KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2011-2012
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2011-2012

Kampioenschappen | Overwinningen | Podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 2 1 1
Belgische kampioenschappen 0 1 1
TOTAAL = 6 2 2 2

   Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Seraing):
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap veldlopen (Oostende):
   benjamins meisjes: Vd Beken Amber - De Schepper Kato - Vdwalle Febe - Demeulemeester Lisa 2de
   pupillen meisjes 2002: Hanssens Ilana 3de
   korte cross heren: Berok Mohamed 4de
   scholieren jongens 1995: Glorieux Jesse 10de
   miniemen meisjes 1999: Decabooter Fien 12de
   kadetten jongens 1998: Buyck Jasper 12de
   kadetten meisjes 1997: Eeckhout Ilana 18de
   kadetten jongens 1997: Lefebvre Daan 19de
   benjamins meisjes 2: De Schepper Flore - Planckaert Kato - Loman DanaŽ - De Blauwer Hannah 19de
   benjamins jongens: Pepijn Baert - Dhont Gauthier - Fabri Thor - De Cremer Hervé 21ste
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap veldlopen (Lebbeke):
   benjamins jongens 2003: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
   pupillen meisjes 2002: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
   masters dames W45: Goossens Martine 2de
   scholieren jongens 1995: Glorieux Jesse 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   8 overwinningen De Cremer Hervé (Deinze, Ertvelde, Zottegem, Schellebelle, Uitbergen, PK Lebbeke, Lokeren, Opwijk)
   
   3 overwinningen Hanssens Ilana (Zwijnaarde, Zottegem, PK Lebbeke)
   
   2 overwinningen De Merlier Raf (Oudenaarde, Zottegem)
  Winnepeninckx Solomon (Izegem)
  Berok Mohamed (Zottegem lange cross, Izegem korte cross)
   
   1 overwinning Verstichelen Sofie (Opwijk)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Loman Danaë (Zottegem)
  Vander Beken Amber (Zottegem)
  Demeulemeester Lisa (Zwijnaarde)
  Gaeremynck Tine (Zwijnaarde)
  Hanssens Ilana (Deinze, Oudenaarde)
  Andries Marie (Oudenaarde, Zottegem)
  Van Schuylenbergh Dries (Zottegem)
  Decabooter Fien (Oudenaarde)
  Eeckhout Ilana (Oudenaarde, Zottegem, Izegem)
  Verstichelen Sofie (Hamme)
  Winnepeninckx Solomon (Zottegem, Schellebelle)
  Goossens Martine (PK Lebbeke)
   
   3de plaats Vandewalle Febe (Zwijnaarde)
  De Schepper Kato (Zottegem)
  Devenyns Celien (Zwijnaarde, Zottegem)
  Demeulemeester Lisa (Deinze, Oudenaarde)
  Vander Beken Amber (Schellebelle)
  De Cremer Hervé (Oudenaarde)
  Hanssens Ilana (Oostende BK)
  De Merlier Raf (Ertvelde)
  Decabooter Fien (Dour)
  Reynaert Hanne (Ertvelde, Zottegem, Schellebelle)
  Glorieux Jesse (PK Lebbeke)
  Winnepeninckx Solomon (Deinze)
  Goossens Martine (Opwijk)