KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Records | Clubrecords outdoor heren
Clubrecords indoor dames

Clubrecords indoor heren

Clubrecords outdoor dames

Clubrecords outdoor heren

Stadionrecords dames

Stadionrecords heren
Clubrecords outdoor heren

Benjamins | Pupillen | Miniemen | Kadetten | Scholieren | Junioren | Alle categorieën | Masters M35+ | M50+


Benjamins jongens top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
60m Bogaert Mateo 9.13 Nijvel 26/09/2015
600m De Merlier Raf 1.56.46 Sint-Niklaas 26/06/2010
1.000m Soetaert Michael 3.19.64 Nijvel 30/09/2001
Hoog Geenens Sten 1m21 Nijvel 24/09/2011
  Ketsman Senne 1m21 Vilvoorde 27/08/2016
Ver Bogaert Mateo 4m11 Lokeren 13/06/2015
Kogel (1kg) Van Coppenolle Floris 12m29 Zele 03/07/1993
Hockey Herman Timothy 38m51 Nijvel 28/08/1999
4-kamp De Cremer Hervé 1.964 ptn Oordegem 22/06/2013
  (60m: 9.56 - 600m: 2.01.22 - ver: 3m71 - kogel 1kg: 10m87)
4x60m Jonckheere Dylan 38.59 Aalst 18/08/2013
  De Vriese Jaron      
  Magerman Yorbe      
  De Cremer Hervé      
3x600m Van Schuylenbergh Dries 6.11.31 Lokeren 22/08/2010
  De Merlier Jef      
  De Merlier Raf      



Pupillen jongens top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
60m Denorme Tom 8.2 Aalst 01/05/1991
  Botte Stef 8.44 Deinze 27/06/2009
1.000m Soetaert Michael 3.05.79 Nijvel 27/09/2003
60mH Van Laethem Matthias 11.19 Oordegem 01/06/2008
1km SW Maes Lars 6.59.4 Ronse 19/05/1993
Hoog Van Coppenolle Floris 1m40 Gent 01/05/1995
Ver Denorme Tom 4m51 Aalst 01/05/1991
  Van Coppenolle Floris 4m51 Oordegem 21/07/1995
Kogel 2kg Van Coppenolle Floris 12m78 Oordegem 21/07/1995
Hockey Herman Timothy 64m90 Anderlecht 07/10/2001
Discus 600g De Cremer Hervé 26m75 Gent 06/09/2015
4-kamp Van Laethem Matthias 2.098 ptn Oordegem 21/07/2008
  (60m: 9.14 - 1.000m: 3.32.53 - ver: 4m23 - kogel 2kg: 8m61)
4x60m Geeraert Jochen 34.5 Deinze  
  Vandenbossche Bart      
  Denorme Tom      
  De Langhe David      
3x600m De Cremer Hervé 5.58.31 Maldegem 30/08/2015
  Martens Robbe      
  Van Rillaer Korneel      



Miniemen jongens top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
80m Denorme Tom 9.8 Gent 27/06/1993
150m Vandriessche Jelle 18.45 Merksem 16/09/2017
300m Vandriessche Jelle 39.38 Nijvel 23/09/2017
1.000m De Vuyst Frederik 2.57.33 Oudenaarde 28/06/1998
80mH De Cremer Hervé 13.80 Ertvelde 03/06/2017
150mH De Cremer Hervé 21.35 Gent 03/09/2017
1km SW De Stoppeleire Koen 6.36.4 Ronse 19/05/1993
Hoog Vandriessche Jonas 1m68 Nijvel 28/09/2013
Ver Vandriessche Jonas 5m22 Ninove 15/08/2013
  De Cremer Arnaud 5m22 Sint-Niklaas 27/09/2015
  De Cremer Hervé 5m22 Nijvel 23/09/2017
Polsstok De Cremer Hervé 2m65 Nijvel 23/09/2017
Kogel 3kg De Cremer Arnaud 13m06 Deinze 13/09/2015
Speer 400g Herman Timothy 42m43 Nijvel 28/09/2002
Discus 750g De Cremer Hervé 32m35 Beveren 28/05/2017
5-kamp De Cremer Arnaud 3.759 ptn Sint-Niklaas 27/09/2015
  (80m: 10.96 - 1.000m: 3.18.35 - hoog: 1m66 - ver: 5m22 - kogel 3kg: 12m65)
4x80m De Cremer Hervé 39.63 Nijvel 23/09/2017
  De Vriese Jaron      
  Mersseman Killian      
  Vandriessche Jelle      
3x600m Botte Stef 5.22.15 Ertvelde 21/08/2011
  Vanderbauwhede Bert      
  Van Vlaenderen Emiel      



Kadetten jongens top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
100m Verriest Jens 11.38 Merksem 15/08/2003
200m Verriest Jens 23.03 Nijvel 07/09/2003
300m Verriest Jens 36.24 Oudenaarde 05/08/2003
400m Gevaert Nic 52.71 Brussel 14/09/1980
800m Thienpondt Stijn 2.01.05 Lokeren 03/07/2016
1.000m Thienpondt Stijn 2.38.77 Oudenaarde 02/08/2016
1.500m De Vuyst Frederik 4.07.25 Oudenaarde 20/08/2000
Mijl Winnepeninckx Solomon 4.43.57 Oudenaarde 02/08/2009
2.000m Winnepeninckx Solomon 6.11.86 Tielt 13/09/2009
3.000m Van Langeraert Mike 10.49.20 Oudenaarde 19/05/2002
100mH De Muynck Ed 15.30 Kortrijk 01/10/1989
300mH Neuville Pepijn 42.07 Lebbeke 23/04/2017
1.500m St De Vuyst Frederik 4.25.5 Oudenaarde 24/06/2000
Hoog Geenens Sten 1m88 Heusden-Zolder 16/09/2017
Ver De Paepe Philippe 6m06 Oudenaarde 15/08/1987
Hinkstap Vandriessche Jonas 12m22 Lier 15/08/2015
Polsstok Descamps Anton 3m60 Oudenaarde 01/08/2010
Kogel 4kg De Cremer Arnaud 15m25 Oudenaarde 01/08/2017
Speer 600g Van Weyenbergh Matthias 45m28 Beveren 21/04/2002
oud model De Paepe Philippe 54m02 Deinze 07/08/1987
Discus 1kg Descamps Anton 44m66 Eeklo 16/10/2010
Hamer 4kg Lucas Lode 31m05 Ertvelde 19/04/2015
5-kamp De Paepe Philippe 2.924 ptn Dilbeek 22/08/1987
8-kamp De Cremer Arnaud 4.266 ptn Dilbeek 29-30/07/2017
  (100m: 12.33 (+0,5m/s) - ver: 5m75 (+1,4m/s) - kogel 4kg: 14m55 - polsstok: 2m80 -
100m horden: 16.47 (+0,5m/s) - hoog: 1m71 - speer: 37m19 - 1.000m: 3.12.73)
4x100m Descamps Anton 46.78 Lokeren 22/08/2010
  De Meulemeester Alan      
  De Lange Simon      
  Glorieux Jesse      
4x200m De Meulemeester Alan 1.39.73 Oudenaarde 19/06/2010
  Descamps Anton      
  Glorieux Jesse      
  De Lange Simon      
4x800m Poppe Rik 8.56.20 Ninove 30/08/1989
  Teirlinck Peter      
  Messiaen Steven      
  De Muynck Ed      



Scholieren jongens top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
100m De Meulemeester Alan 10.99 Brussel 07/09/2012
200m De Meulemeester Alan 22.24 Oordegem 02/09/2012
300m De Meulemeester Alan 35.73 Lokeren 28/05/2012
400m De Lange Simon 50.42 Oordegem 01/09/2012
800m De Clercq Erwin 1.55.4 Lebbeke 11/08/1984
1.000m De Clercq Erwin 2.30.00 Brussel 24/08/1984
1.500m Thienpondt Stijn 4.01.48 Oordegem 03/06/2017
Mijl Bauters Ben 4.37.07 Oudenaarde 01/08/2010
2.000m Winnepeninckx Solomon 5.48.45 Tielt 11/09/2011
3.000m De Clercq Erwin 8.34.80 Liévin (FRA) 12/09/1984
110mH (100cm) De Muynck Ed 16.21 Merksem 08/09/1991
  De Paepe Philippe 16.2 Ninove 06/08/1989
110mH (91cm) Descamps Anton 15.92 Verviers 26/08/2012
200mH Ghyselinck Ben 31.78 Kapellen 17/08/2008
300mH De Paepe Philippe 41.1 Waregem 05/07/1981
400mH Van Coster Tim 59.27 Oudenaarde 05/05/2001
2.000m St Van Butsele Benoni 6.00.8 Brussel 14/09/1980
Hoog De Paepe Philippe 1m92 Willebroek 22/07/1989
Ver De Paepe Philippe 6m58 Ninove 13/08/1989
Hinkstap Vandriessche Jonas 12m58 Beauvais (FRA) 13/07/2016
Polsstok Descamps Anton 4m20 Verviers 25/08/2012
Kogel 5kg Raepsaet Emmanuel 14m77 Ninove 12/06/1992
Speer 700g De Paepe Philippe 57m14 Aalst 09/04/1989
Discus 1,5kg Raepsaet Emmanuel 39m32 Oordegem 13/09/1992
Hamer 5kg Lucas Lode 31m44 Gentbrugge 03/07/2016
5-kamp Descamps Anton 2.619 ptn Deinze 30/06/2012
  (ver: 5m43 (-0.9m/s) - speer: 39m67 - 200m: 25.27 (+1.0m/s) - discus: 38m10 - 1.500m: 5.09.61)
8-kamp De Paepe Philippe 4.938 ptn Dilbeek 25/06/1989
9-kamp Descamps Anton 5.130 ptn Verviers 25-26/08/2012
  (100m: 12.50 (?m/s) - ver: 5m66 (+1.3m/s) - kogel: 13m78 - polsstok: 4m20 -
110mH: 15.92 (-0.2m/s) - discus: 34m36 - hoog: 1m55 - speer: 40m20 - 1.500m: 5.09.23)
4x100m Descamps Anton 43.14 Naimette 16/09/2012
  De Meulemeester Alan      
  De Lange Simon      
  Van Hauwermeiren Jasper      
4x800m Van Steenbrugge Patrick 8.03.70 Brugge 15/09/1974
  Dumarey Luc      
  De Buysscher Dirk      
  Verheuen Jan      



Junioren heren top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
100m De Meulemeester Alan 10.81 Ninove 27/07/2013
200m De Meulemeester Alan 21.84 Oordegem 01/06/2013
300m De Lange Simon 34.99 Lokeren 24/05/2014
400m De Lange Simon 49.09 Gentbrugge 17/05/2014
800m De Clercq Erwin 1.54.3 Aalst 22/06/1985
1.000m Winnepeninckx Solomon 2.31.7 Oudenaarde 24/07/2012
1.500m Fouquet Christiaan 3.50.0 Brugge 19/05/1975
Mijl Fouquet Christiaan 4.16.3 Ronse 01/05/1975
2.000m Winnepeninckx Solomon 5.30.52 Oudenaarde 21/06/2013
3.000m Vandekerckhove Peter 8.14.8 Waregem 14/08/1984
2 mijl Blommaert Wouter 10.22.99 Aalst 01/09/1999
5.000m Vandekerckhove Peter 14.31.5 Dilbeek 18/07/1984
10.000m Pieters Paul 31.28.6 Oordegem 13/06/1973
Uurloop De Rouck Peter 17.903m Oudenaarde 26/09/1986
1/2 marathon Robbens Frederik 1u16.55 Nazareth 23/10/2011
110mH (107cm) De Muynck Ed 15.94 Aalst 31/05/1992
110mH (100cm) Descamps Anton 16.07 Deinze 29/09/2013
400mH Gevaert Nic 57.99 Brussel 29/07/1984
2.000m St Van Butsele Benoni 6.11.61 Brussel 26/07/1981
3.000m St Blommaert Wouter 10.48.33 Beveren 13/08/2000
Hoog De Paepe Philippe 1m95 Deinze 17/08/1991
Ver Van Driessche Hugo 6m62 Oordegem 01/07/1959
Hinkstap Loman Niko 12m80 Beveren 21/04/2002
Polsstok Descamps Anton 4m41 Oordegem 31/05/2014
Kogel 6kg Raepsaet Emmanuel 14m93 Oudenaarde 03/09/1994
Speer 800g De Paepe Philippe 48m46 Gent 29/04/1990
Discus 1,75kg Raepsaet Emmanuel 39m60 Gent 03/09/1994
Hamer 6kg De Backer Lieven 28m38 Deinze 28/10/1984
10km snelw. Lippens Luc 50.43.0 Genève (SUI) 26/05/1974
20km snelw. Lippens Luc 1u52.26 Doornik 23/05/1974
5-kamp Van Welden Roger 2.548 ptn Blankenberge 07/07/1963
10-kamp Descamps Anton 5.664 ptn Deinze 29/09/2013
  (100m: 12.19 (-0.8m/s) - ver: 5m64 (+0.7m/s) - kogel: 11m10 - hoog: 1m70 - 400m: 56.40
110mH: 16.07 (-0.7m/s) - discus: 33m11 - polsstok: 3m90 - speer: 41m76 - 1.500m: 4.54.62)
4x1.500m Bauters Ben 18.14.62 Oudenaarde 19/08/2012
  Gheerolfs Joachim      
  Winnepeninckx Solomon      
  Decabooter Thomas      



Alle categorieën heren top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
100m Huwel Klaas 10.68 Brussel 26/07/2014
200m Huwel Klaas 21.71 Brussel 26/07/2014
300m Huwel Klaas 34.57 Oudenaarde 27/06/2014
400m De Lange Simon 49.04 Sint-Niklaas 10/05/2015
600m Decabooter Thomas 1.26.14 Gentbrugge 21/07/2014
800m Verheuen Roger 1.49.6 Maastricht (NED) 10/08/1958
1.000m Verheuen Roger 2.22.9 St-Maur (FRA) 06/06/1962
1.500m Verheuen Roger 3.42.4 Oslo (NOR) 07/07/1961
Mijl Vandekerckhove Peter 4.00.5 Knoxville (USA) 21/04/1986
2.000m Vandekerckhove Peter 5.11.2 Aalst 18/09/1985
3.000m Vandekerckhove Peter 7.56.3 Kessel-Lo 10/07/1985
2 mijl Vandeneede Jean-Baptist 9.42.08 Aalst 07/09/2013
5.000m Vandekerckhove Peter 13.46.15 Hechtel 14/08/1985
10.000m Revyn Jose 28.40.5 Oudenaarde 04/08/1978
110mH De Vreese Roger 15.7 ? xx/xx/1949
400mH Gevaert Nic (jun) 57.99 Brussel 29/07/1984
2.000m St Van Butsele Benoni (sch) 6.00.8 Brussel 14/09/1980
3.000m St Leenaert Hedwig 09.02.0 Boekarest (ROU) 15/09/1957
Uurloop Revyn Jose 19.321m Oudenaarde 26/09/1973
15km Revyn Jose 0u47.17 Oudenaarde 26/09/1973
20km Revyn Jose 1u03.00 Oudenaarde 26/09/1973
25km De Cleene Roger 1u26.14 Oudenaarde 13/09/1970
30km De Cleene Roger 1u46.18 Oudenaarde 13/09/1970
20km (weg) Revyn Jose 58.48.06 Le Touquet (FRA) 27/08/1983
25km (weg) Revyn Jose 1u18.52 Youngstown (USA) 08/11/1980
30km (weg) Revyn Jose 1u33.01 Ninove 24/04/1982
1/2 marathon Revyn Jose 1u03.24 Den Haag (NED) 27/04/1976
Marathon Revyn Jose 2u12.26 Amsterdam (NED) 08/05/1982
100km Van Lancker Lucien 7u11.00 Torhout 19/06/1982
Hoog Vanhaesebroeck Wim 2m00 Zwijndrecht 11/05/1997
Ver Van Ommeslaeghe Oscar 6m79 Den Haag (NED) xx/xx/1948
Hinkstap Moerenhout Emiel 13m18 Oordegem 27/06/1964
Polsstok Descamps Anton (jun) 4m41 Oordegem 31/05/2014
Kogel 7,26kg De Backer Lieven 13m24 Gentbrugge 09/07/1988
Speer 800g De Paepe Philippe 47m90 Sart-Tilman 26/04/1992
oud model Mornie Gerard 65m18 Brussel 02/08/1968
Discus 2kg Penninck Ignace 40m74 Charleroi 04/05/1980
Hamer 7,26kg De Backer Lieven 28m28 Deinze 27/10/1985
10km snelw. Vanderhaeghen Joël 47.29.8 Oudenaarde 06/09/1956
20km snelw. Vanderhaeghen Joël 1u38.52.8 Brussel 22/06/1962
50km snelw. Vanderhaeghen Joël 4u41.31.0 Belgrado (SRB) 14/09/1962
5-kamp Penninck Ignace 2.721 ptn Oudenaarde 23/08/1980
10-kamp De Vreese Roger 5.666 ptn Gentbrugge xx/xx/1949
4x100m Descamps Anton (sch) 43.14 Naimette 16/09/2012
  De Meulemeester Alan (sch)      
  De Lange Simon (sch)      
  Van Hauwermeiren Jasper (sch)      
4x200m Van Hauwermeiren Jasper 1.28.69 Oordegem 06/08/2013
  De Meulemeester Alan      
  De Lange Simon      
  Huwel Klaas      
4x400m De Meulemeester Alan 3.24.92 Aalst 18/08/2013
  Huwel Klaas      
  Van Vlaenderen Emiel      
  De Lange Simon      
4x800m Van Steenbrugge Patrick (sch) 8.03.70 Brugge 15/09/1974
  Dumarey Luc (sch)      
  De Buysscher Dirk (sch)      
  Verheuen Jan (sch)      
4x1.500m Wimme Jeroom 15.53.6   xx/xx/1958
  Leenaert Hedwig      
  Allewaert Daniel      
  Verheuen Roger      
Zweeds afl. De Meulemeester Alan (kad) 2.12.02 Oordegem 24/05/2010
  Descamps Anton (kad)      
  De Lange Simon (kad)      
  Glorieux Jesse (kad)      
LA Medley Vanderbeken Jonas 11.20.84 Ertvelde 17/04/2016
  Gheerolfs Joachim      
  Lefebvre Daan      
  Robbens Dieter      
Ekiden Vandeneede Jean-Baptist 2u28.14 Brussel 17/10/2015
  Bauters Ben      
  Decabooter Thomas      
  Robbens Frederik      
  Wieleman Jonas      
  Msili Ossama      



Masters heren M35-40-45 top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
100m Peyskens Roger 11.3 Waregem 07/07/1987
200m Peyskens Roger 23.50 Landen 03/07/1987
300m Peyskens Roger 38.14 Dilbeek 05/06/1992
400m Peyskens Roger 54.30 Ninove 19/06/1987
800m Vanderlinden Ludo 2.03.72 Waregem 09/07/1999
1.000m Goethals Jurgen 2.47.02 Ninove 24/06/2014
1.500m Vanderlinden Ludo 4.08.84 Waregem 02/07/1999
Mijl Vanderlinden Ludo 4.30.63 Oudenaarde 01/08/2000
2.000m Goethals Jurgen 6.07.62 Oudenaarde 27/06/2014
3.000m Vanderlinden Ludo 8.56.24 Oudenaarde 13/07/1999
5.000m Bekaert Geert 15.31.35 Oudenaarde 10/06/2001
10.000m Santens Etienne 33.42.52 Lille (FRA) 05/10/1983
10 mijl Bekaert Geert 0u52.44 Brugge 02/03/2003
20km Tonneau Fernand 1u12.30.7 Lille (FRA) 10/09/1980
20km (weg) Revyn Jose 1u02.32 Parijs (FRA) 18/10/1987
30km De Vos Urbain 2u13.27 Ninove 14/04/1982
50km Meirlaen Marc 3u41.02 Zolder 17/02/2001
100km Van Lancker Lucien 7u22.47 Torhout 08/06/1986
Uurloop Bekaert Geert 17.664m Oudenaarde 21/09/2001
1/2 marathon Bekaert Geert 1u10.33 Kuurne 04/10/2002
Marathon Revyn Jose 2u26.49 Manilla (PHI) 24/10/1987
6 Uur Meirlaen Marc 74km803 Zolder 27/03/1999
24 Uur Meirlaen Marc 206km491 Oudenaarde xx/08/1999
110mH (99,1cm) Peyskens Roger 17.87 Tessenderlo 03/09/1989
400mH Peyskens Roger 61.80 Waregem 02/08/1990
3.000m St Vanderlinden Ludo 10.18.38 Zwevegem 12/09/2004
Hoog Peyskens Roger 1m60 Gentbrugge 15/07/1989
Ver Peyskens Roger 6m10 Gent 21/08/1988
Hinkstap Peyskens Roger 12m65 Ninove 14/08/1987
Polsstok Maenhout Marc 3m20 Ninove 14/08/1996
Kogel 7,26kg Raepsaet Emmanuel 12m75 Oudenaarde 05/06/2011
Speer 800g Vandekerckhove Erwin 44m40 Oudenaarde 20/04/1996
Discus 2kg Raepsaet Emmanuel 37m82 Sint-Truiden 25/09/2010
Hamer 7,26kg Vandekerckhove Erwin 32m71 Deinze 04/09/1998
Gewicht 15.88kg Lucas Steven 9m98 Sint-Niklaas 25/05/2017
Werp 5-kamp Lucas Steven 2.539 ptn Sint-Niklaas 16/10/2016
5-kamp Peyskens Roger 2.562 ptn Lebbeke 04/08/1990
  (ver: 5m81 - speer 800g: 35m10 - 200m: 24.0 - discus 2kg: 26m10 - 1.500m: 4.55.6)
5-kamp (age-factor) Geenens Dieter 2.990 ptn Herentals 24/08/2013
  (ver: 5m23 (0.4m/s) - speer 800g: 37m42 - 200m: 24.59 (+0.2m/s) - discus 2kg: 24m70 - 1.500m: 5.16.87)
10-kamp Peyskens Roger 4.471 ptn Dilbeek 23-24/06/1990
  (100m: 11.7 - ver: 5m78 - kogel 7.26kg: 8m30 - hoog: 1m55 - 400m: 54.9
110mH: 20.1 - discus: 24m44 - polsstok: 2m54 - speer: 33m10 - 1.500m: 4.55.2)
10-kamp Geenens Dieter 5.560 ptn Lyon (FRA) 04-05/08/2015
  (100m: 12.17 (+1.0m/s) - ver: 5m10 (+0.2m/s) - kogel 7.26kg: 8m38 - hoog: 1m44 - 400m: 57.13
110mH: 18.62 (-0.2m/s) - discus: 25m37 - polsstok: 3m10 - speer: 39m59 - 1.500m: 6.01.07)
4x100m Goubau Christophe 52.20 Oudenaarde 01/07/2008
  Vermeulen Peter      
  Peyskens Roger      
  Cozijns Willy      
4x200m De Schanfeleire Stefaan 1.43.30 Oudenaarde 19/08/2012
  Goethals Jurgen      
  De Blauwer Joeri      
  Geenens Dieter      
4x400m Van den Heede Maurice 3.50.60 Duffel 19/06/1988
  De Visscher Marcel      
  Peyskens Roger      
  Penninck Ignace      
4x800m Goethals Jurgen 9.31.71 Ertvelde 21/08/2011
  Van Den Brande Pascal      
  De Lange Patrick      
  Demetter Pieter      
4x1500m Goethals Jurgen 19.49.31 Sint-Niklaas 17/08/2014
  Martens Freddy      
  Demetter Pieter      
  De Lange Patrick      



Masters heren M50+ top
   
Discipline Naam Prestatie Plaats Datum
100m Peyskens Roger 12.15 Ninove 25/06/1999
200m Peyskens Roger 24.48 Gateshead (GBR) 01/08/1999
300m Huwel Wim 38.46 Tielt 07/05/2017
400m Huwel Wim 54.81 Ninove 18/06/2017
800m Huwel Wim 2.12.00 Gentbrugge 22/04/2017
1.000m Huwel Wim 2.59.3 Oudenaarde 22/07/2014
1.500m Santens Etienne 4.41.79 Brasschaat 17/06/1990
Mijl De Lange Patrick 5.43.36 Aalter 09/08/2015
2.000m De Lange Patrick 7.19.76 Oudenaarde 14/07/2017
3.000m Vandeputte Maurice 10.45.7 Blankenberge 04/06/1989
5.000m De Lange Patrick 19.35.35 Oudenaarde 01/08/2017
10.000m De Lange Patrick 40.45.47 Ertvelde 23/08/2017
Uurloop Vandeputte Maurice 15.032m Oudenaarde 21/09/1990
H. Marathon De Lange Patrick 1u32.04 Lier 20/03/2016
Marathon Vanmaldegem Marc 3u25.51 Echternach (LUX) 19/10/2003
100km Meirlaen Marc 10u32.16 Torhout 18/06/2010
100mH (99,1cm) Peyskens Roger 20.25 San Sebastian (ESP) 23/08/2005
110mH (106,7cm) Peyskens Roger 21.51 Sint-Niklaas 05/10/1997
110mH (99,1cm) Peyskens Roger 20.46 Calais (FRA) 20/06/1998
400mH (91,4cm) Peyskens Roger 65.85 Gent 06/08/1997
300mH (84,0cm) Peyskens Roger 45.48 Vilvoorde 13/09/1997
Hoog Peyskens Roger 1m56 Oudenaarde 02/05/1998
Ver Peyskens Roger 5m75 Dilbeek 12/07/1997
Hinkstap Peyskens Roger 12m12 Deinze 14/06/1997
Polsstok Peyskens Roger 2m40 Sint-Niklaas 05/10/1997
Kogel 7,26kg Peyskens Roger 7m77 Sint-Niklaas 04/10/1997
Kogel 6kg Vandekerckhove Erwin 11m15 Nijvel 25/09/2008
Kogel 5kg Vandekerckhove Erwin 10m42 Sint-Niklaas 19/06/2016
Speer 800g Vandekerckhove Erwin 37m20 Oudenaarde 03/07/2007
Speer 700g Vandekerckhove Erwin 40m69 Oudenaarde 26/05/2007
Speer 600g Vandekerckhove Erwin 28m66 Oudenaarde 15/07/2016
Discus 2kg Vandekerckhove Erwin 29m87 Oudenaarde 10/06/2007
Discus 1,5kg Vandekerckhove Erwin 36m82 Nijvel 25/05/2008
Discus 1kg Vandekerckhove Erwin 33m82 Wervik 24/09/2016
Hamer 6kg Vandekerckhove Erwin 35m27 Kortrijk 01/07/2007
Hamer 5kg Vandekerckhove Erwin 32m14 Sint-Niklaas 25/05/2017
Gewicht 11,34kg Vandekerckhove Erwin 12m10 Beveren 20/09/2008
Gewicht 9,08kg Vandekerckhove Erwin 12m19 Eeklo 17/09/2016
Werp 5K M50 Vandermeulen Dino 1.511 ptn Sint-Niklaas 19/06/2016
Werp 5K M60 Vandekerckhove Erwin 2.678 ptn Sint-Niklaas 19/06/2016
5-kamp Peyskens Roger 3.316 ptn Dilbeek 12/07/1997
5-kamp Peyskens Roger 3.142 ptn Cesenatico (ITA) 14/09/1998
10-kamp Peyskens Roger 3.946 ptn Sint-Niklaas 3-4/10/1997
10-kamp Peyskens Roger 5.793 ptn San Sebastian (ESP) 22-23/08/2005