KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2014
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Joggers

Jeugd

Piste 2014

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 20 13 14
Vlaamse kampioenschappen 8 0 2
Belgische kampioenschappen 10 6 5
Wereldkampioenschappen 0 0 0
TOTAAL = 78 38 19 21
 
   Provinciaal kampioenschap meerkamp:
   zevenkamp junioren dames: Van Puyvelde Margo 2de
   zevenkamp junioren dames: Vandermeulen Yelena 3de
   tienkamp junioren heren: Descamps Anton 3de
   vierkamp pupillen meisjes: Vander Beken Amber 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren scholieren meisjes: Lucas Vie 3de
 
 
   Vlaams kampioenschap masters:
   5.000m masters dames W50: Goossens Martine Vlaams kampioene
   kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen Vlaams kampioen
   400m masters heren M50: Huwel Wim Vlaams kampioen
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap masters:
   5.000m masters dames W50: Goossens Martine provinciaal kampioene
   kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen provinciaal kampioen
   400m masters heren M50: Huwel Wim provinciaal kampioen
   5.000m masters heren M45: De Lange Patrick provinciaal kampioen
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny 2de
   5.000m masters heren M35: Martens Freddy 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap junioren-beloften:
   800m junioren dames: Reynaert Hanne Belgisch kampioene
   400m horden beloften dames: Van Eecke Louise Belgisch kampioene
   1.500m beloften heren: Winnepeninckx Solomon 2de
   polsstokspringen beloften heren: Descamps Anton 2de
   1.500m beloften heren: Vandeneede Jean-Baptist 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   hoogspringen scholieren meisjes: De Waele Nienke 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap aflossing:
   4x60m pupillen meisjes: De Schepper Kato - VdBeken Amber - Vandewalle Febe - De Meulemeester Lisa
    provinciaal kampioen
   4x400m AC dames: Van Eecke Louise - Cozijns Lindsy - Vandermeulen Yelena - Van Puyvelde Margo
    provinciaal kampioen
   3x600m pupillen meisjes: De Schepper Kato - Vander Beken Amber - De Meulemeester Lisa
    2de
   4x1.500m masters heren: Goethals Jurgen - Martens Freddy - Demetter Pieter - De Lange Patrick
    3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap 10.000m:
   10.000m masters dames W50: Goossens Martine provinciaal kampioene
   10.000m masters dames W40: Verdonckt Greet 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
   hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas Vlaams kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap AC:
   5.000m AC dames: Van Linden Veerle Belgisch kampioene
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
   400m horden AC dames: Van Eecke Louise 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen masters:
   hamerslingeren scholieren meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   gewichtwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap vijfkamp:
   vijfkamp junioren dames: Van Puyvelde Margo 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   hamerslingeren scholieren meisjes: Lucas Vie 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap jeugd:
   600m benjamins meisjes: Loman Danaë provinciaaal kampioene
   60m pupillen meisjes: Demeulemeester Lisa provinciaaal kampioene
   verspringen pupillen meisjes: Demeulemeester Lisa provinciaaal kampioene
   60m benjamins meisjes: Loman Danaë 2de
   hoogspringen benjamins meisjes: Denooze Imea 2de
   discuswerpen pupillen meisjes: Vandewalle Febe 2de
   1.000m miniemen meisjes: Hanssens Ilana 2de
   hockeywerpen benjamins jongens: Meuleman Lars 3de
   1.000m pupillen meisjes: Vander Beken Amber 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap werpvijfkamp:
   werpvijfkamp masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
 
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny Belgisch kampioene
   kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   speerwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   1.500m masters heren M35: Martens Freddy 2de
   hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen 2de
   5.000m masters dames W50: Goossens Martine 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap berglopen:
   5,5 kilometer masters dames W40: Martel De Maeseneire Belgisch kampioene
   11 kilometer masters heren M45: Patrick De Lange 3de
 
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieën:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Vlaams kampioene
   100m AC heren: Huwel Klaas Vlaams kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap marathon:
   marathon masters dames W65: Bauters Monique Belgisch kampioene
 
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieën:
   discuswerpen scholieren dames: Lucas Vie provinciaal kampioene
   400m junioren dames: Van Puyvelde Margo provinciaal kampioene
   hinkstapspringen junioren dames: Van Puyvelde Margo provinciaal kampioene
   polsstokspringen junioren heren: Descamps Anton provinciaal kampioen
   100m senioren heren: Huwel Klaas provinciaal kampioen
   400m kadetten dames: Vanderbauwhede Lies 2de
   kogelstoten scholieren dames: Lucas Vie 2de
   800m scholieren heren: Lefebvre Daan 2de
   100m junioren heren: De Lange Simon 2de
   200m junioren heren: De Lange Simon 2de
   80m horden kadetten dames: Schelfhout Fien 3de
   1.500m scholieren heren: Lefebvre Daan 3de
   800m junioren dames: Van Puyvelde Margo 3de
   1.500m junioren dames: Reynaert Hanne 3de
   speerwerpen junioren dames: Vandermeulen Milena 3de
   200m senioren heren: Huwel Klaas 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Nieuwe clubrecords top
   
Pupillen meisjes
  •    60m pupillen meisjes: Demeulemeester Lisa 8.72 (Nijvel / 27-09-2014)
       vorige: Demeulemeester Lisa: 8.75 (Oudenaarde / 07-09-2014)
       vorige: Van Snick Anaïs: 8.79 (Aalst / 29-06-2013)
  •    verspringen pupillen meisjes: Demeulemeester Lisa 4m60 (Nijvel / 27-09-2014)
       vorige: Demeulemeester Lisa: 4m45 (Maldegem / 11-07-2014)
       vorige: Hanssens Ilana: 4m43 (Nijvel / 28-09-2013)
  •    4x60m pupillen meisjes: Vander Beken - De Schepper - Vandewalle - Demeulemeester
        34.43 (Oordegem / 13-09-2014)
       vorige: De Vleeschauwer - Demetter - Hanssens - Van Snick: 5.59.98 (Ninove / 08-09-2013)
Pupillen jongens
  •    1.000m miniemen meisjes: Hanssens Ilana 3.07.51 (Nijvel / 27-09-2014)
       vorige: De Smet Valentien: 3.08.39 (Heusden-Zolder / 22-07-2006)
Miniemen meisjes
  •    3x600m pupillen jongens: Wannijn Anton - De Cremer Hervé - Van Rillaer Korneel
        5.59.93 (Sint-Niklaas / 17-08-2014)
       vorige: Van Dorpe Joren - Van Schuylenbergh Dries - De Merlier Jef: 5.59.98 (Oudenaarde / 19-08-2012)
Kadetten meisjes
  •    4x200m kadetten meisjes: Vdmeulen Milena - Demetter Tine - Schelfhout Fien - Vdbauwhede Lies
        1.53.18 (Sint-Niklaas / 17-08-2014)
       vorige: De Lange L - Dupont A - Tijtgat S - Paeme I: 1.55.36 (Oudenaarde / 21-06-2008)
Kadetten jongens
  •    hinkstapspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 11m77 (Sint-Niklaas / 06-07-2014)
       vorige: Van Coster Tim: 11m49 (Oudenaarde / 28-08-1999)
Scholieren meisjes
  •    kogelstoten 3kg scholieren meisjes: Lucas Vie 11m70 (Gent / 27-04-2014)
       vorige: Denorme Els: 11m46 (Oordegem / 27-04-1996)
  •    speerwerpen 500g scholieren meisjes: Lucas Vie 33m66 (Oudenaarde / 27-06-2014)
       vorige: Hofman Jorien: 29m86 (Ninove / 08-06-2012)
  •    hamerslingeren 3kg scholieren meisjes: Lucas Vie 47m42 (Mol / 28-09-2014)
       vorige: Lucas Vie: 47m34 (Eeklo / 29-06-2014)
       vorige: Lucas Vie: 45m74 (Eeklo / 12-04-2014)
       vorige: Wijnand Aline: 15m87 (4kg) (Eeklo / 16-10-2010)
Junioren dames
  •    2.000m junioren dames: Reynaert Hanne 6.35.46 (Oudenaarde / 27-06-2014)
       vorige: Verstichelen Sofie: 7.17.16 (Oudenaarde / 23-06-2012)
  •    hinkstap junioren dames: Van Puyvelde Margo 10m46 (Gentbrugge / 26-04-2014)
       vorige: Wijnand Aline: 10m28 (Gent / 23-04-2011)
  •    vijfkamp junioren dames: Van Puyvelde Margo 2.869 ptn (Aalst / 29-06-2014)
       vorige: Wijnand Aline: 2.143 ptn (Deinze / 30-06-2012)
Junioren heren
  •    300m junioren heren: De Lange Simon 34.99 (Lokeren / 24-05-2014)
       vorige: De Lange Simon: 35.89 (Ninove / 19-05-2013)
  •    400m junioren heren: De Lange Simon 49.09 (Gentbrugge / 17-05-2014)
       vorige: De Lange Simon: 49.46 (Ninove / 11-05-2014)
       vorige: De Lange Simon: 49.73 (Oordegem / 01-06-2013)
  •    polsstokspringen junioren heren: Descamps Anton 4m41 (Oordegem / 31-05-2014)
       vorige: Descamps Anton: 4m31 (Lokeren / 24-05-2014)
       vorige: Descamps Anton: 4m30 (Vilvoorde / 15-09-2013)
Alle categorieën dames
  •    2.000m AC dames: Van Linden Veerle 6.12.36 (Oudenaarde / 27-06-2014)
       vorige: Devaere Emma: 6.35.02 (Oudenaarde / 21-06-2011)
  •    3.000m AC dames: Van Linden Veerle 9.30.33 (Gentbrugge / 21-07-2014)
       vorige: Van Den Haesevelde Sandra: 9.52.00 (Waregem / 29-09-1989)
  •    5.000m AC dames: Van Linden Veerle 16.25.31 (Zwevegem / 30-08-2014)
       vorige: Van Linden Veerle: 16.54.17 (Brussel / 27-07-2014)
       vorige: De Smet Carine: 18.28.33 (Ninove / 09-08-1995)
  •    100m horden AC dames: Van Eecke Louise 14.53 (Gentbrugge / 21-07-2014)
       vorige: Van Eecke Louise: 14.99 (Aartselaar / 10-05-2014)
       vorige: Hoeree Katrien: 14.8 (Merksem / 21-07-1989)
  •    halve marathon AC dames: Weyts Lisa 1u32.04 (Nazareth / 26-10-2014)
       vorige: Claeys Renate: 1u33.00 (Oudenaarde / 25-09-2005)
Alle categorieën heren
  •    100m AC heren: Huwel Klaas 10.71 (Brussel / 26-07-2014)
       vorige: Huwel Klaas: 10.71 (Gentbrugge / 17-05-2014)
       vorige: De Meulemeester Alan: 10.81 (Ninove / 27-07-2013)
  •    200m AC heren: Huwel Klaas 21.71 (Brussel / 26-07-2014)
       vorige: De Meulemeester Alan: 21.84 (Oordegem / 01-06-2013)
  •    300m AC heren: Huwel Klaas 34.57 (Oudenaarde / 27-06-2014)
       vorige: De Lange Simon: 34.99 (Lokeren / 24-05-2014)
       vorige: De Lange Simon: 35.89 (Ninove / 19-05-2013)
  •    400m AC heren: De Lange Simon 49.09 (Gentbrugge / 17-05-2014)
       vorige: Van Overmeiren Robert: 49.3 (Oudenaarde / 29-06-1967)
  •    600m AC heren: Decabooter Thomas 1.26.14 (Gentbrugge / 21-07-2014)
       vorige: ---
  •    polsstokspringen junioren heren: Descamps Anton 4m41 (Oordegem / 31-05-2014)
       vorige: Descamps Anton: 4m31 (Lokeren / 24-05-2014)
       vorige: Descamps Anton: 4m30 (Vilvoorde / 15-09-2013)
Masters dames W35-45
  •    800m masters dames W35-40-45: Van Linden Veerle 2.18.29 (Lanaken / 08-06-2014)
       vorige: Peyskens Francine: 2.23.04 (Deinze / 08-06-1984)
  •    2.000m masters dames W35-40-45: Van Linden Veerle 6.12.36 (Oudenaarde / 27-06-2014)
       vorige: Goossens Martine: 7.38.77 (Oudenaarde / 19-06-2010)
  •    3.000m masters dames W35-40-45: Van Linden Veerle 9.30.33 (Gentbrugge / 21-07-2014)
       vorige: Van Linden Veerle: 9.53.98 (Aartselaar / 10-05-2014)
       vorige: De Smet Carine: 10.32.52 (Oudenaarde / 23-08-1997)
  •    5.000m masters dames W35-40-45: Van Linden Veerle 16.25.31 (Zwevegem / 30-08-2014)
       vorige: Van Linden Veerle: 16.54.17 (Brussel / 27-07-2014)
       vorige: De Smet Carine: 18.28.33 (Ninove / 09-08-1995)
Masters heren M35-45
  •    1.000m masters heren M35-40-45: Goethals Jurgen 2.47.02 (Ninove / 24-06-2014)
       vorige: Goethals Jurgen: 2.47.31 (Oudenaarde / 27-07-2010)
  •    2.000m masters heren M35-40-45: Goethals Jurgen 6.07.62 (Oudenaarde / 27-06-2014)
       vorige: Goethals Jurgen: 6.09.77 (Oudenaarde / 19-06-2010)
  •    4x1.500m masters heren M35-40-45: Goethals J - Martens Freddy - Demetter Pieter - De Lange Patrick
        19.49.31 (Sint-Niklaas / 17-08-2014)
       vorige: Martens F - Ketsman F - De Lange P - Demetter P: 20.25.65 (Aalst / 18-08-2013)
Masters heren M50
  •    400m masters heren M50: Huwel Wim 56.30 (Trier / 20-09-2014)
       vorige: Peyskens Roger: 56.60 (Villeneuve d'Ascq / 17-09-1997)
  •    1.000m masters heren M50: Huwel Wim 2.59.3 (Oudenaarde / 22-07-2014)
       vorige: Moerman Stefaan: 4.53.53 (Oudenaarde / 25-07-2006)