KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2010-2011
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2010-2011

Kampioenschappen | Overwinningen | Podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 2 0 2
Belgische kampioenschappen 0 1 0
TOTAAL = 5 2 1 2

   Belgisch kampioenschap veldlopen (Oostende):
   benjamins meisjes: x 2de
   scholieren jongens 1994: Winnepeninckx Solomon 4de
   scholieren meisjes 1995: Vandermeeren Eva 6de
   scholieren jongens 1995: Wieleman Jonas 11de
   benjamins meisjes II: x 12de
   benjamins jongens: x 14de
   kadetten meisjes 1996: Reynaert Hanne 14de
   kadetten meisjes 1997: Eeckhout Ilana 15de
   miniemen meisjes 1999: Decabooter Fien 19de
   pupillen meisjes 2001: Andries Marie 20ste
   miniemen meisjes 1998: Heyse Sara 21ste
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Vilvoorde):
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap veldlopen (Deinze):
   benjamins meisjes 2002: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
   scholieren jongens 1994: Winnepeninckx Solomon provinciaal kampioen
   benjamins meisjes 2003: Vander Beken Amber 3de
   miniemen meisjes 1998: Heyse Sara 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   6 overwinningen Winnepeninckx Solomon (Aalter, Oudenaarde, Maldegem, Deinze, Izegem, Lebbeke)
   
   4 overwinningen Hanssens Ilana (Zwijnaarde, Deinze, Oudenaarde, Deinze PK)
   
   2 overwinningen Vander Beken Amber (Zwijnaarde, Oudenaarde)
  Denys Lukas (Zwijnaarde, Zottegem)
   
   1 overwinning Andries Marie (Zwijnaarde)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats benjamins meisjes (BK Oostende)
  Andries Marie (Oudenaarde)
  Gaeremynck Tine (Aalter)
  Hanssens Ilana (Ertvelde, Schellebelle)
  Vander Beken Amber (Aalter)
  Vandewalle Febe (Zwijnaarde)
  De Merlier Raf (Oudenaarde, Zottegem)
  Heyse Sara (Aalter, Zottegem, Maldegem, Schellebelle)
  Eeckhout Ilana (Oudenaarde, Opwijk)
  Devaere Emma (Maldegem, Uitbergen)
  Winnepeninckx Solomon (Deinze)
   
   3de plaats Andries Marie (Deinze)
  Demeulemeester Lisa (Oudenaarde)
  Hanssens Ilana (Maldegem)
  Vander Beken Amber (Zottegem, Maldegem, Deinze PK)
  De Cremer Hervé (Zottegem)
  De Merlier Raf (Aalter)
  Van Schuylenbergh Dries (Oudenaarde)
  Heyse Sara (Zwijnaarde, Oudenaarde, Deinze PK)
  Vanderbauwhede Bert (Zottegem)
  Devaere Emma (Ertvelde)
  Vandermeeren Eva (Maldegem)
  Winnepeninckx Solomon (Tilburg, Bornem)