Schellebelle)
  De Cremer Hervé (PK Lebbeke)
  Hanssens Ilana (Deinze, Oostende BK)
  Gaeremynck Tine (Oudenaarde)
  Depoppe Bronty (Lennik)
  Buyck Jasper (Zottegem, Opwijk)
  Eeckhout Ilana (Zele, Oudenaarde)
  Reynaert Hanne (Izegem)
  Lefebvre Daan (Zottegem)
  Devaere Emma (Aalter)
  Winnepeninckx Solomon (Maldegem)