KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2015
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Piste 2015

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 21 23 15
Vlaamse kampioenschappen 4 4 3
Belgische kampioenschappen 8 5 3
Wereldkampioenschappen 5 1 0
TOTAAL = 92 38 33 21
 
    Belgisch kampioenschap marathon
    marathon masters dames W65: Bauters Monique 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap hamerslingeren
    hamerslingeren scholieren meisjes: Lucas Vie 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap meerkamp
    vijfkamp miniemen jongens: De Cremer Arnaud provinciaal kampioen
    vierkamp pupillen jongens: De Vriese Jaron 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
    verspringen masters dames W40: Vindevoghel Sofie 2de
    100m masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    verspringen masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    hoogpringen masters dames W50: Rogiers Conny 3de
    discuswerpen masters dames W50: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    100m masters dames W40: Vindevoghel Sofie provinciaal kampioene
    verspringen masters dames W40: Vindevoghel Sofie provinciaal kampioene
    discuswerpen masters dames W50: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    verspringen masters heren M35: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    100m masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    hoogpringen masters dames W50: Rogiers Conny 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap hamer + gewichtwerpen masters
    hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    gewichtwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren-beloften
    800m junioren dames: Reynaert Hanne Belgisch kampioene
    5.000m junioren dames: Chamtouri Sirine 2de
    hoogspringen junioren dames: De Waele Nienke 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren
    hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap aflossing
    4x80m miniemen meisjes: Demeulemeester - Demetter - Hanssens - Van Snick prov. kampioen
    3x600m miniemen meisjes: Vander Beken - Ketsman - Hanssens 2de
    4x60m pupillen jongens: Mersseman - De Cremer - De Vriese - Vandriessche 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap meerkamp
    vijfkamp masters heren M35-45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap 10.000m
    10.000m junioren dames: Chamtouri Sirine provinciaal kampioene
    10.000m masters dames W50: Goossens Martine provinciaal kampioene
    10.000m junioren heren: Vercouter Ruben 2de
    10.000m masters heren M50: De Lange Patrick 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas Vlaams kampioen
    hinkstapspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas Vlaams kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Wereldkampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel wereldkampioene
    speerwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel wereldkampioene
    hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel wereldkampioene
    gewichtwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel wereldkampioene
    werpvijfkamp masters dames W85: Hanssens Rachel wereldkampioene
    speerwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap AC
    5.000m AC dames: Van Linden Veerle Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap vijfkamp
    vijfkamp senioren dames: Van Puyvelde Margo provinciaal kampioene
    vijfkamp junioren dames: Vandermeulen Yelena 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap hamerslingeren
    hamerslingeren kadetten jongens: Lucas Lode 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap jeugd
    verspringen pupillen jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    kogelstoten miniemen jongens: De Cremer Arnaud provinciaal kampioen
    hoogspringen miniemen jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    hockeywerpen pupillen jongens: De Cremer Hervé 2de
    80m miniemen meisjes: Van Snick Anaïs 2de
    150m miniemen meisjes: Van Snick Anaïs 2de
    1.000m miniemen meisjes: Hanssens Ilana 2de
    verspringen miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa 2de
    discuswerpen miniemen meisjes: Vandewalle Febe 2de
    80m miniemen meisjes: Willaert Sara 3de
    discuswerpen pupillen meisjes: Bastil Margaux 3de
    polsstokspringen miniemen meisjes: Ketsman Febe 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen
    hamerslingeren kadetten jongens: Lucas Lode provinciaal kampioen
    hamerslingeren scholieren meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
    hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    gewichtwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    speerwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    5.000m masters dames W45: Bogaert Franka 2de
    polsstokspringen masters heren W45: Geenens Dieter 2de
    200m masters heren M35: De Vriese Christophe 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
    400m AC dames: Van Puyvelde Margo 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap kad-sch-jun-sen
    verspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas provinciaal kampioen
    800m scholieren meisjes: Schelfhout Fien provinciaal kampioene
    400m horden senioren dames: Van Puyvelde Margo provinciaal kampioene
    800m kadetten meisjes: Depoppe Bronty 2de
    hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 2de
    kogelstoten kadetten jongens: Lefebvre Elard 2de
    hinkstapspringen scholieren meisjes: Lucas Vie 2de
    400m scholieren jongens: Botte Stef 2de
    3.000m scholieren jongens: Msili Ossama 2de
    400m junioren dames: De Vos Soetkin 2de
    800m junioren dames: Reynaert Hanne 2de
    verspringen junioren dames: Vandermeulen Yelena 2de
    100m junioren heren: Van Hauwermeiren Jasper 2de
    5.000m junioren heren: Vercouter Ruben 2de
    hinkstapspringen senioren dames: Van Puyvelde Margo 2de
    100m scholieren meisjes: Vanderbauwhede Lies 3de
    1.500m scholieren meisjes: Decabooter Fien 3de
    discuswerpen scholieren meisjes: Lucas Vie 3de
    speerwerpen scholieren meisjes: Lucas Vie 3de
    200m junioren heren: Van Hauwermeiren Jasper 3de
    5.000m junioren heren: Robbens Dieter 3de
    800m senioren dames: Van Puyvelde Margo 3de
    100m senioren heren: Huwel Klaas 3de
    200m senioren heren: De Meulemeester Alan 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins meisjes
  •    60m benjamins meisjes: Willaert Sara 9.13 (Gent / 06-09-2015)
       vorige: Verlet Sam: 9.15 (Nijvel / 26-09-2009)
Benjamins jongens
  •    60m benjamins jongens: Bogaert Mateo 9.13 (Nijvel / 26-09-2015)
       vorige: Bogaert Mateo: 9.27 (Ninove / 20-09-2015)
       vorige: Soetaert Michael: 9.32 (Deinze / 01-09-2001)
  •    verspringen benjamins jongens: Bogaert Mateo 4m11 (Lokeren / 13-06-2015)
       vorige: De Cremer Hervé: 3m80 (Ninove / 08-09-2013)
Pupillen jongens
  •    discuswerpen 0.6kg pupillen jongens: De Cremer Hervé 26m75 (Gent / 06-09-2015)
       vorige: Herman Timothy: 26m57 (Jambes / 13-10-2001)
  •    3x600m pupillen jongens: De Cremer Hervé - Martens Robbe - Van Rillaer Korneel
        4m11 (Lokeren / 13-06-2015)
       vorige: Wannijn Anton - De Cremer Hervé - Van Rillaer Korneel: 5.59.93 (Sint-Niklaas / 17-08-2014)
Miniemen meisjes
  •    80m miniemen meisjes: Van Snick Anaïs 10.79 (Wervik / 18-04-2015)
       vorige: Vanderbauwhede Lies: 10.92 (Nijvel / 22-09-2012)
       vorige: Cozijns Lindsy: 10.9 (Ertvelde / 06-06-2004)
  •    150m miniemen meisjes: Van Snick Anaïs 19.62 (Ertvelde / 17-05-2015)
       vorige: Cozijns Lindsy: 20.63 (Ninove / 26-06-2004)
  •    300m miniemen meisjes: Hanssens Ilana 43.83 (Beveren / 06-09-2015)
       vorige: Beyaert Lien: 44.25 (Nijvel / 23-09-2000)
  •    60m horden miniemen meisjes: Hanssens Ilana 10.14 (Beveren / 06-09-2015)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 10.33 (Oordegem / 11-06-2006)
  •    150m horden miniemen meisjes: Hanssens Ilana 21.78 (Brussel / 03-10-2015)
       vorige: Hanssens Ilana: 21.78 (Nijvel / 15-08-2015)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 22.65 (Oordegem / 10-09-2006)
  •    verspringen miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa 4m83 (Nijvel / 29-09-2015)
       vorige: Demeulemeester Lisa: 4m74 (Hamme / 27-06-2015)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 4m63 (Oordegem / 24-09-2006)
  •    4x80m miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa - Demetter Kaat - Hanssens Ilana - Van Snick Anaïs
        42.06 (Maldegem / 30-08-2015)
       vorige: Bosschaert Laure - Beatse Iris - Dupont Amandine - De Vos Soetkin: 43.65 (Zele / 23-08-2009)
Miniemen jongens
  •    80m horden miniemen jongens: De Cremer Arnaud 13.94 (Ninove / 16-08-2015)
       vorige: Vandriessche Jonas: 14.38 (Gent / 01-09-2013)
  •    verspringen miniemen jongens: De Cremer Arnaud 5m22 (Sint-Niklaas / 27-09-2015)
       vorige: Vandriessche Jonas: 5m22 (Ninove / 15-08-2013)
  •    kogelstoten miniemen jongens: De Cremer Arnaud 13m06 (Deinze / 13-09-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 12m69 (Oostende / 22-08-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 12m62 (Sint-Niklaas / 06-04-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 11m34 (Deinze / 04-04-2015)
       vorige: Van Laethem Matthias: 11m00 (Oordegem / 14-08-2010)
  •    discuswerpen miniemen jongens: De Cremer Arnaud 31m75 (Sint-Niklaas / 06-04-2015)
       vorige: Van Laethem Matthias: 26m20 (Aalst / 18-09-2010)
  •    vijfkamp miniemen jongens: De Cremer Arnaud 3.759 ptn (Sint-Niklaas / 27-09-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 3.555 ptn (Deinze / 13-09-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 3.412 ptn (Oudenaarde / 29-08-2015)
       vorige: Vandriessche Jonas: 3.403 ptn (Oordegem / 12-06-2013)
Kadetten jongens
  •    hinkstapspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 12m22 (Lier / 15-08-2015)
       vorige: Vandriessche Jonas: 11m77 (Sint-Niklaas / 06-07-2014)
  •    hamerslingeren 4kg kadetten jongens: Lucas Lode 31m05 (Ertvelde / 19-04-2015)
       vorige: Descamps Anton: 28m17 (Eeklo / 16-10-2010)
Scholieren meisjes
  •    kogelstoten 3kg scholieren meisjes: Lucas Vie 11m85 (Oudenaarde / 02-05-2015)
       vorige: Lucas Vie: 11m70 (Gent / 27-04-2014)
  •    speerwerpen 500g scholieren meisjes: Lucas Vie 34m12 (Rotterdam (NED) / 12-09-2015)
       vorige: Lucas Vie: 33m66 (Oudenaarde / 27-06-2014)
  •    hamerslingeren 3kg scholieren meisjes: Lucas Vie 52m35 (Eeklo / 10-10-2015)
       vorige: Lucas Vie: 48m23 (Rotterdam (NED) / 12-09-2015)
       vorige: Lucas Vie: 47m74 (Torhout / 23-05-2015)
       vorige: Lucas Vie: 47m42 (Mol / 28-09-2014)
  •    hamerslingeren 4kg scholieren meisjes: Lucas Vie 41m41 (Ninove / 01-08-2015)
       vorige: Lucas Vie: 39m93 (Sint-Niklaas / 04-07-2015)
       vorige: Lucas Vie: 38m76 (Beveren / 16-05-2015)
       vorige: Lucas Vie: 38m00 (Lille (FRA) / 15-04-2015)
       vorige: Wijnand Aline: 15m87 (Eeklo / 16-10-2010)
Junioren dames
  •    5.000m junioren dames: Chamtouri Sirine 18.00.51 (Brugge / 13-09-2015)
       vorige: Verstichelen Sofie: 19.04.22 (Kessel-Lo / 18-08-2012)
  •    10.000m junioren dames: Chamtouri Sirine 39.43.75 (Ertvelde / 19-08-2015)
       vorige: Van Den Haesevelde Sandra: 40.43.4 (Lanaken / 08-06-2014)
Alle categorieën dames
  •    halve marathon AC dames: Van Linden Veerle 1u16.35 (Keulen / 04-10-2015)
       vorige: Weyts Lisa: 1u32.04 (Nazareth / 26-10-2014)
  •    hamerslingeren 4kg AC dames: Lucas Vie 41m41 (Ninove / 01-08-2015)
       vorige: Lucas Vie: 39m93 (Sint-Niklaas / 04-07-2015)
       vorige: Lucas Vie: 38m76 (Beveren / 16-05-2015)
       vorige: Lucas Vie: 38m00 (Lille (FRA) / 15-04-2015)
       vorige: Notte Sara: 23m77 (Eeklo / 18-10-2008)
  •    vijfkamp AC dames: Van Puyvelde Margo 3.324 ptn (Gentbrugge / 05-07-2015)
       vorige: Van Hessche Hanne: 3.057 ptn (Lokeren / 04-10-2008)
  •    Ekiden AC dames: De Vos Kim - Decabooter Fien - Decorte Maloe - De Smet Evelien -
       De Lange Elisa - Chamtouri Sirine
    3u08.43 (Brussel / 17-10-2015)
       vorige: Decorte Maloe - Verstichelen Sofie - De Vos Kim - De Groote Sarah - Vandermeeren Eva -
       Eeckhout Ilana: 3u15.49 (Brussel / 19-10-2013)
Alle categorieën heren
  •    400m AC heren: De Lange Simon 49.04 (Sint-Niklaas / 10-05-2015)
       vorige: De Lange Simon: 49.09 (Gentbrugge / 17-05-2014)
  •    Ekiden AC heren: Vandeneede Jean-Baptist - Bauters Ben - Decabooter Thomas - Robbens Frederik -
       Wieleman Jonas - Msili Ossama
    2u28.14 (Brussel / 17-10-2015)
       vorige: Ver Cruysse Anthony - Vandeneede Jean-Baptist - Decabooter Thomas - Winnepeninckx Solomon -
       Wieleman Jonas - Bauters Ben: 2u31.40 (Brussel / 19-10-2013)
Masters dames W35-45
  •    800m masters dames: Van Linden Veerle 2.08.27 (Lanaken / 07-06-2015)
       vorige: Van Linden Veerle: 2.08.29 (Lanaken / 08-06-2014)
  •    halve marathon masters dames: Van Linden Veerle 1u16.35 (Keulen / 04-10-2015)
       vorige: Vermeulen Annie: 1u26.37 (Oudenaarde / 09-09-2001)
Masters heren M35-45
  •    10-kamp masters heren M35-45: Geenens Dieter 5.560 ptn (Lyon / 04/05-08-2015)
       vorige: Geenens Dieter: 5.043 ptn (Herentals / 30/31-05-2015)
       vorige: Peyskens Roger: 4.471 ptn (Dilbeek / 23/24-06-1990)
Masters heren M50+
  •    mijl masters heren M50+: De Lange Patrick 5.43.36 (Aalter / 09-08-2015)
       vorige: Moerman Stefaan: 7.20.19 (Oudenaarde / 15-06-2002)
  •    2.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 7.22.55 (Zele / 19-08-2015)
       vorige: Moerman Stefaan: 11.48.14 (Oudenaarde / 28-08-2007)
  •    5.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 19.59.72 (Waregem / 29-08-2015)
       vorige: Moerman Jef: 21.00.6 (Zwevegem / 06-06-1993)
  •    10.000m masters heren M50+: De Lange Patrick 41.03.10 (Ertvelde / 19-08-2015)
       vorige: Osselaer André: 46.20.3 (Nijvel / 18-09-1988)
  •    1/2 marathon masters heren M50+: De Lange Patrick 1u32.10 (Berlare / 19-09-2015)
       vorige: ---