KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2011
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Joggers

Jeugd

Piste 2011

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 36 24 16
Vlaamse kampioenschappen 10 5 4
Belgische kampioenschappen 11 4 2
Wereldkampioenschappen 5 1 0
TOTAAL = 118 60 36 22
 
   Provinciaal kampioenschap gewichtwerpen masters:
   gewichtwerpen masters dames W80+: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   gewichtwerpen masters heren M40: Lucas Steven provinciaal kampioen
 
 
   Provinciaal kampioenschap meerkamp:
   vierkamp benjamins meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
   vierkamp benjamins meisjes: Vandewalle Febe 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   hinkstapspringen masters heren M35: Goethals Jurgen Vlaams kampioen
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel Vlaams kampioen
   speerwerpen masters heren M40: Geenens Dieter Vlaams kampioen
   100m masters dames W35: Vindevoghel Sofie 2de
   verspringen masters dames W35: Vindevoghel Sofie 2de
   discuswerpen masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 2de
   100m masters dames W45: Rogiers Conny 3de
   kogelstoten masters heren M55: Vandekerckhove Erwin 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap masters:
   verspringen masters dames W35: Vindevoghel Sofie provinciaal kampioene
   100m masters dames W45: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   hinkstapspringen masters heren M35: Goethals Jurgen provinciaal kampioen
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel provinciaal kampioen
   speerwerpen masters heren M40: Geenens Dieter provinciaal kampioen
   100m masters dames W35: Vindevoghel Sofie 2de
   400m masters heren M35: Goethals Jurgen 2de
   speerwerpen masters heren M35: Van Coppenolle Andy 2de
   discuswerpen masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 2de
   800m masters heren M45: Wallaert Maxime 2de
   kogelstoten masters heren M55: Vandekerckhove Erwin 2de
   discuswerpen masters heren M55: Vandekerckhove Erwin 2de
   hoogspringen masters dames W45: Rogiers Conny 3de
   1.500m masters heren M45: De Lange Patrick 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap aflossingen:
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen masters:
   hamerslingeren masters dames W80+: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80+: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
 
 
   Belgisch kampioenschap junioren-beloften:
   hoogspringen junioren dames: Van Eecke Louise Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   hoogspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 2de
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap aflossing:
   4x60m benjamins meisjes: Demeulemeester - Vandewalle - Ketsman - Hanssens provinciaal kampioen
   4x800m kadetten meisjes A: Bosschaert - Reynaert - De Bleeckere - Hofman provinciaal kampioen
   4x100m scholieren jongens: Gheerolfs - De Meulemeester - De Lange - Glorieux provinciaal kampioen
   4x200m masters dames: Bourdeaud'hui - Rogiers - Slabbaert - Goossens provinciaal kampioen
   3x600m miniemen meisjes: Decabooter - Vanderbauwhede - Heyse 2de
   4x800m scholieren jongens: Gheerolfs - Glorieux - Wieleman - Winnepeninckx 2de
   4x100m AC dames: Mukando Omba - Vermeulen E - Vermeulen D - Van Eecke L 2de
   4x100m masters dames: Vindevoghel - Bourdeaud'hui - Rogiers - Slabbaert 2de
   4x200m AC heren: De Meulemeester - Ghyselinck - De Lange - Huwel 2de
   4x800m masters heren: Goethals - Van Den Brande - De Lange - Demetter 2de
   4x800m kadetten meisjes B: Eeckhout - De Vos - Dupont - Van Durme 3de
   4x800m AC dames: Van Eecke C - Baguet - Verstichelen - Devaere 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien Vlaams kampioene
   3.000m scholieren meisjes: Verstichelen Sofie 2de
   400m scholieren jongens: De Lange Simon 2de
   200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 3de
   polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap halve marathon:
   halve marathon junioren dames: Weyts Lisa provinciaal kampioene
   halve marathon junioren heren: Robbens Frederik provinciaal kampioen
   halve marathon masters dames W60: Bauters Monique provinciaal kampioene
 
 
   Vlaams kampioenschap meerkamp:
   zeskamp kadetten meisjes: Hofman Jorien Vlaams kampioene
   zevenkamp junioren dames: Van Eecke Louise Vlaams kampioene
   vijfkamp masters heren M40: Geenens Dieter 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap AC:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
   hoogspringen AC dames: Van Eecke Louise 3de
 
 
   Wereldkampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   werpvijfkamp masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap steeple:
   2.000m steeple scholieren meisjes: Verstichelen Sofie provinciaal kampioene
   3.000m steeple junioren dames: De Groote Sarah provinciaal kampioene
   1.500m steeple kadetten meisjes: Eeckhout Ilana 3de
   2.000m steeple scholieren jongens: Glorieux Jesse 3de
   3.000m steeple senioren dames: Miclotte Isabel 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap jeugd:
   600m benjamins meisjes: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
   verspringen benjamins meisjes: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
   hockeywerpen benjamins meisjes: De Vleeschauwer Femi provinciaal kampioene
   hoogspringen benjamins jongens: De Schanfeleire Kjell provinciaal kampioen
   hockeywerpen benjamins jongens: De Schanfeleire Kjell provinciaal kampioen
   polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy provinciaal kampioene
   discuswerpen miniemen meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   hoogspringen benjamins meisjes: Vandewalle Febe 2de
   discuswerpen pupillen jongens: Lucas Lode 2de
   kogelstoten miniemen meisjes: Lucas Vie 2de
   300m miniemen jongens: Van Vlaenderen Emiel 2de
   600m benjamins meisjes: Gaeremynck Tine 3de
   hoogspringen benjamins jongens: Geenens Sten 3de
   80m miniemen meisjes: Heyse Sara 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
 
 
   Vlaams en Belgisch kampioenschap marathon:
   marathon masters dames W60: Bauters Monique Vlaams en Belgisch kampioene
 
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel Belgisch kampioen
   speerwerpen masters heren M40: Geenens Dieter Belgisch kampioen
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   5.000m masters dames W50: Vermeulen Annie 2de
   discuswerpen masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 2de
   kogelstoten masters heren M40: Lucas Steven 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren masters dames W80+: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   hamerslingeren masters heren M40: Lucas Steven 2de
 
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieŽn:
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap 10.000m:
   10.000m masters dames W50+: Vermeulen Annie Belgisch kampioene
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieŽn:
   200m kadetten meisjes: Hofman Jorien provinciaal kampioene
   800m kadetten meisjes: Hofman Celine provinciaal kampioene
   hoogspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien provinciaal kampioene
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien provinciaal kampioene
   1.500m scholieren meisjes: Devaere Emma provinciaal kampioene
   200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan provinciaal kampioen
   3.000m scholieren jongens: Winnepeninckx Solomon provinciaal kampioene
   polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton provinciaal kampioen
   400m horden junioren dames: Van Den Haesevelde Nele provinciaal kampioene
   hinkstapspringen junioren dames: Wijnand Aline provinciaal kampioene
   400m kadetten meisjes: Hofman Celine 2de
   1.500m kadetten meisjes: Eeckhout Ilana 2de
   100m kadetten jongens: Van Campen Elias 2de
   3.000m scholieren meisjes: Verstichelen Sofie 2de
   hoogspringen scholieren jongens: De Lange Simon 2de
   400m kadetten meisjes: De Vos Soetkin 3de
   200m scholieren jongens: De Lange Simon 3de
   400m scholieren jongens: De Lange Simon 3de
   100m horden junioren dames: Van Eecke Louise 3de
   verspringen junioren dames: Van Eecke Louise 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins meisjes
  •    600m benjamins meisjes: Hanssens Ilana 1.59.89 (Gentbrugge / 13-06-2011)
       vorige: Verlet Sam: 2.00.66 (Heusden-Zolder / 18-07-2009)
  •    verspringen benjamins meisjes: Hanssens Ilana 3m96 (Gentbrugge / 25-06-2011)
       vorige: Verlet Sam: 3m62 (Nieuwpoort / 20-09-2009)
  •    600m benjamins meisjes: Hanssens Ilana 1.59.87 (Gent / 04-09-2011)
       vorige: Hanssens Ilana: 1.59.89 (Gentbrugge / 13-06-2011)
  •    600m benjamins meisjes: Hanssens Ilana 1.54.55 (Nijvel / 24-09-2011)
       vorige: Hanssens Ilana: 1.59.87 (Gent / 04-09-2011)
  •    hockeywerpen benjamins meisjes: De Vleeschauwer Femi 30m74 (Oordegem / 24-09-2011)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 29m49 (Oordegem / 25-08-2007)
Benjamins jongens
  •    hoogspringen benjamins jongens: De Schanfeleire Kjell 1m20 (Gentbrugge / 25-06-2011)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 1m20 (Deinze / 05-09-1993)
  •    hoogspringen benjamins jongens: Geenens Sten 1m21 (Nijvel / 24-09-2011)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 1m20 (Deinze / 05-09-1993)
       vorige: De Schanfeleire Kjell: 1m20 (Gentbrugge / 25-06-2011)
Pupillen meisjes
  •    hoogspringen pupillen meisjes: Goossens Febe 1m31 (Oudenaarde / 30-07-2011)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 1m31 (Gent / 30-08-2009)
Pupillen jongens
  •    3x600m pupillen jongens: De Merlier Raf - De Merlier Jef - Van Schuylenbergh Dries
        6.03.08 (Ertvelde / 21-08-2011)
       vorige: De Waele Seppe - Botte Stef - Denys Lukas: 6.16.66 (Oordegem / 02-05-2009)
Miniemen meisjes
  •    kogelstoten 2kg miniemen meisjes: Lucas Vie 12m02 (Oordegem / 18-05-2011)
       vorige: Lucas Vie: 11m21 (Lebbeke / 04-09-2010)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m80 (Gentbrugge / 13-06-2011)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m70 (Aalst / 18-09-2010)
  •    discuswerpen 0.75kg miniemen meisjes: Lucas Vie 28m98 (Lokeren / 18-06-2011)
       vorige: Lucas Vie: 27m75 (Oordegem / 13-06-2010)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m81 (Gentbrugge / 25-06-2011)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m80 (Gentbrugge / 13-06-2011)
  •    discuswerpen 0.75kg miniemen meisjes: Lucas Vie 29m89 (Gentbrugge / 25-06-2011)
       vorige: Lucas Vie: 28m98 (Lokeren / 18-06-2010)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m90 (Zwevegem / 10-07-2011)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m81 (Gentbrugge / 25-06-2011)
  •    kogelstoten 2kg miniemen meisjes: Lucas Vie 12m12 (Nijvel / 24-09-2011)
       vorige: Lucas Vie: 12m02 (Oordegem / 18-05-2011)
  •    speerwerpen 400g miniemen meisjes: Lucas Vie 29m93 (Eeklo / 08-10-2011)
       vorige: Beyaert Lien: 28m22 (Oudenaarde / 02-09-2000)
  •    discuswerpen 0.6kg miniemen meisjes: Lucas Vie 29m89 (Vorst / 22-10-2011)
       vorige: Lucas Vie: 30m37 (Nijvel / 25-09-2010)
Miniemen jongens
  •    3x600m miniemen jongens: Botte Stef - Vanderbauwhede Bert - Van Vlaenderen Emiel
        5.22.15 (Ertvelde / 21-08-2011)
       vorige: Robbens Dieter - De Bock Daan - Van Laethem Matthias: 6.15.14 (Oordegem / 02-05-2009)
  •    polsstokspringen miniemen jongens: Botte Stef 2m20 (Oudenaarde / 28-08-2011)
       vorige: Maenhout Wouter: 2m20 (Oordegem / 25-06-1995)
  •    300m miniemen jongens: Van Vlaenderen Emiel 41.72 (Nijvel / 24-09-2011)
       vorige: Van Laethem Matthias: 42.24 (Sint-Niklaas / 26-06-2010)
  •    polsstokspringen miniemen jongens: Botte Stef 2m40 (Sint-Niklaas / 25-09-2011)
       vorige: Maenhout Wouter: 2m20 (Oordegem / 25-06-1995)
       vorige: Botte Stef: 2m20 (Oudenaarde / 28-08-2011)
Kadetten meisjes
  •    80m horden kadetten meisjes: Hofman Jorien 12.80 (Gent / 23-04-2011)
       vorige: Van Eecke Charlotte: 13.05 (Oudenaarde / 24-06-2006)
  •    hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 10m40 (Gent / 23-04-2011)
       vorige: Van Hessche Hanne: 9m73 (Oordegem / 15-04-2006)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 9m73 (Ninove / 26-04-2008)
  •    300m horden kadetten meisjes: Hofman Celine 46.91 (Oordegem / 13-06-2011)
       vorige: Van Eecke Charlotte: 47.14 (Kessel-Lo / 02-09-2006)
  •    hoogspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 1m64 (Nieuwpoort / 02-07-2011)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m63 (Ninove / 11-07-2006)
  •    zeskamp kadetten meisjes: Hofman Jorien 3.574 ptn (Nieuwpoort / 03-07-2011)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 3.349 ptn (Oordegem / 28-09-2008)
  •    hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 10m80 (Gentbrugge / 30-07-2011)
       vorige: Hofman Jorien: 10m40 (Gent / 23-04-2011)
  •    80m horden kadetten meisjes: Hofman Jorien 12.64 (Dilbeek / 06-08-2011)
       vorige: Hofman Jorien: 12.80 (Gent / 23-04-2011)
  •    zeskamp kadetten meisjes: Hofman Jorien 3.785 ptn (Dilbeek / 07-08-2011)
       vorige: Hofman Jorien: 3.574 ptn (Nieuwpoort / 03-07-2011)
  •    hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 10m92 (Merksem / 15-08-2011)
       vorige: Hofman Jorien: 10m80 (Gentbrugge / 30-07-2011)
  •    hoogspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 1m69 (Moeskroen / 03-09-2011)
       vorige: Hofman Jorien: 1m64 (Nieuwpoort / 02-07-2011)
  •    hinkstapspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 11m04 (Moeskroen / 03-09-2011)
       vorige: Hofman Jorien: 10m92 (Merksem / 15-08-2011)
  •    vijfkamp kadetten meisjes: Hofman Jorien 2.927 ptn (Kapellen / 11-09-2011)
       vorige: Denorme Els: 2.440 ptn (Zwevegem / 15-08-1993)
Scholieren meisjes
  •    2.000m scholieren meisjes: Verstichelen Sofie 7.01.70 (Oudenaarde / 18-06-2011)
       vorige: Verstichelen Sofie: 7.10.40 (Oudenaarde / 19-06-2010)
  •    2.000m scholieren meisjes: Devaere Emma 6.35.02 (Oudenaarde / 18-06-2011)
       vorige: Verstichelen Sofie: 7.01.70 (Oudenaarde / 18-06-2011)
  •    2.000m steeple scholieren meisjes: Verstichelen Sofie 7.32.55 (Oudenaarde / 05-07-2011)
       vorige: Verstichelen Sofie: 7.51.09 (Oudenaarde / 06-07-2010)
  •    mijl scholieren meisjes: Devaere Emma 5.14.08 (Oudenaarde / 31-07-2011)
       vorige: De Smet Evelien: 5.40.07 (Oudenaarde / 17-09-2005)
Scholieren jongens
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 3m90 (Lebbeke / 24-04-2011)
       vorige: De Paepe Philippe: 3m71 (Dilbeek / 25-06-1989)
  •    200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 23.01 (Maldegem / 08-05-2011)
       vorige: Van Hoorne Patrick: 22.9 (Blankenberge / 03-09-1972)
  •    300m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 36.53 (Lokeren / 29-05-2011)
       vorige: Denorme Tom: 36.94 (Villeneuve d'Ascq / 17-09-1997)
  •    negenkamp scholieren jongens: Descamps Anton 4.624 ptn (Herentals / 29-05-2011)
       vorige: ---
  •    negenkamp scholieren jongens: Descamps Anton 4.664 ptn (Nieuwpoort / 03-07-2011)
       vorige: Descamps Anton: 4.624 ptn (Herentals / 29-05-2011)
  •    100m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 11.27 (Oudenaarde / 26-07-2011)
       vorige: Van Hoorne Patrick: 11.1 (Brussel / 10-07-1972)
  •    300m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 36.34 (Oudenaarde / 26-07-2011)
       vorige: De Meulemeester Alan: 36.53 (Lokeren / 29-05-2011)
  •    400m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 51.88 (Oudenaarde / 31-07-2011)
       vorige: De Roose Danny: 52.29 (Kessel-Lo / 16-07-1986)
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 3m92 (Oordegem / 02-08-2011)
       vorige: Descamps Anton: 3m90 (Lebbeke / 24-04-2011)
  •    100m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 11.26 (Ninove / 06-08-2011)
       vorige: De Meulemeester Alan: 23.00 (Oudenaarde / 05-07-2011)
  •    200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 22.86 (Ninove / 06-08-2011)
       vorige: De Meulemeester Alan: 23.00 (Oudenaarde / 05-07-2011)
  •    400m scholieren jongens: De Lange Simon 50.66 (Merksem / 15-08-2011)
       vorige: De Meulemeester Alan: 51.88 (Oudenaarde / 31-07-2011)
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 4m03 (Oordegem / 25-08-2011)
       vorige: Descamps Anton: 3m92 (Oordegem / 02-08-2011)
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 4m10 (Moeskroen / 03-09-2011)
       vorige: Descamps Anton: 4m03 (Oordegem / 25-08-2011)
  •    2.000m scholieren jongens: Winnepeninckx Solomon 5.48.45 (Tielt / 11-09-2011)
       vorige: Winnepeninckx Solomon: 5.57.93 (Zwevegem / 04-06-2010)
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 4m11 (Gent / 18-09-2011)
       vorige: Descamps Anton: 4m10 (Moeskroen / 03-09-2011)
  •    110m horden scholieren jongens: Descamps Anton 17.04 (Oordegem / 25-09-2011)
       vorige: Descamps Anton: 17.07 (Moeskroen / 04-09-2011)
Junioren dames
  •    hinkstapspringen junioren dames: Wijnand Aline 10m28 (Gent / 23-04-2011)
       vorige: Devenyn Laurence: 9m86 (Oudenaarde / 14-08-1998)
  •    2.000m junioren dames: De Groote Sarah 7.58.02 (Oudenaarde / 18-06-2011)
       vorige: De Groote Sarah: 8.08.86 (Oudenaarde / 20-06-2010)
  •    zevenkamp junioren dames: Van Eecke Louise 4.350 ptn (Dilbeek / 07-08-2011)
       vorige: Baguet Audrey: 2.987 ptn (Oordegem / 03-10-2004)
  •    halve marathon junioren dames: Weyts Lisa 1u36.15 (Meulebeke / 17-09-2011)
       vorige: Claeys Renate: 1u39.17 (Oudenaarde / 14-09-2003)
  •    halve marathon junioren dames: Weyts Lisa 1u33.13 (Nazareth / 23-10-2011)
       vorige: Claeys Renate: 1u36.15 (Meulebeke / 17-09-2011)
Junioren heren
  •    halve marathon junioren heren: Robbens Frederik 1u21.43 (Oudenaarde / 13-08-2011)
       vorige: Beel Peter: 1u22.43 (Oudenaarde / 09-09-2001)
  •    halve marathon junioren heren: Robbens Frederik 1u16.55 (Nazareth / 23-10-2011)
       vorige: Robbens Frederik: 1u16.55 (Oudenaarde / 13-08-2011)
Senioren dames
  •    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 1m83 (Oordegem / 04-06-2011)
       vorige: Hoeree Katrien: 1m76 (Aalst / 15-07-1979)
  •    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 1m84 (Ostrava / 14-07-2011)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m83 (Oordegem / 04-06-2011)
  •    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 1m87 (Ostrava / 16-07-2011)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m84 (Ostrava / 14-07-2011)
  •    1.000m senioren dames: Baguet Audrey 3.20.44 (Oudenaarde / 26-07-2011)
       vorige: ---
Senioren heren
  •    4x200m senioren heren: De Meulemeester Alan - Ghyselinck Ben - De Lange Simon - Huwel Klaas
        1.32.63 (Ertvelde / 21-08-2011)
       vorige: De Schanfeleire S - De Meulemeester A - Ghyselinck B - Siringo V: 1.35.78 (Lokeren / 22-08-2010)
Masters heren M35
  •    1.500m masters heren M35: Goethals Jurgen 4.31.56 (Nieuwpoort / 30-04-2011)
       vorige: Goethals Jurgen: 4.33.70 (Machelen / 06-06-2010)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 11m96 (Nieuwpoort / 30-04-2011)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 11m68 (Sint-Truiden / 25-09-2010)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 12m44 (Aalter / 15-05-2011)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 11m96 (Nieuwpoort / 30-04-2011)
  •    100m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 11.93 (Oudenaarde / 05-06-2011)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 12.01 (Roeselare / 14-06-2009)
  •    verspringen masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 5m43 (Oudenaarde / 05-06-2011)
       vorige: Goethals Jurgen: 5m27 (Lebbeke / 25-07-2010)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 12m75 (Oudenaarde / 05-06-2011)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 12m44 (Aalter / 15-05-2011)
  •    3.000m steeple masters heren M35: Demetter Pieter 12.33.99 (Oudenaarde / 05-07-2011)
       vorige: Demetter Pieter: 13.43.54 (Oudenaarde / 06-07-2010)
  •    5.000m masters heren M35: Demetter Pieter 21.09.61 (Oudenaarde / 31-07-2011)
       vorige: ---
  •    hinkstapspringen masters heren M35: Goethals Jurgen 11m50 (Oudenaarde / 31-07-2011)
       vorige: Lucas Steven: 10m59 (Nijvel / 24-05-2008)
  •    2.000m steeple masters heren M35: Demetter Pieter 7.42.97 (Beveren / 03-09-2011)
       vorige: ---
  •    hinkstapspringen masters heren M35: Goethals Jurgen 11m51 (Zwevegem / 24-09-2011)
       vorige: Goethals Jurgen: 11m50 (Oudenaarde / 31-07-2011)
  •    3.000m steeple masters heren M35: De Coene Wim 1u19.41 (Oostende / 09-10-2011)
       vorige: Demetter Pieter: 1u45.54 (Oudenaarde / 28-06-2009)
Masters heren M40
  •    2.000m masters heren M40+: De Lange Patrick 6.57.16 (Oudenaarde / 18-06-2011)
       vorige: De Lange Patrick: 7.07.75 (Oudenaarde / 21-06-2008)
  •    4x800m masters heren: Goethals Jurgen - VD Brande Pascal - De Lange Patrick - Demetter Pieter
        9.31.71 (Ertvelde / 21-08-2011)
       vorige: De Smet F - De Lange P - Hollaert J - Demetter P: 9.55.30 (Oudenaarde / 24-08-2008)