KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2009-2010
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2009-2010

Kampioenschappen | Overwinningen | Podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 1 1 1
Belgische kampioenschappen 0 0 0
TOTAAL = 3 1 1 1

   Belgisch kampioenschap veldlopen masters (top-10):
   masters dames W45: Goossens Martine 10de
 
   Belgisch kampioenschap veldlopen (top-25):
   kadetten meisjes 1995: Devaere Emma 4de
   scholieren jongens 1994: Winnepeninckx Solomon 8ste
   miniemen meisjes 1998: Heyse Sara 11de
   miniemen jongens 1998: Denys Lukas 13de
   pupillen meisjes 1999: Decabooter Fien 14de
   kadetten jongens 1995: Glorieux Jesse 18de
   scholieren meisjes 1994: Verstichelen Sofie 19de
   miniemen jongens 1998: Botte Stef 23ste
   kadetten jongens 1995: Wieleman Jonas 25ste
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap veldlopen:
   masters heren M75: Moerman Stefaan 1ste
   miniemen meisjes 1998: Heyse Sara 2de
   pupillen meisjes 1999: Decabooter Fien 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   3 overwinningen Gaeremynck Tine (Zwijnaarde, Oudenaarde, Zottegem)
   
   2 overwinningen Heyse Sara (Zottegem, Uitbergen)
     Denys Lukas (Zwijnaarde, Oudenaarde)
     Devaere Emma (Oudenaarde, Uitbergen)
     Winnepeninckx Solomon (Olsene, Oudenaarde)
   
   1 overwinning Eeckhout Ilana (Zwijnaarde)
     Sarah De Groote (Jabbeke)
     Nyangolo Azombo Leonel (Olsene)


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Andries Marie (Zottegem)
     De Vleeschauwer Femi (Zottegem)
     Hanssens Ilana (Rieme)
     De Schanfeleire Kjell (Zwijnaarde)
     De Merlier Raf (Zwijnaarde)
     Termonia Arno (Zwijnaarde)
     Decabooter Fien (Oudenaarde)
     Heyse Sara (Ninove-PK, Lokeren)
     Eeckhout Ilana (Oudenaarde)
     Denys Lukas (Zottegem)
     Lefebvre Daan (Aalter, Deinze)
     Devaere Emma (Deinze, Zele, Rieme, Maldegem)
     Glorieux Jesse (Oudenaarde, Rieme, Lokeren)
     Winnepeninckx Solomon (Zele, Opwijk)
     De Groote Sarah (Zwijnaarde)
   
   3de plaats Hanssens Ilana (Zottegem)
     De Merlier Jef (Zwijnaarde, Aalter)
     Decabooter Fien (Ninove-PK)
     Heyse Sara (Aalter)
     De Schanfeleire Kimsy (Oudenaarde)
     Eeckhout Ilana (Deinze, Uitbergen)
     Botte Stef (Zwijnaarde, Aalter)
     Lefebvre Daan (Uitbergen)
     Levieux Benjamin (Oudenaarde)
     Devaere Emma (Aalter, Lokeren)
     Wieleman Jonas (Opwijk)
     Winnepeninckx Solomon (Aalter, Lokeren)
     De Vos Kim (Uitbergen)
     Nyangolo Azombo Leonel (Opwijk)