KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2013
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Joggers

Jeugd

Piste 2013

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 26 19 18
Vlaamse kampioenschappen 8 3 0
Belgische kampioenschappen 7 8 5
Wereldkampioenschappen 0 0 0
TOTAAL = 101 45 32 24
 
   Wereldkampioenschap masters:
   marathon masters dames W65: Bauters Monique wereldkampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel wereldkampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel wereldkampioene
   werpvijfkamp masters dames W80: Hanssens Rachel wereldkampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel 2de
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel 2de
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel 3de
 
 
   Provinciaal kampioenschap meerkamp:
   tienkamp junioren heren: Descamps Anton provinciaal kampioen
   vierkamp benjamins jongens: De Cremer Hervé 2de
   vierkamp miniemen jongens: Lefebvre Elard 2de
   zevenkamp junioren dames: Van Puyvelde Margo 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap hamerslingeren:
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap masters:
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny Vlaams kampioene
   5.000m masters dames W50: Goossens Martine Vlaams kampioene/td>
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   110m horden masters heren M45: Geenens Dieter Vlaams kampioen
   verspringen masters dames W40: Vindevoghel Sofie 2de
   100m masters heren M45: Geenens Dieter 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap masters:
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny Provinciaal kampioene
   5.000m masters dames W50: Goossens Martine Provinciaal kampioene/td>
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Provinciaal kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Provinciaal kampioene
   100m masters heren M45: Geenens Dieter Provinciaal kampioen
   110m horden masters heren M45: Geenens Dieter Provinciaal kampioen
   100m masters dames W40: Slabbaert Mia 2de
   200m masters dames W40: Slabbaert Mia 2de
   verspringen masters dames W40: Vindevoghel Sofie 2de
   100m masters dames W40: Vindevoghel Sofie 3de
   discuswerpen masters dames W50: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap aflossing:
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap hamer en gewichtwerpen masters:
   gewichtwerpen masters heren M55: Vandekerckhove Erwin Belgisch kampioen
   hamerslingeren masters heren M55: Vandekerckhove Erwin 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap junioren-beloften:
   hoogspringen beloften dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
   100m junioren heren: De Meulemeester Alan 2de
   400m horden beloften dames: Van Eecke Louise 2de
   400m junioren heren: De Lange Simon 3de
   polsstokspringen junioren heren: Descamps Anton 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap hamer en gewichtwerpen:
   hamerslingeren kadetten meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
 
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   hoogspringen scholieren meisjes: De Waele Nienke 2de
   400m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap meerkamp:
   vijfkamp masters heren: Geenens Dieter Belgisch kampioen
 
 
   Provinciaal kampioenschap 10.000m:
   10.000m masters dames W50: Goossens Martine provinciaal kampioene
   10.000m masters heren M45: De Lange Patrick 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap aflossing:
   4x60m pupillen meisjes: De Vleeschauwer F - Demetter K - Hanssens I - Van Snick A provinciaal kamp.
   3x600m pupillen meisjes: Van Snick A - Demeulemeester L - Hanssens I provinciaal kampioene
   4x60m benjamins jongens: Jonckheere D - De Vriese J - Magerman Y - De Cremer H 2de
   4x400m AC heren: De Meulemeester A - Huwel K - Van Vlaenderen E - De Lange S 2de
   4x800m kadetten meisjes: Decabooter F - De Lange E - Schelfhout F - Heyse S 3de
   4x1500m masters heren: Martens F - Ketsman F - De Lange P - Demetter P 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
   400m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap meerkamp:
   vijfkamp masters heren: Geenens Dieter Vlaams kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap jeugd:
   kogelstoten benjamins jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
   hockeywerpen benjamins jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
   1.000m pupillen meisjes: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
   hockeywerpen pupillen jongens: De Cremer Arnaud provinciaal kampioen
   hoogspringen miniemen jongens: Vandriessche Jonas provinciaal kampioen
   hoogspringen benjamins meisjes: 2de
   verspringen pupillen meisjes: Hanssens Ilana 2de
   hockeywerpen pupillen meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
   kogelstoten pupillen jongens: De Cremer Arnaud 2de
   600m benjamins meisjes: Loman Danaë 3de
   kogelstoten benjamins jongens: Vandriessche Jelle 3de
   60m pupillen meisjes: Van Snick Anaïs 3de
   hoogspringen pupillen meisjes: Vandewalle Febe 3de
   80m miniemen jongens: Vandriessche Jonas 3de
   150m miniemen jongens: Lefebvre Elard 3de
   speerwerpen miniemen jongens: Lefebvre Elard 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap hamer:
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
 
 
   Provinciaal kampioenschap steeple:
   1.500m steeple kadetten meisjes: Decabooter Fien 2de
 
 
   Provinciaal kampioenschap vijfkamp kad-mas:
   vijfkamp junioren heren: Descamps Anton provinciaal kampioen
   vijfkamp senioren heren: Van De Velde Koen provinciaal kampioen
   vijfkamp masters heren: Goethals Jurgen 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny 2de
   800m masters heren M40: Goethals Jurgen 2de
   110m horden masters heren M45: Geenens Dieter 2de
   1.500m masters dames W50: Goossens Martine 3de
   hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen 3de
   speerwerpen masters heren M45: Geenens Dieter 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Vlaams kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieŽn:
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   discuswerpen kadetten meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   400m junioren dames: Van Puyvelde Margo provinciaal kampioene
   1.500m junioren heren: Winnepenickx Solomon provinciaal kampioen
   200m senioren heren: Huwel Klaas provinciaal kampioen
   110m horden senioren heren: Van De Velde Koen provinciaal kampioen
   200m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel 2de
   100m scholieren jongens: Van Hauwermeiren Jasper 2de
   200m scholieren jongens: Van Hauwermeiren Jasper 2de
   400m scholieren jongens: Lefebvre Daan 2de
   100m junioren heren: De Meulemeester Alan 2de
   kogelstoten kadetten meisjes: Lucas Vie 3de
   400m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel 3de
   800m scholieren meisjes: Reynaert Hanne 3de
   verspringen scholieren meisjes: Vandermeulen Yelena 3de
   speerwerpen senioren dames: Wijnand Aline 3de
   400m senioren heren: Huwel Klaas 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins jongens
  •    verspringen benjamins jongens: De Cremer Hervé 3m80 (Ninove / 08-09-2013)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 3m77 (Bergen-op-Zoom / 11-09-1993)
       vorige: Van Eecke Gilles: 3m77 (Oudenaarde / 20-07-2002)
  •    4-kamp benjamins jongens: De Cremer Hervé 1.964 ptn (Deinze / 22-06-2013)
       vorige: De Cremer Hervé: 1.804 ptn (Deinze / 13-04-2013)
       vorige: De Merlier Raf: 1.673 ptn (Oordegem / 21-07-2010)
  •    4x60m benjamins jongens: Jonckheere D - De Vriese J - Magerman Y - De Cremer H
        38.59 (Aalst / 18-08-2013)
       vorige: De Schanfeleire K - V Schuylenbergh D - De Merlier R - De Merlier J: 38.67 (Lokeren / 22-08-10)
Pupillen meisjes
  •    60m pupillen meisjes: Van Snick Anaïs 8.79 (Aalst / 29-06-2013)
       vorige: Van Snick Anaïs: 8.90 (Aalst / 29-06-2013)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 8.90 (Oordegem / 03-10-2004)
  •    1.000m pupillen meisjes: Hanssens Ilana 3.16.42 (Nijvel / 28-09-2013)
       vorige: Van Hessche Hanne: 3.18.47 (Nijvel / 28-09-2002)
  •    60m horden pupillen meisjes: Hanssens Ilana 11.21 (Gent / 01-09-2013)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 11.41 (Deinze / 29-06-2009)
  •    hoogspringen pupillen meisjes: Hanssens Ilana 1m33 (Oudenaarde / 22-09-2013)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 1m31 (Gent / 30-08-2009)
       vorige: Goossens Febe: 1m31 (Oudenaarde / 30-07-2011)
  •    verspringen pupillen meisjes: Hanssens Ilana 4m43 (Nijvel / 28-09-2013)
       vorige: Hanssens Ilana: 4m24 (Tielt / 15-09-2013)
       vorige: Lannau Tine: 4m24 (Oudenaarde / 14-08-1999)
  •    4x60m pupillen meisjes: De Vleeschauwer F - Demetter K - Hanssens I - Van Snick A
        34.52 (Ninove / 08-09-2013)
       vorige: De Vleeschauwer F - Demetter K - Hanssens I - Van Snick A: 34.54 (Aalst / 18-08-2013)
  •    3x600m pupillen meisjes: Van Snick A - Demeulemeester L - Hanssens I
        5.47.13 (Aalst / 18-08-2013)
       vorige: Heyse S - Decabooter F - De Schanfeleire K: 5.55.95 (Aalst / 20-09-2009)
Miniemen jongens
  •    100m miniemen jongens: Vandriessche Jonas 13.43 (Oordegem / 24-04-2013)
       vorige: De Lange Simon: 13.54 (Oordegem / 30-04-2008)
  •    80m horden miniemen jongens: Vandriessche Jonas 14.38 (Gent / 01-09-2013)
       vorige: De Jaegher Luc: 14.90 (Gent / xx-xx-1971)
  •    hoogspringen miniemen jongens: Vandriessche Jonas 1m68 (Nijvel / 28-09-2013)
       vorige: Vandriessche Jonas: 1m60 (Oordegem / 22-06-2013)
       vorige: De Lange Simon: 1m58 (Oordegem / 28-09-2008)
  •    verspringen miniemen jongens: Vandriessche Jonas 5m22 (Ninove / 15-08-2013)
       vorige: Vandriessche Jonas: 5m07 (Oordegem / 22-06-2013)
       vorige: Vergucht Christophe: 5m05 (Oudenaarde / 15-06-1984)
  •    vijfkamp miniemen jongens: Vandriessche Jonas 3.403 ptn (Oordegem / 22-06-2013)
       vorige: De Lange Simon: 3.114 ptn (Oordegem / 28-09-2008)
Kadetten meisjes
  •    discuswerpen 1kg kadetten meisjes: Lucas Vie 33m70 (Wervik / 02-06-2013)
       vorige: Lucas Vie: 31m89 (Ninove / 29-04-2012)
  •    hamerslingeren 3kg kadetten meisjes: Lucas Vie 41m12 (Diskmuide / 05-10-2013)
       vorige: Lucas Vie: 40m90 (Chatelineau / 13-07-2013)
       vorige: Lucas Vie: 36m49 (Eeklo / 23-06-2012)
Junioren heren
  •    100m junioren heren: De Meulemeester Alan 10.81 (Ninove / 27-07-2013)
       vorige: De Meulemeester Alan: 10.96 (Ninove / 25-05-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 11.00 (Oordegem / 20-05-2009)
  •    200m junioren heren: De Meulemeester Alan 21.84 (Oordegem / 01-06-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 22.14 (Oordegem / 04-07-2009)
  •    300m junioren heren: De Lange Simon 35.89 (Lokeren / 19-05-2013)
       vorige: Denorme Tom: 36.46 (Waregem / 24-07-1998)
  •    400m junioren heren: De Lange Simon 49.73 (Oordegem / 01-06-2013)
       vorige: Vanderlinden Daniël: 50.3 (Gaurain / 14-08-1977)
  •    2.000m junioren heren: Winnepeninckx Solomon 5.30.52 (Oudenaarde / 21-06-2013)
       vorige: Winnepeninckx Solomon: 5.36.73 (Oudenaarde / 23/06/2013)
  •    110mH junioren heren: Descamps Anton 16.07 (Deinze / 29-09-2013)
       vorige: ---
  •    tienkamp junioren heren: Descamps Anton 5.664 ptn (Deinze / 28/29-09-2013)
       vorige: De Backer Lieven: 4.882 ptn (Blankenberge / 8/9-09-1984)
  •    polsstokspringen junioren heren: Descamps Anton 4m30 (Vilvoorde / 15-09-2013)
       vorige: Descamps Anton: 4m14 (Vilvoorde / 17-08-2013)
       vorige: Descamps Anton: 4m10 (Oudenaarde / 02-07-2013)
       vorige: Descamps Anton: 3m80 (Herentals / 02-06-2013)
       vorige: Schiettecatte Edgard: 3m10 (Oudenaarde / 31-05-1959)
Senioren dames
  •    300m senioren dames: Cozijns Lindsy 40.71 (Torhout / 18-05-2013)
       vorige: Baguet Audrey: 43.48 (Nieuwpoort / 10-07-2007)
Senioren heren
  •    200m senioren heren: Huwel Klaas 22.29 (Ninove / 25-05-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 22.77 (Oordegem / 01-05-2013)
       vorige: Vanderlinden Jose: 22.7 (Brussel / 07-06-1953)
  •    300m senioren heren: Huwel Klaas 35.25 (Aalst / 07-09-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 35.28 (Oudenaarde / 23-07-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 35.29 (Ninove / 27-06-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 35.38 (Lokeren / 19-05-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 35.98 (Ninove / 27-06-2012)
  •    2 mijl senioren heren: Vandeneede Jean-Baptist 9.42.08 (Aalst / 07-09-2013)
       vorige: Blommaert Wouter: 10.44.30 (Aalst / 13-09-2003)
  •    4x200m AC heren: Van Hauwermeiren J - De Meulemeester A - De Lange S - Huwel K
        1.28.69 (Oordegem / 06-08-2013)
       vorige: Van Hauwermeiren - De Meulemeester - De Lange - Huwel: 1.30.37 (Oudenaarde / 19-08-2012)
  •    4x400m AC heren: De Meulemeester A - Huwle K - Van Vlaenderen E - De Lange S
        3.24.92 (Aalst / 18-08-2013)
       vorige: Van Driessche E - Allewaert D - Verheuen R - Leenaert H: 3.26.4 (? / xx-xx-1961)
  •    4x800m senioren heren: Gheerolfs J - Vandeneede JB - Bauters B - Ver Cruysse A
        8.20.02 (Aalst / 18-08-2013)
       vorige: Petrens J - Van Langeraert M - Blommaert W - Beel P: 8.43.91 (Hamme / 28-08-2002)
Masters dames W50+
  •    800m masters dames W50+: Vermeulen Annie 2.45.26 (Deinze / 07-09-2013)
       vorige: Goossens Martine: 2.45.65 (Oudenaarde / 03-07-2012)
  •    1.000m masters dames W50+: Vermeulen Annie 3.32.73 (Oudenaarde / 23-07-2013)
       vorige: ---
  •    1.500m masters dames W50+: Vermeulen Annie 5.25.45 (Ertvelde / 21-08-2013)
       vorige: Goossens Martine: 5.31.61 (Beveren / 10-06-2012)
  •    mijl masters dames W50+: Vermeulen Annie 6.00.12 (Oudenaarde / 27-07-2013)
       vorige: ---
  •    3.000m masters dames W50+: Vermeulen Annie 11.44.85 (Deinze / 24-08-2013)
       vorige: Goossens Martine: 11.46.0 (Oudenaarde / 24-07-2012)
  •    speerwerpen masters dames W50+: Rogiers Conny 14m35 (Oudenaarde / 27-07-2013)
       vorige: Rogiers Conny: 13m61 (Oudenaarde / 23-06-2013)
Masters heren M35
  •    3.000m masters heren M35: De Coene Wim 9.47.73 (Ertvelde / 09-06-2013)
       vorige: De Coene Wim: 9.50.92 (Dilbeek / 03-06-2012)
  •    5.000m masters heren M35: Martens Freddy 19.26.01 (Ertvelde / 09-06-2013)
       vorige: Demetter Pieter: 21.09.61 (Oudenaarde / 31-07-2011)
  •    10.000m masters heren M35: Martens Freddy 40.31.20 (Ertvelde / 21-08-2013)
       vorige: ---
  •    marathon masters heren M35: De Coene Wim 2u43.44 (Oostende / 29-09-2013)
       vorige: De Coene Wim: 2u57.03 (Luxemburg / 19-05-2012)
Masters heren M40+
  •    1.000m masters heren M40+: Goethals Jurgen 2.48.28 (Oudenaarde / 23-07-2013)
       vorige: Goethals Jurgen: 2.48.9 (Oudenaarde / 24-07-2012)
  •    2.000m masters heren M40+: Goethals Jurgen 6.21.87 (Tielt / 20-05-2013)
       vorige: Goethals Jurgen: 6.26.90 (Oudenaarde / 23-06-2012)
  •    vijfkamp masters heren M40+: Geenens Dieter 2.990 ptn (Herentals / 24-08-2013)
       vorige: Geenens Dieter: 2.791 ptn (Dilbeek / 03-08-2013)
       vorige: Geenens Dieter: 2.622 ptn (Dilbeek / 04-08-2012)
  •    4x1.500m masters heren: Martens F - Ketsman F - De Lange P - Demetter P
        20.25.65 (Aalst / 18-08-2013)
       vorige: ---