KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2016
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Piste 2016

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 24 19 14
Vlaamse kampioenschappen 6 4 2
Belgische kampioenschappen 11 7 7
TOTAAL = 94 41 30 23
 
    Belgisch kampioenschap hamerslingeren
    hamerslingeren junioren dames: Lucas Vie 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap meerkamp
    7-kamp junioren dames: De Waele Nienke 2de
    7-kamp senioren dames: Van Puyvelde Margo 2de
    6-kamp kadetten meisjes: Baert Amber 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
    speerwerpen masters heren M45: Geenens Dieter Vlaams kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim Vlaams kampioen
    discuswerpen masters dames W50: Rogiers Conny 2de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    discuswerpen masters heren M45: Lucas Steven 3de
    discuswerpen masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W50: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    discuswerpen masters dames W50: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    speerwerpen masters heren M45: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim provinciaal kampioen
    1.500m masters heren M40: Goethals Jurgen 2de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    discuswerpen masters heren M45: Lucas Steven 2de
    discuswerpen masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap aflossing
    4x800m AC dames: Schelfhout Fien - Hanssens Ilana - Depoppe Bronty - Reynaert Hanne Belg. kamp.
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap hamer + gewichtwerpen masters
    hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    gewichtwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    gewichtwerpen masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 2de
    hamerslingeren masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren-beloften
    400m beloften dames: Van Puyvelde Margo Belgisch kampioene
    800m beloften dames: Reynaert Hanne Belgisch kampioene
    hoogspringen junioren dames: De Waele Nienke 3de
    400m junioren heren: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren
    1.500m kadetten meisjes: Depoppe Bronty Belgisch kampioene
    400m kadetten meisjes: Hanssens Ilana 2de
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap aflossing
    4x800m AC dames: Depoppe Bronty - Hanssens Ilana - Van Puyvelde Margo - Reynaert Hanne prov. k
    4x60m benjamins meisjes: Potvin Maïté - Bastil Julie - De Clercq Camille - De Cremer Catho 3de
    4x60m pupillen meisjes: Willaert Sara - De Schepper Flore - De Bleeker Femke - Loman Danaë 3de
    3x600m miniemen meisjes: Vander Beken Amber - De Schepper Kato - Bilo Marie 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap 10.000m
    10.000m junioren dames: Chamtouri Sirine provinciaal kampioene
    10.000m junioren heren: Vercouter Ruben 2de
    10.000m masters dames W40: Verdonckt Greet 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    400m kadetten meisjes: Hanssens Ilana Vlaams kampioene
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10km op de weg
    10km AC dames: Van Linden Veerle 2de
    10km masters dames W40: Van Linden Veerle Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap steeple
    2.000m steeple scholieren meisjes: Schelfhout Fien provinciaal kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap hamerslingeren
    hamerslingeren masters heren M60: Vandekerckhove Erwin Vlaams kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap jeugd
    80m miniemen meisjes: Vander Beken Amber provinciaal kampioene
    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schepper Kato provinciaal kampioene
    150m miniemen jongens: Vandriessche Jelle provinciaal kampioen
    kogelstoten benjamins meisjes: De Cremer Catho 2de
    300m miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa 2de
    verspringen miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa 2de
    discuswerpen miniemen meisjes: Vandewalle Febe 2de
    60m horden pupillen meisjes: Bastil Margaux 3de
    150m miniemen meisjes: Vander Beken Amber 3de
    80m miniemen jongens: Vandriessche Jelle 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap vijfkamp
    vijfkamp senioren dames: Vandermeulen Yelena provinciaal kampioene
    vijfkamp kadetten jongens: De Cremer Arnaud 2de
    vijfkamp scholieren meisjes: Vandermeulen Milena 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap werpvijfkamp
    werpvijfkamp masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    werpvijfkamp masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen
    hamerslingeren scholieren jongens: Lucas Lode provinciaal kampioen
    hamerslingeren junioren dames: Lucas Vie provinciaal kampioene
    hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    gewichtwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    hamerslingeren masters heren M45: Lucas Steven provinciaal kampioen
    hamerslingeren masters heren M60: Vandekerckhove Erwin provinciaal kampioen
    gewichtwerpen masters heren M45: Lucas Steven provinciaal kampioen
    gewichtwerpen masters heren M60: Vandekerckhove Erwin provinciaal kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen 2de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    speerwerpen masters heren M45: Geenens Dieter 2de
    5.000m masters dames W50: Bogaert Franka 3de
    100m masters heren M35: De Vriese Christophe 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap kad-sch-jun-sen
    hoogspringen scholieren jongens: Vandriessche Jonas provinciaal kampioen
    3.000m junioren dames: Chamtouri Sirine provinciaal kampioene
    100m senioren heren: Huwel Klaas provinciaal kampioen
    800m kadetten meisjes: Depoppe Bronty 2de
    kogelstoten scholieren jongens: Lefebvre Elard 2de
    400m horden junioren dames: De Waele Nienke 2de
    hoogspringen junioren dames: De Waele Nienke 2de
    kogelstoten junioren dames: Lucas Vie 2de
    1.500m senioren dames: Reynaert Hanne 2de
    400m kadetten meisjes: Baert Amber 3de
    300m horden kadetten meisjes: Hanssens Ilana 3de
    speerwerpen junioren dames: Lucas Vie 3de
    100m junioren heren: Botte Stef 3de
    200m junioren heren: Botte Stef 3de
    400m junioren heren: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins jongens
  •    hoogspringen benjamins jongens: Ketsman Senne 1m21 (Vilvoorde / 27-08-2016)
       vorige: Geenens Sten: 1m21 (Nijvel / 24-09-2011)
Pupillen meisjes
  •    hoogspringen pupillen meisjes: Willaert Sara 1m33 (Sint-Niklaas / 10-09-2016)
       vorige: Hanssens Ilana: 1m33 (Oudenaarde / 22-09-2013)
  •    60m horden pupillen meisjes: Bastil Margaux 10.93 (Lokeren / 09-07-2016)
       vorige: Bastil Margaux: 11.18 (Aalst / 02-07-2016)
       vorige: Bastil Margaux: 11.21 (Deinze / 28-05-2016)
       vorige: Hanssens Ilana: 11.21 (Gent / 01-09-2013)
Miniemen meisjes
  •    80m miniemen meisjes: Vander Beken Amber 10.78 (Alken / 22-07-2016)
       vorige: Van Snick Anaïs: 10.79 (Wervik / 18-04-2015)
  •    verspringen miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa 4m84 (Oordegem / 18-05-2016)
       vorige: Demeulemeester Lisa: 4m83 (Nijvel / 26-09-2015)
  •    discuswerpen miniemen meisjes: Vandewalle Febe 32m55 (Gentbrugge / 21-08-2016)
       vorige: Vandewalle Febe: 30m82 (Sint-Niklaas / 28-03-2016)
       vorige: Lucas Vie: 29m89 (Gentbrugge / 25-06-2011)
Kadetten meisjes
  •    1.500m kadetten meisjes: Depoppe Bronty 4.43.90 (Herentals / 03-09-2016)
       vorige: Devaere Emma: 4.44.77 (Oordegem / 04-09-2010)
  •    4x100m kadetten meisjes: Baert Amber - Demetter Kaat - Hanssens Ilana - Van Snick Anaïs
        50.66 (Nieuwpoort / 07-05-2016)
       vorige: Landrieu Aurélie - Ghys Muriel - De Geyter Charlotte - Cozijns Lindsy: 51.17 (Oordegem / 18-09-2005)
Kadetten jongens
  •    800m kadetten jongens: Thienpondt Stijn 2.01.05 (Lokeren / 03-07-2016)
       vorige: De Roose Danny: 2.01.30 (Lebbeke / 19-08-1984)
  •    1.000m kadetten jongens: Thienpondt Stijn 2.38.77 (Oudenaarde / 02-08-2016)
       vorige: De Vuyst Frederik: 2.39.55 (Vilvoorde / 06-06-2000)
  •    8-kamp kadetten jongens: De Cremer Arnaud 3.981 ptn (Deinze / 25-09-2016)
       vorige: Descamps Anton: 3.807 ptn (Oordegem / 26-09-2010)
Scholieren meisjes
  •    2.000m steeple scholieren meisjes: Schelfhout Fien 7.29.44 (Herentals / 04-09-2016)
       vorige: Verstichelen Sofie: 7.32.55 (Oudenaarde / 05-07-2011)
Scholieren jongens
  •    hinkstapspringen scholieren jongens: Vandriessche Jonas 12m58 (Beauvais (FRA) / 13-07-2016)
       vorige: De Paepe Philippe: 12m11 (Dilbeek / 14-09-1988)
  •    hamerslingeren scholieren jongens: Lucas Lode 31m44 (Gentbrugge / 03-07-2016)
       vorige: Lucas Lode: 27m23 (Eeklo / 18-06-2016)
       vorige: De Backer Lieven: 24m58 (Gent / 28-07-1982)
Junioren dames
  •    mijl junioren dames: Chamtouri Sirine 5.08.86 (Ninove / 18-08-2016)
       vorige: Orins Ellen: 5.27.06 (Oudenaarde / 07-08-2001)
  •    2.000m junioren dames: Chamtouri Sirine 6.27.87 (Oudenaarde / 15-07-2016)
       vorige: Reynaert Hanne: 6.35.46 (Oudenaarde / 27-06-2014)
  •    10.000m junioren dames: Chamtouri Sirine 39.10.30 (Ertvelde / 24-08-2016)
       vorige: Chamtouri Sirine: 39.43.75 (Ertvelde / 19-08-2015)
  •    hamerslingeren 4kg junioren dames: Lucas Vie 45m86 (Oordegem / 21-05-2016)
       vorige: Lucas Vie: 42m55 (Herentals / 01-05-2016)
       vorige: Lucas Vie: 41m79 (Eeklo / 16-04-2016)
       vorige: Notte Sara: 23m77 (Eeklo / 18-10-2008)
Alle categorieën dames
  •    mijl AC dames: Chamtouri Sirine 5.08.86 (Ninove / 18-08-2016)
       vorige: Devaere Emma: 5.14.08 (Oudenaarde / 31-07-2011)
  •    2.000m steeple AC dames: Schelfhout Fien 7.29.44 (Herentals / 04-09-2016)
       vorige: Verstichelen Sofie: 7.32.55 (Oudenaarde / 05-07-2011)
  •    speerwerpen 600g AC dames: Vandermeulen Yelena 35m20 (Merksem / 14-05-2016)
       vorige: Wijnand Aline: 34m60 (Oostende / 15-05-2010)
  •    hamerslingeren 4kg AC dames: Lucas Vie 45m86 (Oordegem / 21-05-2016)
       vorige: Lucas Vie: 42m55 (Herentals / 01-05-2016)
       vorige: Lucas Vie: 41m79 (Eeklo / 16-04-2016)
       vorige: Lucas Vie: 41m41 (Ninove / 01-08-2015)
  •    4x800m Ac dames: Depoppe Bronty - Hanssens Ilana - Van Puyvelde Margo - Reynaert Hanne
        9.09.31 (Aalst / 28-08-2016)
       vorige: Van Langenhove Maria - Verzele Anita - Decroix Claire - Peyskens Francine:
       9.33.4 (Oudenaarde / 19-10-1969)
  •    LA Medley AC dames: Decorte Maloe - De Lange Elisa - De Vos Kim - De Smet Evelien
        13.58.49 (Ertvelde / 17-04-2016)
       vorige: ---
Alle categorieën heren
  •    LA Medley AC heren: Vanderbeken Jonas - Gheerolfs Joachim - Lefebvre Daan - Robbens Dieter
        11.20.84 (Ertvelde / 17-04-2016)
       vorige: ---
Masters dames W50+
  •    kogelstoten 4kg masters dames W50+: Bourdeaud'hui Katleen 8m15 (Oudenaarde / 05-06-2016)
       vorige: Hanssens Rachel: 8m13 (Vorst / 28-09-1996)
Masters heren M35+
  •    werpvijfkamp masters heren M35+: Lucas Steven 2.539 ptn (Sint-Niklaas / 16-10-2016)
       vorige: Lucas Steven: 2.113 ptn (Stekene / 22-08-2009)
Masters heren M50+
  •    2.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 7.20.98 (Oudenaarde / 15-07-2016)
       vorige: De Lange Patrick 7.22.55 (Zele / 21-08-2015)
  •    5.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 19.37.51 (Deinze / 12-06-2016)
       vorige: De Lange Patrick 19.59.72 (Waregem / 29-08-2015)
  •    1/2 marathon masters heren M50+: De Lange Patrick 1u32.04 (Lier / 20-03-2016)
       vorige: De Lange Patrick 1u32.10 (Berlare / 19-09-2016)
  •    kogelstoten 5kg masters heren M50+: Vandekerckhove Erwin 10m42 (Sint-Niklaas / 19-06-2016)
       vorige: ---
  •    speerwerpen 600g masters heren M50+: Vandekerckhove Erwin 28m66 (Oudenaarde / 15-07-2016)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 27m75 (Sint-Niklaas / 19-06-2016)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 27m27 (Eeklo / 16-04-2016)
       vorige: Moerman Stefaan: 12m19 (Zwevegem / 26-05-2002)
  •    discuswerpen 1kg masters heren M50+: Vandekerckhove Erwin 33m82 (Wervik / 24-09-2016)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 32m98 (Eeklo / 16-04-2008)
       vorige: Peyskens Roger: 30m49 (Tielt / 12-05-2008)
  •    hamerslingeren 5kg masters heren M50+: Vandekerckhove Erwin 7 31m94 (Gentbrugge / 03-07-2016)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 31m07 (Eeklo / 18-06-2016)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 28m61 (Eeklo / 16-04-2016)
       vorige: ---
  •    gewichtwerpen 9.08kg masters heren M50+: Vandekerckhove Erwin 12m05 (Eeklo / 18-06-2016)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 11m77 (Eeklo / 16-04-2016)
       vorige: ---
  •    werpvijfkamp masters heren M50+: Vandermeulen Dino 1.511 ptn (Sint-Niklaas / 19-06-2016)
       vorige: ---