KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2012
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Joggers

Jeugd

Piste 2012

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 34 22 17
Vlaamse kampioenschappen 16 5 5
Belgische kampioenschappen 16 10 5
Europese kampioenschappen 6 0 0
TOTAAL = 136 72 37 27
 
   Provinciaal kampioenschap meerkamp:
   zeskamp kadetten meisjes: Hofman Celine 2de
   negenkamp scholieren jongens: Descamps Anton 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap hamer:
   hamerslingeren kadetten meisjes: Lucas Vie 2de
 
 
   Vlaams kampioenschap masters:
   400m masters dames W50: Rogiers Conny Vlaams kampioene
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny Vlaams kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel Vlaams kampioen
   110m horden masters heren M40: Geenens Dieter Vlaams kampioen
   speerwerpen masters heren M40: Geenens Dieter 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap masters:
   400m masters dames W50: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel provinciaal kampioen
   110m horden masters heren M40: Geenens Dieter provinciaal kampioen
   speerwerpen masters heren M40: Geenens Dieter provinciaal kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap aflossing:
   4x100m scholieren jongens: Descamps A - De Meulemeester A - De Lange S - Van Hauwermeiren J 2de
 
 
   Belgisch kampioenschap masters hamer en gewichtwerpen:
   hamerslingeren masters dames W80+: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80+: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   hamerslingeren masters heren M55: Vandekerckhove Erwin Belgisch kampioen
   gewichtwerpen masters heren M55: Vandekerckhove Erwin Belgisch kampioen
 
 
   Belgisch kampioenschap junioren-beloften:
   hoogspringen beloften dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
   3.000m steeple junioren dames: Verstichelen Sofie 2de
   400m horden beloften dames: Van Eecke Louise 2de
   3.000m steeple beloften dames: De Groote Sarah 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Celine Belgisch kampioene
   100m scholieren jongens: De Meulemeester Alan Belgisch kampioen
   200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan Belgisch kampioen
   400m scholieren jongens: De Lange Simon 2de
   400m kadetten meisjes: Hofman Celine 3de
   1.500m steeple kadetten meisjes: Eeckhout Ilana 3de
   400m scholieren meisjes: Van Puyvelde Margo 3de
   800m kadetten meisjes: Reynaert Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap meerkamp:
   vijfkamp masters heren M35-40-45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Europees kampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   werpvijfkamp masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap aflossing:
   3x 600m pupillen meisjes: Gaeremynck T - Hanssens I - Andries M provinciaal kampioen
   4x 100m scholieren jongens: Descamps A - De Meulemeester A - De Lange S - Van Hauwermeiren J pk
   4x 200m masters heren: De Schanfeleire S - Goethals J - De Blauwer J - Geenens D provinciaal kampioen
   4x 800m masters heren: Goethals J - Ketsman F - Geenens D - De Lange P provinciaal kampioen
   4x 60m benjamins meisjes: De Schepper K - Vander Beken A - Vandewalle F - Demeulemeester L 2de
   3x 600m benjamins meisjes: Vander Beken A - Vandewalle F - Demeulemeester L 2de
   4x 60m benjamins jongens: Schittecatte V - De Cremer H - Vandriessche J - Opsomer B 2de
   4x 1.500m junioren heren: Bauters B - Gheerolfs J - Winnepeninckx S - Decabooter T 2de
   4x 100m AC dames: Vermeulen E - Laridon I - Van Eecke L - Van Hessche H 2de
   3x 600m benjamins jongens: Schittecatte V - De Cremer H - Opsomer B 3de
   4x 100m kadetten meisjes: Parent A - De Waele M - De Schanfeleire K - Heyse S 3de
   4x 800m scholieren meisjes: Bosschaert L - Devaere E - Van Der Meulen Y - Reynaert H 3de
   4x 200m AC dames: Vermeulen E - Van Eecke L - Laridon I - Van Hessche H 3de
   4x 800m AC dames: Van Eecke C - Heyse S - Decorte M - De Vos K 3de
   4x 200m AC heren: Van Hauwermeiren J - De Meulemeester A - De Lange S - Huwel K 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
   1.500m steeple kadetten meisjes: Eeckhout Ilana Vlaams kampioene
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Celine Vlaams kampioene
   hoogspringen scholieren meisjes: Hofman Jorien Vlaams kampioene
   hinkstapspringen scholieren meisjes: Hofman Jorien Vlaams kampioene
   100m scholieren jongens: De Meulemeester Alan Vlaams kampioen
   200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan Vlaams kampioen
   300m horden kadetten meisjes: Hofman Celine 2de
   hoogspringen kadetten meisjes: De Waele Nienke 2de
   400m scholieren jongens: De Lange Simon 2de
   2.000m steeple scholieren jongens: Glorieux Jesse 3de
   polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap meerkamp:
   vijfkamp masters heren M35-40-45: Geenens Dieter Vlaams kampioen
   negenkamp scholieren jongens: Descamps Anton 2de
   zevenkamp scholieren meisjes: Hofman Jorien 3de
   zevenkamp senioren dames: Van Eecke Louise 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap steeple:
   1.500m steeple kadetten meisjes: Eeckhout Ilana provinciaal kampioene
   3.000m steeple junioren dames: Verstichelen Sofie provinciaal kampioene
   3.000m steeple senioren heren: Berok Mohamed provinciaal kampioen
   3.000m steeple masters heren: Demetter Pieter provinciaal kampioen
   2.000m steeple scholieren jongens: Glorieux Jesse 2de
   3.000m steeple senioren dames: De Groote Sarah 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap vijfkamp:
   vijfkamp scholieren jongens: Descamps Anton provinciaal kampioen
   vijfkamp masters heren: Geenens Dieter provinciaal kampioen
   vijfkamp junioren dames: Wijnand Aline 2de
   vijfkamp kadetten meisjes: De Waele Nienke 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren masters heren M55: Vandekerckhove Erwin Vlaams kampioen
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
 
 
   Provinciaal kampioenschap jeugd:
   hoogspringen benjamins meisjes: Vandewalle Febe provinciaal kampioene
   1.000m pupillen meisjes: Hanssens Ilana 2de
   verspringen pupillen meisjes: Hanssens Ilana 2de
   80m miniemen meisjes: Vanderbauwhede Lies 2de
   150m miniemen meisjes: Vanderbauwhede Lies 2de
   600m benjamins meisjes: Demeulemeester Lisa 3de
   hoogspringen miniemen jongens: Vandriessche Jonas 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap alle categorieën:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   5.000m masters dames W50: Vermeulen Annie Belgisch kampioene
   400m masters dames W50: Rogiers Conny Belgisch kampioene
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny Belgisch kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   discuswerpen masters dames W50: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   1.500m masters dames W50: Goossens Martine 2de
   400m masters heren M35: De Blauwer Joeri 2de
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 2de
   110m horden masters heren M40: Geenens Dieter 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap hamer + gewichtwerpen masters:
   hamerslingeren kadetten meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   gewichtwerpen masters heren M40: Lucas Steven provinciaal kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieŽn:
   1.500m kadetten meisjes: Eeckhout Ilana provinciaal kampioene
   300m horden kadetten meisjes: Hofman Celine provinciaal kampioene
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Celine provinciaal kampioene
   discuswerpen kadetten meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   verspringen scholieren meisjes: Hofman Jorien provinciaal kampioene
   hinkstapspringen scholieren meisjes: Hofman Jorien provinciaal kampioene
   100m scholieren jongens: De Meulemeester Alan provinciaal kampioen
   200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan provinciaal kampioen
   400m scholieren jongens: De Lange Simon provinciaal kampioen
   1.500m scholieren jongens: Glorieux Jesse provinciaal kampioen
   polsstok scholieren jongens: Descamps Anton provinciaal kampioen
   1.500m senioren heren: Berok Mohamed provinciaal kampioen
   800m kadetten meisjes: Hofman Celine 2de
   polsstokspringen kadetten meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2de
   kogelstoten kadetten meisjes: Lucas Vie 2de
   polsstokspringen kadetten jongens: Botte Stef 2de
   200m scholieren meisjes: Hofman Jorien 2de
   400m scholieren meisjes: Van Puyvelde Margo 2de
   discuswerpen scholieren jongens: Descamps Anton 2de
   speerwerpen junioren dames: Wijnand Aline 2de
   100m horden senioren dames: Van Eecke Louise 2de
   hoogspringen kadetten meisjes: De Waele Nienke 3de
   kogelstoten kadetten jongens: Van Laethem Matthias 3de
   hinkstapspringen scholieren meisjes: Carton Eline 3de
   800m scholieren jongens: Glorieux Jesse 3de
   3.000m junioren dames: Verstichelen Sofie 3de
   1.500m junioren heren: Winnepeninckx Solomon 3de
   5.000m junioren heren: Robbens Frederik 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch en Vlaams kampioenschap marathon:
   marathon masters dames W60: Bauters Monique Belgisch kampioene


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins meisjes
  •    3x600m benjamins meisjes: Vander Beken Amber - Vandewalle Febe - Demeulemeester Lisa
        6.30.87 (Oudenaarde / 19-08-2012)
       vorige: Andries Marie - Busselen Hannah - Hanssens Ilana: 6.33.57 (Lokeren / 22-08-2010)
Pupillen jongens
  •    3x600m pupillen jongens: Van Dorpe Joren - Van Schuylenbergh Dries - De Merlier Jef
        5.59.98 (Oudenaarde / 19-08-2012)
       vorige: De Merlier Raf - De Merlier Jef - Van Schuylenbergh Dries: 6.03.08 (Ertvelde / 21-08-2011)
Miniemen meisjes
  •    80m miniemen meisjes: Vanderbauwhede Lies 10.92 (Nijvel / 22-09-2012)
       vorige: Vanderbauwhede Lies: 10.95 (Rieme / 19-05-2012)
       vorige: Vanderbauwhede Lies: 10.96 (Deinze / 14-04-2012)
       vorige: Peyskens Betty: 11.02 (Waregem / 10-06-1996)
Kadetten meisjes
  •    300m horden kadetten meisjes: Hofman Celine 46.27 (Huizingen / 15-08-2012)
       vorige: Hofman Celine: 46.71 (Maldegem / 28-04-2012)
       vorige: Hofman Celine: 46.91 (Oordegem / 13-06-2011)
  •    hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Celine 11m36(Oordegem / 01-09-2012)
       vorige: Hofman Celine: 11m27 (Huizingen / 15-08-2011)
       vorige: Hofman Jorien: 11m16 (Moeskroen / 03-09-2011)
  •    polsstokspringen kadetten meisjes: De Schanfeleire Kimsy 3m05 (Oordegem / 02-09-2012)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 3m00 (Zele / 20-05-2012)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m70 (Ninove / 29-04-2012)
       vorige: Carton Eline: 2m50 (Beveren / 25-04-2010)
  •    discus kadetten meisjes: Lucas Vie 31m89 (Ninove / 29-04-2012)
       vorige: Lucas Vie: 30m01 (Kortrijk / 21-04-2012)
       vorige: Van Coppenolle Tessa: 29m78 (Eeklo / 03-06-1995)
  •    hamer kadetten meisjes: Lucas Vie 36m49 (Eeklo / 23-06-2012)
       vorige: Lucas Vie: 33m74 (Eeklo / 20-05-2012)
       vorige: Wijnand Aline: 25m65 (Eeklo / 29-06-1998)
Scholieren meisjes
  •    300m scholieren meisjes: Hofman Jorien 41.96 (Lier / 29-07-2012)
       vorige: Van Eecke Louise: 42.43 (Lokeren / 01-06-2009)
  •    100m horden scholieren meisjes: Hofman Jorien 15.35 (Ninove / 08-06-2012)
       vorige: Van Hessche Hanne: 15.79 (Ninove / 20-08-2008)
  •    hinkstap scholieren meisjes: Hofman Jorien 11m48 (Huizingen / 15-08-2012)
       vorige: Hofman Jorien: 11m16 (Maldegem / 28-04-2012)
       vorige: Van Hessche Hanne: 10m36 (Nieuwpoort / 10-07-2007)
  •    speerwerpen 500g scholieren meisjes: Hofman Jorien 29m86 (Ninove / 08-06-2012)
       vorige: ---
  •    zevenkamp scholieren meisjes: Hofman Jorien 4.801 ptn (Dilbeek / 05-08-2012)
       vorige: Hofman Jorien: 4.453 ptn (Herentals / 27-05-2012)
       vorige: Van Eecke Louise: 3.938 ptn (Oordegem / 27-09-2009)
Scholieren jongens
  •    100m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 10.99 (Brussel / 07-09-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 11.06 (Oordegem / 01-09-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 11.08 (Oordegem / 01-09-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 11.12 (Huizingen / 15-08-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 11.16 (Oudenaarde / 03-07-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 11.19 (Oordegem / 26-05-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 11.26 (Ninove / 06-08-2011)
  •    200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 22.24 (Oordegem / 02-09-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 22.49 (Ninove / 21-07-2012)
       vorige: De Lange Simon: 22.69 (Oudenaarde / 03-07-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 22.70 (Lier / 30-06-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 22.71 (Lebbeke / 13-05-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 22.86 (Ninove / 06-08-2011)
  •    300m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 35.73 (Lokeren / 28-05-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 36.34 (Oudenaarde / 26-07-2011)
  •    400m scholieren jongens: De Lange Simon 50.45 (Kortrijk / 14-07-2012)
       vorige: De Lange Simon: 50.66 (Merksem / 15-08-2011)
  •    110m horden scholieren jongens: Descamps Anton 15.92 (Verviers / 26-08-2012)
       vorige: Descamps Anton: 16.49 (Dilbeek / 05-08-2012)
       vorige: Descamps Anton: 17.04 (Oordegem / 25-09-2011)
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 4m20 (Verviers / 25-08-2012)
       vorige: Descamps Anton: 4m11 (Gent / 18-09-2011)
  •    vijfkamp scholieren jongens: Descamps Anton 2.619 ptn (Deinze / 30-06-2012)
       vorige: ---
  •    negenkamp scholieren jongens: Descamps Anton 5.130 ptn (Verviers / 26-08-2012)
       vorige: Descamps Anton: 5.015 ptn (Dilbeek / 05-08-2012)
       vorige: Descamps Anton: 4.664 ptn (Nieuwpoort / 03-07-2011)
  •    4x100m scholieren jongens: Descamps A - De Meulemeester - A De Lange S - Van Hauwermeiren J
        43.14 (Naimette / 16-09-2012)
       vorige: Descamps A - De Meulemeester - A De Lange S - Van Hauwermeiren J: 43.53 (Oudenaarde / 19-08-2012)
       vorige: Boel G - De Paepe B - Denorme T - Cordaro E: 45.57 (Aalst / 27-04-1997)
Junioren dames
  •    2.000m junioren dames: Verstichelen Sofie 7.17.16 (Oudenaarde / 23-06-2012)
       vorige: De Groote Sarah: 7.58.02 (Oudenaarde / 18-06-2011)
  •    5.000m junioren dames: Verstichelen Sofie 19.04.22 (Kessel-Lo / 18-08-2012)
       vorige: Verstichelen Sofie: 19.38.24 (Ninove / 08-06-2012)
       vorige: De Smet Evelien: 19.47.49 (Beveren / 17-08-2006)
  •    2.000m steeple junioren dames: Verstichelen Sofie 7.49.11 (Ninove / 12-08-2012)
       vorige: De Clercq Helena: 8.27.63 (Oudenaarde / 07-08-2001)
  •    3.000m steeple junioren dames: Verstichelen Sofie 12.05.67(Moeskroen / 09-09-2012)
       vorige: Verstichelen Sofie: 12.12.31 (Oudenaarde / 03-07-2012)
       vorige: De Groote Sarah: 13.48.18 (Zwevegem / 28-08-2010)
  •    speerwerpen junioren dames: Wijnand Aline 34m17 (Oudenaarde / 12-05-2012)
       vorige: Wijnand Aline: 33m72 (Maldegem / 28-04-2011)
       vorige: Wijnand Aline: 31m25 (Lebbeke / 14-05-2011)
  •    vijfkamp junioren dames: Wijnand Aline 2.143 ptn (Deinze / 30-06-2012)
       vorige: Denorme Els: 1.285 ptn (Oudenaarde / 09-08-1998)
Junioren heren
  •    1.000m junioren heren: Winnepeninckx Solomon 2.31.7 (Oudenaarde / 24-07-2012)
       vorige: Blommaert Wouter: 6.08.34 (Ninove / 23-06-2000)
  •    2.000m junioren heren: Winnepeninckx Solomon 5.36.73 (Oudenaarde / 23-06-2012)
       vorige: Vandekerkhove Peter: 2.33.8 (Brussel / 24-08-1984)
  •    4x1.500m junioren heren: Bauters B - Gheerolfs J - Winnepeninckx S - Decabooter T
        18.14.62 (Oudenaarde / 19-08-2012)
       vorige: ---
Senioren dames
  •    3.000m steeple senioren dames: De Groote Sarah 12.42.64 (Oudenaarde / 03-07-2012)
       vorige: De Clercq Helena: 13.21.89 (Oudenaarde / 05-08-2003)
  •    20km senioren dames: Weyts Lisa 1u27.18 (Kortemark / 26-02-2012)
       vorige: Van Den Haesevelde Sandra: 1u33.30 (Brussel / x)
Senioren heren
  •    300m senioren heren: Huwel Klaas 35.98 (Ninove / 27-06-2012)
       vorige: De Stoppeleire Koen: 36.28 (Oudenaarde / 07-08-2001)
  •    4x100m AC heren: Descamps A - De Meulemeester A - De Lange S - Van Hauwermeiren J
        43.53 (Oudenaarde / 19-08-2012)
       vorige: De Lange S - De Meulemeester A - Van Hauwermeiren J - Huwel K: 44.30 (Lebbeke / 13-05-2012)
       vorige: Vanhaesebrouck W - De Stoppeleire K - Denorme T - Geenens K: 44.52 (Tielt / 14-05-2000)
  •    4x200m AC heren: Van Hauwermeiren J - De Meulemeester A - De Lange S - Huwel K
        1.30.37 (Oudenaarde / 19-08-2012)
       vorige: De Meulemeester A - Ghyselinck B - De Lange S - Huwel K: 1.32.63 (Ertvelde / 21-08-2011)
Masters heren M35
  •    3.000m masters heren M35: De Coene Wim 9.50.92 (Dilbeek / 03-06-2012)
       vorige: Demetter Pieter: 10.52.19 (Oudenaarde / 28-07-2009)
  •    halve marathon masters heren M35: De Coene Wim 1u17.10 (Oostende / 30-09-2012)
       vorige: De Coene Wim: 1u19.41 (Oostende / 09-10-2011)
  •    marathon masters heren M35: De Coene Wim 2u57.03 (Luxemburg / 19-05-2012)
       vorige: De Coene Wim: 2u59.50 (Terneuzen / 16-04-2011)
Masters heren M40
  •    1.000m masters heren M40: Goethals Jurgen 2.48.9 (Oudenaarde / 24-07-2012)
       vorige: Santens Etienne: 2.50.2 (Tourcoing / 28-07-1982)
  •    2.000m masters heren M40: Goethals Jurgen 6.26.90 (Oudenaarde / 23-06-2012)
       vorige: De Lange Patrick: 6.57.16 (Oudenaarde / 18-06-2011)
  •    4x200m masters heren: De Schanfeleire S - Goethals J - De Blauwer J - Geenens D
        1.43.30 (Oudenaarde / 19-08-2012)
       vorige: Goubau C - Cozijns W - Vermeulen P - Peyskens R: 1.53.10 (Oudenaarde / 24-08-2008)