KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2019  
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Reglementen

Jeugd
Piste 2019

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 9 14 7
Vlaamse kampioenschappen 0 0 0
Belgische kampioenschappen 0 1 0
TOTAAL = 31 9 15 7
 
    Belgisch kampioenschap 10.000m
    10.000m masters dames W45: Vanhessche Hilde 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap kad-sch-jun-sen
    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron provinciaal kampioen
    hinkstapspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    polsstokspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs provinciaal kampioene
    hinkstapspringen scholieren meisjes: De Schepper Kato provinciaal kampioene
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi provinciaal kampioene
    discuswerpen scholieren meisjes: Vandewalle Febe provinciaal kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    hoogspringen senioren dames: De Waele Nienke provinciaal kampioene
    1.500m kadetten meisjes: De Schepper Flore 2de
    200m kadetten jongens: De Vriese Jaron 2de
    400m kadetten jongens: Mersseman Killian 2de
    800m scholieren meisjes: Bilo Laure 2de
    speerwerpen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    discuswerpen scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    400m junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 2de
    speerwerpen junioren heren: Lefebvre Elard 2de
    100m senioren dames: Vanderbauwhede Lies 2de
    800m senioren dames: Reynaert Hanne 2de
    100m senioren heren: Huwel Klaas 2de
    200m senioren heren: Botte Stef 2de
    400m senioren heren: Huwel Niels 2de
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Hervé 3de
    400m scholieren meisjes: Vander Beken Amber 3de
    400m scholieren jongens: Neuville Pepijn 3de
    400m junioren dames: Baert Amber 3de
    verspringen junioren dames: Dewitte Sara 3de
    400m junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 3de
    200m senioren heren: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap steeple
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap masters
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap jeugd
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren-beloften
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10km op de weg
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap 10.000m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap aflossing
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap aflossing
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap masters
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 1/2 marathon
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap 1/2 marathon
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   

Miniemen jongens
  •    100m miniemen jongens: Bogaert Mateo 12.54 (Oordegem / 05-05-2019)
       vorige: Vandriessche Jelle: 12.91 (Oordegem / 03-05-2017)

Kadetten meisjes
  •    80m horden kadetten meisjes: Bastil Margaux 12.62 (Sint-Niklaas / 12-05-2019)
       vorige: Hofman Jorien: 12.64 (Dilbeek / 06-08-2011)

Scholieren meisjes
  •    400m horden scholieren meisjes: Hanssens Ilana 63.35 (Gentbrugge / 18-05-2019)
       vorige: Hanssens Ilana: 63.74 (Heusden-Zolder / 12-05-2018)

Scholieren jongens
  •    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten 2m06 (Lebbeke / 20-04-2019)
       vorige: Geenens Sten: 1m92 (Oudenaarde / 06-05-2018)
       vorige: De Paepe Philippe: 1m92 (Willebroek / 22-07-1989)
  •    kogelstoten 5kg scholieren jongens: De Cremer Arnaud 15m08 (Lebbeke / 20-04-2019)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 14m77 (Ninove / 12-06-1992)

Junioren heren
  •    400m horden junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 57.68 (Ninove / 19-05-2019)
       vorige: Gevaert Nic: 57.99 (Brussel / 29-07-1984)
  •    hamerslingeren 6kg junioren heren: Lucas Lode 33m96 (Sint-Niklaas / 02-03-2019)
       vorige: De Backer Lieven: 28m38 (Deinze / 28-10-1984)
  •    gewichtwerpen 11.34kg junioren heren: Lucas Lode 13m28 (Eeklo / 13-04-2019)
       vorige: Lucas Lode: 12m39 (Sint-Niklaas / 02-03-2019)

Alle categorieën heren
  •    400m AC heren: Botte Stef 48.59 (Ninove / 19-05-2019)
       vorige: De Lange Simon: 49.04 (Sint-Niklaas / 10-05-2015)
  •    400m horden AC heren: Van Schuylenbergh Dries 57.68 (Ninove / 19-05-2019)
       vorige: Gevaert Nic: 57.99 (Brussel / 29-07-1984)
  •    hoogspringen AC heren: Geenens Sten 2m06 (Lebbeke / 20-04-2019)
       vorige: Vanhaesebroeck Wim: 2m00 (Zwijndrecht / 11-05-1997)