KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2010
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Joggers

Jeugd

Piste 2010

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 26 18 13
Vlaamse kampioenschappen 9 5 1
Belgische kampioenschappen 7 5 2
Europese kampioenschappen 5 1 0
TOTAAL = 92 47 28 17
 
   Belgisch kampioenschap marathon:
   marathon masters dames W60: Bauters Monique Belgisch kampioene
 
 
   Provinciaal kampioenschap meerkamp:
   achtkamp kadetten jongens: Descamps Anton provinciaal kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap masters:
   200m masters dames W45: Rogiers Conny Vlaams kampioene
   hoogspringen masters dames W45: Rogiers Conny Vlaams kampioene
   5.000m masters dames W60: Bauters Monique Vlaams kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel Vlaams kampioen
   discuswerpen masters heren M35: Raepsaet Emmanuel Vlaams kampioen
   speerwerpen masters heren M40: Geenens Dieter Vlaams kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap masters:
   200m masters dames W45: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   hoogspringen masters dames W45: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   5.000m masters dames W60: Bauters Monique provinciaals kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel provinciaal kampioen
   discuswerpen masters heren M35: Raepsaet Emmanuel provinciaal kampioen
   400m masters heren M40: Geenens Dieter provinciaal kampioen
   speerwerpen masters heren M40: Geenens Dieter provinciaal kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap aflossingen:
   4x100m kadetten jongens: Descamps - De Meulemeester - De Lange - Glorieux 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap hamer en gewichtwerpen masters:
   hamerslingeren masters dames W80+: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80+: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap junioren en beloften:
   hoogspringen junioren dames: Van Eecke Louise Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap aflossing junioren:
   4x100m junioren dames: Mukando Omba - Vermeulen E - Vermeulen D - Van Eecke L 2de
   4x800m junioren dames: Laridon - De Groote - De Vos - Van Eecke C 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   1.500m kadetten meisjes: Devaere Emma 2de
   400m kadetten jongens: De Lange Simon 2de
   200m kadetten jongens: De Meulemeester Alan 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap estafetten:
   4x800m kadetten meisjes: Dupont - Van Durme - De Vos - Devaere provinciaal kampioen
   4x100m kadetten jongens: Descamps - De Meulemeester - De Lange - Glorieux provinciaal kampioen
   4x800m kadetten jongens: De Lange - Wieleman - Descamps - Glorieux provinciaal kampioen
   4x100m junioren dames: Vermeulen - Vermeulen - Van Eecke - Van Hessche provinciaal kampioen
   4x200m masters dames: De Lange - Rogiers - Bourdeaud'hui - Goossens provinciaal kampioen
   3x600m benjamins jongens: Van Schuylenbergh - De Merlier - De Merlier 2de
   4x800m scholieren jongens: Leta - Bauters - Gheerolfs - Winnepeninckx 2de
   4x800m masters heren: Goethals - De Vleeschauwer - Vanderbeken - De Lange 2de
   3x600m benjamins meisjes: Andries - Busselen - Hanssens 3de
   4x800m ac dames: Meert - Baguet - Verstichelen - Dupont 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
   1.500m kadetten meisjes: Devaere Emma 2de
   400m kadetten jongens: De Lange Simon 2de
   hoogspringen kadetten jongens: De Lange Simon 2de
   polsstokspringen kadetten jongens: Descamps Anton 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap vijfkamp:
   vijfkamp scholieren meisjes: Van Den Haesevelde Nele provinciaal kampioene
   vijfkamp masters heren M35: Goethals Jurgen provinciaal kampioen
   vijfkamp senioren dames: Baguet Audrey 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Europees kampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   werpvijfkamp masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen ac dames: Van Eecke Louise 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap steeple:
   3.000m steeple junioren dames: De Groote Sarah provinciaal kampioene
   3.000m steeple masters heren: Demetter Pieter provinciaal kampioen
   1.500m steeple kadetten dames: Devaere Emma 2de
   2.000m steeple scholieren dames: Verstichelen Sofie 2de
   3.000m steeple senioren heren: Snauwaert Benjamien 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
 
 
   Provinciaal kampioenschap jeugd:
   hoogspringen benjamins meisjes: Vanrysselberghe Lara provinciaal kampioene
   600m benjamins jongens: De Merlier Raf provinciaal kampioen
   kogelstoten miniemen meisjes: Lucas Vie 2de
   discuswerpen miniemen meisjes: Lucas Vie 2de
   hockeywerpen benjamins jongens: De Schanfeleire Kjell 3de
   hoogspringen miniemen meisjes: De Waele Nienke 3de
   polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 3de
   300m miniemen jongens: Van Laethem Matthias 3de
   kogelstoten miniemen jongens: Van Laethem Matthias 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen ac dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
 
   Provinciaal kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren masters dames W80+: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   hamerslingeren masters heren M40: Lucas Steven 2de
 
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieŽn:
   1.500m kadetten meisjes: Devaere Emma provinciaal kampioene
   400m kadetten jongens: De Lange Simon provinciaal kampioen
   hoogspringen kadetten jongens: De Lange Simon provinciaal kampioen
   speerwerpen scholieren meisjes: Wijnand Aline provinciaal kampioene
   200m kadetten jongens: De Lange Simon 2de
   800m kadetten jongens: Glorieux Jesse 2de
   polsstokspringen kadetten jongens: Descamps Anton 2de
   3.000m scholieren meisjes: Verstichelen Sofie 2de
   400mH scholieren meisjes: Van Den Haesevelde Nele 2de
   800m junioren dames: Van Eecke Charlotte 2de
   hoogspringen junioren dames: Van Eecke Louise 2de
   400mH junioren heren: Ghyselinck Ben 2de
   100m kadetten jongens: De Meulemeester Alan 3de
   100mH scholieren meisjes: Van Den Haesevelde Nele 3de
   polsstokspringen scholieren meisjes: Wijnand Aline 3de
   kogelstoten scholieren meisjes: Van Den Haesevelde Nele 3de
   100m junioren dames: Vermeulen Delphine 3de
   400m junioren dames: Van Eecke Louise 3de
   5.000m junioren heren: Nyangolo Azombo Leonel 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins meisjes
  •    kogelstoten benjamins meisjes: Busselen Hannah 7m83 (Aalst / 04-07-2010)
       vorige: Lucas Vie: 7m69 (Oudenaarde / 14-04-2007)
  •    vierkamp benjamins meisjes: Busselen Hannah 1.528 ptn (Aalst / 04-07-2010)
       vorige: Verlet Sam: 1.464 ptn (Nieuwpoort / 20-09-2009)
  •    3x600m benjamins meisjes: Andries - Busselen - Hanssens 6.33.57 (Lokeren / 22-08-2010)
       vorige: Reyns - Goossens - Busselen: 7.03.12 (Aalst / 20-09-2009)
  •    kogelstoten benjamins meisjes: Busselen Hannah 7m88 (Maldegem / 28-08-2010)
       vorige: Busselen Hannah: 7m83 (Aalst / 04-07-2010)
Benjamins jongens
  •    600m benjamins jongens: De Merlier Raf 1.59.73 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: De Merlier Raf: 2.00.95 (Oudenaarde / 01-08-2009)
  •    600m benjamins jongens: De Merlier Raf 1.56.46 (Sint-Niklaas / 26-06-2010)
       vorige: De Merlier Raf: 1.59.73 (Oudenaarde / 19-06-2010)
  •    vierkamp benjamins jongens: De Merlier Raf 1.673 ptn (Oordegem / 21-07-2010)
       vorige: Vanhautegem Panda: 1.641 ptn (Ninove / 21-06-1997)
  •    4x60m benjamins jongens: De Schanfeleire - Van Schuylenbergh - De Merlier - De Merlier
        38.67 (Lokeren / 22-08-2010)
       vorige: Vandriessche - Lucas - Martens - Vandermeersch: 40.19 (Oudenaarde / 06-06-2009)
  •    3x600m benjamins jongens: Van Schuylenbergh - De Merlier - De Merlier
        6.11.31 (Lokeren / 22-08-2010)
       vorige: De Vleeschauwer - Vandermeersch - Martens: 6.37.32 (Zele / 23-08-2009)
Miniemen meisjes
  •    discuswerpen 0,75kg miniemen meisjes: Lucas Vie 26m06 (Oordegem / 11-04-2010)
       vorige: Dupont Amandine: 19m54 (Maldegem / 29-08-2009)
  •    discuswerpen 0,75kg miniemen meisjes: Lucas Vie 27m75 (Oordegem / 13-06-2010)
       vorige: Lucas Vie: 26m06 (Oordegem / 11-04-2010)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m10 (Oordegem / 13-06-2010)
       vorige: De Waele Nienke: 1m80 (Oordegem / 15-08-2009)
       vorige: Laurier Febe: 1m80 (Deinze / 05-09-2009)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m25 (Sint-Niklaas / 26-06-2010)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m10 (Oordegem / 13-06-2010)
  •    hoogspringen miniemen meisjes: De Waele Nienke 1m51 (Ninove / 11-07-2010)
       vorige: Denorme Els: 1m50 (Oordegem / 30-08-1992)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m35 (Oordegem / 14-08-2010)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m25 (Sint-Niklaas / 26-06-2010)
  •    kogelstoten 2kg miniemen meisjes: Lucas Vie 11m21 (Lebbeke / 04-09-2010)
       vorige: Mayifilwa Magali: 11m10 (Lokeren / 13-06-1999)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m70 (Aalst / 18-09-2010)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m35 (Oordegem / 14-08-2010)
  •    discuswerpen 600g miniemen meisjes: Lucas Vie 30m37 (Nijvel / 25-09-2010)
       vorige: Van Coppenolle Tessa: 27m06 (Deinze / 05-09-1993)
Miniemen jongens
  •    300m miniemen jongens: Van Laethem Matthias 42.24 (Sint-Niklaas / 26-06-2010)
       vorige: De Lange Simon: 42.74 (Nijvel / 27-09-2008)
  •    kogelstoten 3kg miniemen jongens: Van Laethem Matthias 11m00 (Oordegem / 14-08-2010)
       vorige: Bruneel Robrecht: 10m04 (Nijvel / 26-09-2009)
  •    discuswerpen 0.75kg miniemen jongens: Van Laethem Matthias 26m20 (Aalst / 18-09-2010)
       vorige: Bruneel Robrecht: 25m03 (Aalst / 18-09-2009)
Kadetten meisjes
  •    polsstok kadetten meisjes: Carton Eline 2m50 (Beveren / 25-04-2010)
       vorige: Carton Eline: 2m16 (Oudenaarde / 07-07-2009)
  •    2.000m kadetten meisjes: Devaere Emma 6.36.27 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: Bauters Janna: 7.19.40 (Alken / 03-10-2004)
  •    1.500m steeple kadetten meisjes: Devaere Emma 5.19.97 (Oudenaarde / 06-07-2010)
       vorige: Van Hessche Hanne: 5.31.45 (Beveren / 27-07-2005)
  •    mijl kadetten meisjes: Devaere Emma 5.16.99 (Oudenaarde / 01-08-2010)
       vorige: De Smet Valentien: 5.20.09 (Oudenaarde / 27-05-2007)
  •    1.500m kadetten meisjes: Devaere Emma 4.47.77 (Ninove / 15-08-2010)
       vorige: NoŽ Ann: 4.49.27 (Gent / 10-09-1988)
  •    1.500m kadetten meisjes: Devaere Emma 4.44.77 (Oordegem / 04-09-2010)
       vorige: Devaere Emma: 4.47.77 (Ninove / 15-08-2010)
Kadetten jongens
  •    polsstok kadetten jongens: Descamps Anton 3m20 (Beveren / 25-04-2010)
       vorige: Descamps Anton: 3m00 (Oordegem / 26-09-2009)
  •    polsstok kadetten jongens: Descamps Anton 3m30 (Oordegem / 02-05-2010)
       vorige: Descamps Anton: 3m20 (Beveren / 25-04-2010)
  •    4x100m kadetten jongens: Descamps - De Meulemeester - De Lange - Bruneel
        48.31 (Aalst / 09-05-2010)
       vorige: Huysman - Dettmarin - Cheyns - Van Hoorne: 48.90 (Oudenaarde / xx-xx-1971)
  •    Zweedse afl.: De Meulemeester - Descamps - De Lange - Glorieux
        2.12.06 (Oordegem / 24-05-2010)
       vorige: ---
  •    achtkamp kadetten jongens: Descamps Anton 3.529 ptn (Herentals / 30-05-2010)
       vorige: Descamps Anton: 3.071 ptn (Oordegem / 26-09-2009)
  •    4x200m kadetten jongens: De Meulemeester - Descamps - Glorieux - De Lange
        1.39.73 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: De Lange - De Meulemeester - Descamps - Gheerolfs: 1.45.47 (Oudenaarde / 20-06-2009)
  •    polsstok kadetten jongens: Descamps Anton 3m60 (Oudenaarde / 01-08-2010)
       vorige: Descamps Anton: 3m30 (Oordegem / 02-05-2010)
  •    4x100m kadetten jongens: Descamps - De Meulemeester - De Lange - Glorieux
        46.78 (Lokeren / 22-08-2010)
       vorige: Descamps - De Meulemeester - De Lange - Bruneel: 48.31 (Aalst / 09-05-2010)
  •    achtkamp kadetten jongens: Descamps Anton 3.807 ptn (Oordegem / 26-09-2010)
       vorige: Descamps Anton: 3.529 ptn (Herentals / 30-05-2010)
  •    discus 1kg kadetten jongens: Descamps Anton 44m66 (Eeklo / 16-10-2010)
       vorige: Coussťe Bert: 43m95 (Oudenaarde / 28-08-1999)
  •    hamer 4kg kadetten jongens: Descamps Anton 28m17 (Eeklo / 16-10-2010)
       vorige: Raepsaet Paul: 20m22 (Melle / 08-07-1989)
Scholieren meisjes
  •    speerwerpen 600g scholieren meisjes: Wijnand Aline 34m38 (Ninove / 18-04-2010)
       vorige: Denorme Els: 32m70 (Oordegem / 05-05-1996)
  •    speerwerpen 600g scholieren meisjes: Wijnand Aline 34m60 (Ninove / 15-05-2010)
       vorige: Wijnand Aline: 34m38 (Ninove / 18-04-2010)
  •    2.000m scholieren meisjes: Verstichelen Sofie 7.10.40 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: ---
  •    2.000m steeple scholieren meisjes: Verstichelen Sofie 7.51.09 (Oudenaarde / 06-07-2010)
       vorige: De Smet Evelien: 8.01.58 (Tessenderlo / 25-09-2004)
  •    hamer 4kg scholieren meisjes: Wijnand Aline 15m87 (Eeklo / 16-10-2010)
       vorige: ---
Scholieren jongens
  •    Zweedse afl.: Sierens - Leta - Keirse F - Gheerolfs
        2.20.88 (Oordegem / 24-05-2010)
       vorige: ---
  •    2.000m scholieren jongens: Winnepeninckx Solomon 5.57.93 (Zwevegem / 04-06-2010)
       vorige: De Smet Wouter: 6.14.32 (Oudenaarde / 28-08-2007)
  •    mijl scholieren jongens: Bauters Ben 4.37.07 (Oudenaarde / 01-08-2010)
       vorige: Van Coster Tim: 4.46.04 (Tielt / 17-05-2000)
Junioren dames
  •    2.000m junioren dames: De Groote Sarah 8.08.86 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: ---
  •    4x200m junioren dames: Vermeulen D - Van Eecke L - Van Eecke C - Van Hessche
        1.47.34 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: Vermeulen E-Landrieu-Laridon-Ghys: 1.51.97 (Kortrijk / 27-06-2009)
  •    100m horden junioren dames: Van Eecke Louise 15.81 (Sint-Niklaas / 19-08-2010)
       vorige: Van Hessche Hanne: 16.11 (Roeselare / 16-05-2009)
  •    4x100m junioren dames: Vermeulen E - Vermeulen D - Van Eecke L - Van Hessche
        49.59 (Lokeren / 22-08-2010)
       vorige: Vermeulen E - Laridon - Ghys - Cozijns: 50.59 (Nijvel / 06-09-2009)
  •    3.000m steeple junioren dames: De Groote Sarah 13.43.18 (Zwevegem / 28-08-2010)
       vorige: Claeys Renate: 13.44.33 (Oudenaarde / 03-08-2004)
  •    4x800m junioren dames: Laridon I - De Groote S - De Vos K - Van Eecke C - Van Hessche
        10.39.05 (Oordegem / 05-09-2010)
       vorige: ---
  •    100m horden junioren dames: Van Eecke Louise 15.19 (Nijvel / 12-09-2010)
       vorige: Van Eecke Louise: 15.81 (Sint-Niklaas / 19-08-2010)
Senioren dames
  •    Zweedse afl.: Vermeulen D - Van Den Haesevelde - Baguet - Van Eecke L
        2.23.06 (Oordegem / 24-05-2010)
       vorige: ---
  •    vijfkamp senioren dames: Baguet Audrey 2.456 ptn (Lebbeke / 25-07-2010)
       vorige: ---
  •    4x100m senioren dames: Vermeulen E - Vermeulen D - Van Eecke L - Van Hessche
        49.59 (Lokeren / 22-08-2010)
       vorige: Vermeulen E - Ghys - Landrieu - Cozijns: 49.96 (Ninove / 16-09-2007)
  •    hamer 4kg senioren dames: Notte Sara 28m17 (Eeklo / 09-10-2010)
       vorige: Notte Sara: 19m09 (Eeklo / 10-10-2009)
Senioren heren
  •    400m horden senioren heren: Siringo Vincent 59.13 (Oordegem / 24-05-2010)
       vorige: Siringo Vincent: 59.98 (Oordegem / 04-07-2009)
  •    Zweedse afl.: De Meulemeester - Descamps - De Lange - Glorieux
        2.12.06 (Oordegem / 24-05-2010)
       vorige: ---
  •    4x200m senioren heren: De Schanfeleire - De Meulemeester - Ghyselinck - Siringo
        1.35.78 (Lokeren / 22-08-2010)
       vorige: Banda - Botte - Glorieux - Siringo: 1.38.20 (Oudenaarde / 20-06-2010)
Masters dames
  •    2.000m masters dames: Goossens Martine 7.52.19 (Tielt / 24-05-2010)
       vorige: De Wispelaere Cathy: 7.53.85 (Tielt / 12-05-2008)
  •    hoogspringen masters dames: Bourdeaud'hui Katleen 1m34 (Kessel-Lo / 06-06-2010)
       vorige: Rogiers Conny: 1m28 (Kessel-Lo / 23-08-2003)
  •    2.000m masters dames: Goossens Martine 7.38.77 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: Goossens Martine: 7.52.19 (Tielt / 24-05-2010)
Masters heren M35
  •    3.000m masters heren M35: Demetter Pieter 10.46.72 (Oordegem / 02-05-2010)
       vorige: Demetter Pieter: 10.52.19 (Oudenaarde / 28-07-2009)
  •    verspringen masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 5m06 (Tielt / 24-05-2010)
       vorige: Lucas Steven: 5m04 (Waregem / 29-05-2009)
  •    1.500m masters heren M35: Goethals Jurgen 4.33.70 (Machelen / 06-06-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 4.38.53 (Roeselare / 14-06-2010)
  •    2.000m masters heren M35: Goethals Jurgen 6.09.77 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 6.11.98 (Oudenaarde / 20-06-2009)
  •    verspringen masters heren M35: Goethals Jurgen 5m16 (Oudenaarde / 19-06-2010)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 5m06 (Tielt / 24-05-2010)
  •    verspringen masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 5m22 (Oudenaarde / 06-07-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 5m16 (Oudenaarde / 19-06-2010)
  •    100m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 12.01 (Oudenaarde / 06-07-2010)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 12.06 (Roeselare / 14-06-2009)
  •    3.000m steeple masters heren M35: Demetter Pieter 13.43.54 (Oudenaarde / 06-07-2010)
       vorige: ---
  •    verspringen masters heren M35: Goethals Jurgen 5m27 (Lebbeke / 25-07-2010)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 5m22 (Oudenaarde / 06-07-2010)
  •    vijfkamp masters heren M35: Goethals Jurgen 2.123 ptn (Lebbeke / 25-07-2010)
       vorige: Lucas Steven: 1.822 ptn (Izegem / 15-07-2007)
  •    300m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 39.25 (Oudenaarde / 27-07-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 40.19 (Aalter / 26-07-2009)
  •    1.000m masters heren M35: Goethals Jurgen 2.47.31 (Oudenaarde / 27-07-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 2.48.21 (Oudenaarde / 28-07-2009)
  •    800m masters heren M35: Goethals Jurgen 2.07.17 (Ninove / 07-08-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 2.07.22 (Maldegem / 26-09-2009)
  •    kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 11m68 (Sint-Truiden / 25-09-2010)
       vorige: Lucas Steven: 11m67 (Oudenaarde / 07-07-2009)
  •    discuswerpen masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 37m82 (Sint-Truiden / 25-09-2010)
       vorige: Lucas Steven: 31m67 (Eeklo / 18-10-2008)
Masters heren M40
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M40+: Lucas Steven 11m34 (Oudenaarde / 16-05-2010)
       vorige: Maenhout Marc: 11m19 (Waregem / 11-07-1997)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M40+: Lucas Steven 11m74 (Oudenaarde / 06-07-2010)
       vorige: Lucas Steven: 11m34 (Oudenaarde / 16-05-2010)
  •    gewichtwerpen 15,88kg masters heren M40+: Lucas Steven 9m53 (Wespelaar / 18-09-2010)
       vorige: ---