KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2017
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Piste 2017

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 24 11 14
Vlaamse kampioenschappen 8 8 5
Belgische kampioenschappen 13 9 4
TOTAAL = 96 45 28 23
 
    Belgisch kampioenschap halve marathon
    halve marathon masters dames W40: Verdonckt Greet Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap meerkamp
    vijfkamp miniemen jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    vierkamp pupillen meisjes: Willaert Sara 3de
    vijfkamp miniemen meisjes: Vanderbauwhede Kaat 3de
    zevenkamp senioren dames: De Waele Nienke 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap masters
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny Vlaams kampioene
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny Vlaams kampioene
    100m masters heren M35: De Vriese Christophe Vlaams kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim Vlaamse kampioen
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    100m masters heren M35: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim provinciaal kampioen
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    discuswerpen masters heren M45: Lucas Steven 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren-beloften
    800m beloften dames: Reynaert Hanne Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren
    800m kadetten meisjes: Bilo Marie Belgisch kampioene
    1.500m steeple kadetten meisjes: Bilo Laure Belgisch kampioene
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten Belgisch kampioen
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Arnaud 2de
    3.000m scholieren jongens: Thienpondt Stijn 2de
    hinkstapspringen scholieren jongens: Vandriessche Jonas 2de
    polsstokspringen kadetten meisjes: De Vleeschauwer Femi 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap aflossing
    4x800m kadetten meisjes: Vander Beken Amber - Hanssens Ilana - Bilo Laure - Bilo Marie
     Belgisch kampioen
    4x100m kadetten meisjes: Vander Beken Amber - Hanssens Ilana - Demetter Kaat - Van Snick Anaïs
     2de
    4x800m AC dames: Depoppe Bronty - Chamtouri Sirine - Reynaert Hanne - Van Puyvelde Margo
     2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap aflossing
    4x80m miniemen jongens: De Cremer Hervé - De Vriese Jaron - Mersseman Killian - Vandriessche Jelle
     Provinciaal kampioen
    4x100m kadetten meisjes: Vander Beken Amber - Hanssens Ilana - Demetter Kaat - Van Snick Anaïs
     Provinciaal kampioen
    4x800m kadetten meisjes: Vander Beken Amber - Hanssens Ilana - Bilo Laure - Bilo Marie
     Provinciaal kampioen
    4x100m kadetten jongens: Geenens Sten - Neuville Pepijn - De Cremer Arnaud - Dhont Gauthier
     2de
    4x800m AC dames: Decorte Maloe - Chamtouri Sirine - Depoppe Bronty - Reynaert Hanne
     2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen
    hamerslingeren scholieren jongens: Lucas Lode Provinciaal kampioen
    hamerslingeren masters heren M45: Lucas Steven 2de
    gewichtwerpen masters heren M45: Lucas Steven 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap 10.000m
    10.000m masters dames W40: Verdonckt Greet 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    800m kadetten meisjes: Bilo Marie Vlaams kampioene
    polsstokspringen kadetten meisjes: De Vleeschauwer Femi Vlaams kampioene
    300m horden kadetten meisjes: Hanssens Ilana 2de
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten 2de
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Arnaud 2de
    1.500m scholieren meisjes: Depoppe Bronty 2de
    hinkstapspringen scholieren jongens: Vandriessche Jonas 2de
    discuswerpen kadetten meisjes: Vandewalle Febe 3de
    3.000m scholieren jongens: Thienpondt Stijn 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10km op de weg
    10km masters dames W40: Verdonckt Greet 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
    400m horden AC dames: Van Puyvelde Margo 2de
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap jeugd
    kogelstoten benjamins meisjes: De Clercq Camille provinciaal kampioene
    verspringen benjamins jongens: Van Overmeiren Robbe provinciaal kampioen
    hoogspringen pupillen meisjes: Willert Sara provinciaal kampioene
    60m pupillen jongens: Bogaert Mateo provinciaal kampioen
    80m miniemen jongens: Vandriessche Jelle provinciaal kampioen
    150m miniemen jongens: Vandriessche Jelle provinciaal kampioen
    verspringen miniemen jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    polsstokspringen miniemen jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    60m benjamins jongens: Van Overmeiren Robbe 2de
    300m miniemen meisjes: Vanderbauwhede Kaat 2de
    60m benjamins meisjes: Chiers Marte 3de
    hoogspringen benjamins meisjes: Bastil Julie 3de
    verspringen miniemen meisjes: Vanderbauwhede Kaat 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap masters
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny Belgisch kampioene
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    110m horden masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    speerwerpen masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    200m masters heren M50: Huwel Wim Belgisch kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim Belgisch kampioen
    100m masters heren M45: Geenens Dieter 2de
    200m masters heren M45: Geenens Dieter 2de
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny 3de
    speerwerpen masters dames W55: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap 1/2 marathon
    halve marathon masters dames W40: Verdonckt Greet 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap hamerslingeren
    hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
    hamerslingeren masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 2de
    hamerslingeren masters heren M45: Lucas Steven 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
    400m AC dames: Van Puyvelde Margo Vlaams kampioene
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
    800m AC dames: Reynaert Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10.000m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap kad-sch-jun-sen
    100m kadetten meisjes: Van Snick Anaïs provinciaal kampioene
    800m kadetten meisjes: Bilo Marie provinciaal kampioene
    300m horden kadetten meisjes: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
    300m horden kadetten jongens: Neuville Pepijn provinciaal kampioen
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Arnaud provinciaal kampioen
    1.500m senioren dames: Reynaert Hanne provinciaal kampioene
    200m kadetten meisjes: Van Snick Anaïs 2de
    discuswerpen kadetten meisjes: Vandewalle Febe 2de
    1.500m junioren dames: Chamtouri Sirine 2de
    400m kadetten meisjes: Demetter Kaat 3de
    verspringen kadetten jongens: De Cremer Arnaud 3de
    speerwerpen kadetten jongens: De Cremer Arnaud 3de
    400m scholieren meisjes: Baert Amber 3de
    3.000m scholieren jongens: Thienpondt Stijn 3de
    400m junioren dames: De Lange Elisa 3de
    200m junioren heren: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins meisjes
  •    kogelstoten 1kg benjamins meisjes: De Clercq Camille 8m38 (Oudenaarde / 24-06-2017)
       vorige: Busselen Hannah: 7m88 (Maldegem / 28-08-2010)
Pupillen meisjes
  •    60m pupillen meisjes: Willaert Sara 8.60 (Nijvel / 23-09-2017)
       vorige: Demeulemeester Lisa: 8.72 (Nijvel / 27-09-2014)
  •    60m horden pupillen meisjes: Willaert Sara 10.90 (Merksem / 16-09-2017)
       vorige: Bastil Margaux: 10.93 (Lokeren / 09-07-2016)
  •    hoogspringen pupillen meisjes: Willaert Sara 1m37 (Oudenaarde / 24-06-2017)
       vorige: Hanssens Ilana: 1m33 (Oudenaarde / 22-09-2013)
       vorige: Willaert Sara: 1m33 (Sint-Niklaas / 10-09-2016)
Miniemen jongens
  •    100m miniemen jongens: Vandriessche Jelle 12.91 (Oordegem / 03-05-2017)
       vorige: Vandriessche Jonas: 13.43 (Oordegem / 24-04-2013)
  •    150m miniemen jongens: Vandriessche Jelle 18.45 (Merksem / 16-09-2017)
       vorige: Vandriessche Jelle: 18.66 (Oordegem / 13-08-2017)
       vorige: Vandriessche Jelle: 18.68 (Oudenaarde / 01-07-2017)
       vorige: Denorme Tom: 18.76 (Gent / 27-06-1993)
  •    300m miniemen jongens: Vandriessche Jelle 39.38 (Nijvel / 23-09-2017)
       vorige: Vandriessche Jelle: 41.45 (Maldegem / 22-04-2017)
       vorige: Van Vlaenderen Emiel: 41.72 (Nijvel / 24-09-2011)
  •    1.500m miniemen jongens: Van Rillaer Korneel 5.13.40 (Oordegem / 03-05-2017)
       vorige: Pot Tomas: 5.23.86 (Oordegem / 03-05-2006)
  •    80m horden miniemen jongens: De Cremer Hervé 13.80 (Ertvelde / 03-06-2017)
       vorige: De Cremer Hervé: 13.94 (Zwevegem / 30-04-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 13.94 (Ninove / 16-08-2015)
  •    150m horden miniemen jongens: De Cremer Hervé 21.35 (Gent / 03-09-2017)
       vorige: De Lange Simon: 23.99 (Aalst / 13-09-2008)
  •    verspringen miniemen jongens: De Cremer Hervé 5m22 (Nijvel / 23-09-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 5m22 (Sint-Niklaas / 27-09-2015)
       vorige: Vandriessche Jonas: 5m22 (Ninove / 15-08-2013)
  •    polsstokspringen miniemen jongens: De Cremer Hervé 2m65 (Nijvel / 23-09-2017)
       vorige: De Cremer Hervé: 2m60 (Vilvoorde / 09-09-2017)
       vorige: De Cremer Hervé: 2m55 (Oudenaarde / 24-06-2017)
       vorige: De Cremer Hervé: 2m48 (Tienen / 05-06-2017)
       vorige: Botte Stef: 2m40 (Sint-Niklaas / 25-09-2011)
  •    discuswerpen miniemen jongens: De Cremer Hervé 32m35 (Beveren / 28-05-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 31m75 (Sint-Niklaas / 06-04-2015)
  •    4x80m miniemen jongens: De Cremer Hervé - De Vriese Jaron - Mersseman Killian - Vandriessche Jelle
        39.63 (Nijvel / 23-09-2017)
       vorige: De Cremer Hervé - De Vriese Jaron - Mersseman Killian - Vandriessche Jelle:
       39.92 (Ninove / 27-08-2017)

       vorige: De Cremer Hervé - De Vriese Jaron - Mersseman Killian - Vandriessche Jelle:
       41.84 (Zwevegem / 30-04-2017)

       vorige: De Stoppeleire Koen - Dossche Steven - Vander Meeren Kurt - Denorme Tom:
       43.46 (Deinze / 25-08-1993)
Kadetten meisjes
  •    1.500m steeple kadetten meisjes: Bilo Marie 5.12.14 (Ninove / 09-08-2017)
       vorige: Devaere Emma: 5.19.97 (Oudenaarde / 06-07-2010)
  •    polsstokspringen kadetten meisjes: De Vleeschauwer Femi 3m22 (Beveren / 25-07-2017)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 3m05 (Oordegem / 02-09-2012)
  •    speerwerpen 500g kadetten meisjes: De Vleeschauwer Femi 31m19 (Geraardsbergen / 01-10-2017)
       vorige: Denorme Els: 31m08 (Deinze / 23-04-1994)
  •    4x100m kadetten meisjes: Vander Beken Amber - Hanssens Ilana - Demetter Kaat - Van Snick Anaïs
        50.37 (Ninove / 27-08-2017)
       vorige: Baert Amber - Demetter Kaat - Hanssens Ilana - Van Snick Anaïs:
       50.56 (Kortrijk / 29-04-2017)

       vorige: Baert Amber - Demetter Kaat - Hanssens Ilana - Van Snick Anaïs:
       50.66 (Nieuwpoort / 07-05-2016)
  •    4x800m kadetten meisjes: Vander Beken Amber - Hanssens Ilana - Bilo Laure - Bilo Marie
        9.44.54 (Ninove / 27-08-2017)
       vorige: De Ridder Heidi - De Smet Mireille - Verbeke Nancy - De Keyser Bettina:
       9.48.50 (Gent / 17-09-1989)
Kadetten jongens
  •    300m horden kadetten jongens: Neuville Pepijn 42.07 (Lebbeke / 23-04-2017)
       vorige: Van Laer Luc: 43.10 (Brussel / 27-09-1980)
  •    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten 1m88 (Heusden-Zolder / 16-09-2017)
       vorige: Vandriessche Jonas: 1m86 (Ieper / 14-08-2014)
       vorige: De Paepe Philippe: 1m86 (Dilbeek / 03-10-1987)
  •    kogelstoten 4kg kadetten jongens: De Cremer Arnaud 15m25 (Oudenaarde / 01-08-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 14m63 (Deinze / 30-06-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 14m44 (Torhout / 03-06-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 14m37 (Aartselaar / 07-05-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 14m17 (Kortrijk / 29-04-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 13m71 (Gentbrugge / 22-04-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 13m52 (Eeklo / 08-04-2017)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 13m51 (Zele / 30-08-1990)
  •    achtkamp kadetten jongens: De Cremer Arnaud 4.266 ptn (Dilbeek / 29/30-07-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 3.981 ptn (Deinze / 24/25-09-2016)
Scholieren jongens
  •    1.500m scholieren jongens: Thienpondt Stijn 4.01.48 (Oordegem / 03-06-2017)
       vorige: De Clercq Erwin: 4.01.7 (Waregem / 24-07-1984)
  •    hamerslingeren 5kg scholieren jongens: Lucas Lode 34m02 (Sint-Niklaas / 26-08-2017)
       vorige: Lucas Lode: 31m44 (Gentbrugge / 03-07-2016)
AC dames
  •    300m AC dames: Van Puyvelde Margo 38.17 (Oudenaarde / 01-08-2017)
       vorige: Cozijns Lindsy: 39.26 (Huizingen / 16-08-2009)
  •    400m horden AC dames: Van Puyvelde Margo 57.05 (Brussel / 02-07-2017)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 57.56 (Leiden (NED) / 17-06-2017)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 58.40 (Oordegem / 01-05-2017)
       vorige: Wallez Rosine: 58.61 (Brussel / 20-09-1975)
  •    polsstokspringen AC dames: De Vleeschauwer Femi 3m22 (Beveren / 25-07-2017)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 3m05 (Oordegem / 02-09-2012)
  •    4x800m AC dames: Depoppe Bronty - Chamtouri Sirine - Reynaert Hanne - Van Puyvelde Margo
        9.00.52 (Lier / 03-09-2017)
       vorige: Depoppe Bronty - Hanssens Ilana - Van Puyvelde Margo - Reynaert Hanne:
       9.09.31 (Aalst / 28-08-2016)
Masters dames W35+
  •    800m masters dames W35+: Van Linden Veerle 2.17.05 (Oudenaarde / 11-06-2017)
       vorige: Van Linden Veerle: 2.18.27 (Lanaken / 07-06-2015)
Masters dames W50+
  •    kogelstoten 4kg masters dames W50+: Bourdeaud'hui Katleen 8m17 (Oudenaarde / 11-06-2017)
       vorige: Bourdeaud'hui Katleen: 8m15 (Oudenaarde / 05-06-2016)
  •    speerwerpen 500g masters dames W50+: Rogiers Conny 15m13 (Ninove / 17-06-2017)
       vorige: Rogiers Conny: 14m35 (Oudenaarde / 27-07-2013)
Masters heren M35+
  •    gewichtwerpen 15.88kg masters heren M35+: Lucas Steven 9m98 (Sint-Niklaas / 25-05-2017)
       vorige: Lucas Steven: 9m88 (Sint-Niklaas / 22-10-2011)
Masters heren M50+
  •    300m masters heren M50+: Huwel Wim 38.46 (Tielt / 07-05-2017)
       vorige: Peyskens Roger: 39.81 (Tielt / 21-06-1997)
  •    400m masters heren M50+: Huwel Wim 54.81 (Ninove / 18-06-2017)
       vorige: Huwel Wim: 55.04 (Oudenaarde / 11-06-2017)
       vorige: Huwel Wim: 55.05 (Oordegem / 27-05-2017)
       vorige: Huwel Wim: 55.59 (Oordegem / 01-05-2017)
       vorige: Huwel Wim: 56.30 (Trier / 20-09-2014)
  •    800m masters heren M50+: Huwel Wim 2.12.00 (Gentbrugge / 22-04-2017)
       vorige: Santens Etienne: 2.12.4 (Tourcoing / xx/10/1985)
  •    2.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 7.19.76 (Oudenaarde / 14-07-2017)
       vorige: De Lange Patrick: 7.20.98 (Oudenaarde / 14-07-2016)
  •    5.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 19.35.35 (Oudenaarde / 01-08-2017)
       vorige: De Lange Patrick: 19.37.51 (Deinze / 12-06-2016)
  •    10.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 40.45.47 (Ertvelde / 23-08-2017)
       vorige: De Lange Patrick: 40.58.16 (Ninove / 06-05-2017)
       vorige: De Lange Patrick: 41.03.10 (Ertvelde / 19-08-2015)
  •    hamerslingeren 5kg masters heren M50+: Vandekerckhove Erwin 32m14 (Sint-Niklaas / 25-05-2017)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 32m01 (Eeklo / 17-09-2016)