KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2008-2009
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2008-2009

Kampioenschappen | Overwinningen | Podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 2 0 1
Belgische kampioenschappen 0 0 0
TOTAAL 2 0 1
 
   Belgisch kampioenschap veldlopen (top-25):
   pupillen jongens 1998: Denys Lukas 6de
   benjamins meisjes: Goossens Febe, Van Driessche Kato, Busselen Hannah, Verlet Sam 7de
   pupillen meisjes 1999: Decabooter Fien 8ste
   benjamins jongens: Lefebvre Elard, Martens Kasper, De Merlier Jef, De Merlier Raf 9de
   kadetten meisjes 1995: Devaere Emma 10de
   miniemen jongens 1997: Lefebvre Daan 15de
   miniemen jongens 1997: Levieux Benjamin 19de
   scholieren meisjes 1992: De Groote Sarah 22ste
   pupillen meisjes 1998: De Schanfeleire Kimsy 23ste
   miniemen meisjes 1996: Beatse Iris 25ste
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap veldlopen:
   scholieren meisjes 1992: Louise Van Eecke provinciaal kampioene
   masters heren M75: Stefaan Moerman provinciaal kampioen
   masters heren M60: Roger Peyskens 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   2 overwinningen Lefebvre Daan (Zottegem, Uitbergen)
   
   1 overwinning Van Driessche Kato (Semmerzake)
  Decabooter Fien (Uitbergen)
  Denys Lucas (Zottegem)
  De Bleeckere Kyamo (Zottegem)
  Devaere Emma (Uitbergen)


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Busselen Hannah (Zottegem, Uitbergen)
  Verlet Sam (Semmerzake)
  Decabooter Fien (Oudenaarde)
  Botte Stef (Zottegem)
  Eeckhout Ilana (Semmerzake, Zottegem)
  Laurier Febe (Semmerzake)
  Levieux Benjamin (Lokeren)
  Lefebvre Daan (Semmerzake, Oudenaarde)
  Devaere Emma (Oudenaarde)
  Van Eecke Louise (Lokeren)
   
   3de plaats Busselen Hannah (Semmerzake)
  Van Driessche Kato (Deinze, Oudenaarde, Uitbergen)
  Van Lancker Siebe (Zottegem)
  Decabooter Fien (Zottegem)
  Denys Lukas (Semmerzake)
  Eeckhout Ilana (Lokeren, Dour CC)
  Laurier Febe (Oudenaarde)
  Lefebvre Daan (Deinze)
  Levieux Benjamin (Rieme, Uitbergen)
  Devaere Emma (Maldegem)