KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2009
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Joggers

Jeugd

Piste 2009

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 21 15 16
Vlaamse kampioenschappen 6 2 3
Belgische kampioenschappen 12 2 3
Wereldkampioenschappen 4 2 0
TOTAAL = 86 43 21 22
 
   Provinciaal kampioenschap gewichtwerpen:
   gewichtwerpen masters heren M35: Lucas Steven provinciaal kampioen
 
   Provinciaal kampioenschap meerkamp:
   zevenkamp scholieren meisjes: Van Eecke Louise 2de
   zevenkamp scholieren meisjes: Wijnand Aline 3de
   vierkamp pupillen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 3de
 
   Vlaams kampioenschap masters:
   5.000m masters dames W60: Bauters Monique Vlaams kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Vlaams kampioene
   400m masters heren M75: Moerman Stefaan Vlaams kampioen
   800m masters heren M75: Moerman Stefaan Vlaams kampioen
   400m masters dames W45: Rogiers Conny 2de
   100m masters dames W40: Slabbaert Mia 3de
   100m masters dames W45: Rogiers Conny 3de
 
   Provinciaal kampioenschap masters:
   100m masters dames W45: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   400m masters dames W45: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   5.000m masters dames W60: Bauters Monique provinciaal kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   400m masters heren M75: Moerman Stefaan provinciaal kampioen
   800m masters heren M75: Moerman Stefaan provinciaal kampioen
   100m masters dames W40: Slabbaert Mia 2de
   200m masters dames W40: Slabbaert Mia 2de
   speerwerpen masters dames W40: Aelvoet Sabine 2de
   100m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 2de
   800m masters heren M35: Goethals Jurgen 2de
   1.500m masters heren M40: De Lange Patrick 2de
   800m masters heren M35: Demetter Pieter 3de
 
   Belgisch kampioenschap hamer en gewichtwerpen masters:
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   gewichtwerpen masters heren M35: Lucas Steven 3de
 
   Belgisch kampioenschap marathon:
   marathon masters dames W60: Bauters Monique Belgisch kampioene
 
   Belgisch kampioenschap junioren en beloften:
   hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
   200m junioren dames: Cozijns Lindsy 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap aflossingen junioren:
   4x100m junioren dames: Vermeulen Elisa, Laridon Ine, Ghys Muriel, Cozijns Lindsy Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   hoogspringen scholieren meisjes: Van Eecke Louise 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap aflossingen:
   4x100m junioren dames: Vermeulen E, Laridon I, Ghys M, Cozijns L provinciaal kampioen
   4x100m kadetten meisjes: De Clercq S, Paeme I, De Lange L, Santens L 2de
   4x100m scholieren meisjes: Dupont A, Van Eecke L, Vermeulen D, Van Den Haesevelde N 2de
   4x400m ac dames: Baguet A, Van Eecke L, Van Eecke C, Cozijns L 2de
   4x60m benjamins meisjes: De Meyer H, Vanwalle R, Busselen H, Verlet S 3de
   4x800m kadetten meisjes: De Lange L, Verstichelen S, Devaere E, Santens L 3de
   4x800m kadetten jongens: Glorieux J, Gheerolfs J, Descamps A, Winnepeninckx S 3de
   4x400m masters heren: Goubau C, Van Den Brande P, De Lange P, Demetter P 3de
   4x800m masters heren: Van Den Brande P, Goubau C, De Vleeschauwer P, De Lange P 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap kadetten en scholieren:
   hoogspringen scholieren meisjes: Van Eecke Louise 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Wereldkampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   werpvijfkamp masters dames W80: Hanssens Rachel Wereldkampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel 2de
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel 2de
 
   Belgisch kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen ac dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap steeple:
   3.000m steeple senioren dames: Van Den Haesevelde Joke provinciaal kampioene
   3.000m steeple junioren heren: De Clercq Mathias 2de
   3.000m steeple junioren dames: Bauters Janna 3de
   1.500m steeple kadetten dames: Santens Laura 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap jeugd:
   60m benjamins meisjes: Verlet Sam provinciaal kampioene
   hoogspringen benjamins meisjes: Goossens Febe provinciaal kampioene
   hockeywerpen pupillen meisjes: De Schanfeleire Kimsy provinciaal kampioene
   discuswerpen pupillen meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   60m pupillen jongens: Botte Stef 2de
   60m pupillen meisjes: Heyse Sara 3de
   60m horden pupillen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 3de
   kogelstoten pupillen meisjes: Lucas Vie 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   5.000m masters dames W60: Bauters Monique Belgisch kampioene
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   100m masters heren M60: Peyskens Roger Belgisch kampioen
   200m masters heren M60: Peyskens Roger Belgisch kampioen
   400m masters dames W40: De Wispelaere Cathy 2de
   hoogspringen masters dames W45: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen ac dames: Van Hessche Hanne Vlaams kampioene
   200m ac dames: Cozijns Lindsy 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap hamerslingeren:
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
   hamerslingeren masters heren M35: Lucas Steven provinciaal kampioen
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieŽn:
   1.500m kadetten meisjes: Devaere Emma provinciaal kampioene
   400m scholieren meisjes: Van Eecke Louise provinciaal kampioene
   400m horden junioren dames: Van Eecke Charlotte provinciaal kampioene
   hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne provinciaal kampioene
   200m junioren heren: Huwel Klaas provinciaal kampioen
   hoogspringen scholieren meisjes: Van Eecke Louise 2de
   100m horden junioren dames: Van Hessche Hanne 2de
   100m junioren heren: Huwel Klaas 2de
   hinkstapspringen kadetten jongens: Descamps Anton 3de
   speerwerpen scholieren meisjes: Wijnand Aline 3de
   hinkstapspringen junioren dames: Laridon Ine 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Nieuwe clubrecords top
   
  •    hamer senioren dames: Notte Sara 19m09 (Eeklo / 10-10-2009)
       vorige: ---
  •    7-kamp scholieren meisjes: Van Eecke Louise 3.938 ptn (Oordegem / 27-09-2009)
       vorige: Van Eecke Louise: 3.638 ptn (Oordegem / 28-09-2008)
  •    8-kamp kadetten jongens: Descamps Anton 3.071 ptn (Oordegem / 27-09-2009)
       vorige: ---
  •    polsstok kadetten jongens: Descamps Anton 3m00 (Oordegem / 27-09-2009)
       vorige: De Paepe Philippe: 2m90 (Gentbrugge / 04-10-1987)
       vorige: Descamps Anton: 2m90 (Tielt / 13-09-2009)
  •    800m masters heren M35: Goethals Jurgen 2.07.22 (Maldegem / 26-09-2009)
       vorige: Goethals Jurgen: 2.07.23 (Sint-Niklaas / 31-05-2009)
  •    kogel 3kg miniemen jongens: Bruneel Robrecht 10m04 (Nijvel / 26-09-2009)
       vorige: De Groote Eddy: 10m02 (Waregem / 06-08-1967)
  •    60m benjamins meisjes: Verlet Sam 9.15 (Nijvel / 26-09-2009)
       vorige: Verlet Sam: 9.32 (Aalter / 10-05-2009)
  •    hoog benjamins meisjes: Goossens Febe 1m24 (Nijvel / 26-09-2009)
       vorige: Goossens Febe: 1m20 (Aalst / 20-09-2009)
  •    discus 0,75kg miniemen jongens: Bruneel Robrecht 25m03 (Aalst / 20-09-2009)
       vorige: Bruneel Robrecht: 21m93 (Lokeren / 13-06-2009)
  •    3x600m miniemen meisjes: Laurier Febe, Eeckhout Ilana, Van Durme Margot
        5.28.76 (Aalst / 20-09-2009)
       vorige: Laurier Febe, Eeckhout Ilana, Van Durme Margot: 5.30.20 (Zele / 23-08-2009)
  •    3x600m pupillen meisjes: Heyse Sara, Decabooter Fien, De Schanfeleire Kimsy 5.55.95 (Aalst / 20-09-2009)
       vorige: ---
  •    3x600m benjamins meisjes: Reyns Yente, Goossens Febe, Busselen Hannah 7.03.12 (Aalst / 20-09-2009)
       vorige: ---
  •    hoogspringen benjamins meisjes: Goossens Febe 1m20 (Aalst / 20-09-2009)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 1m13 (Oudenaarde / 14-04-2007)
  •    hamer masters heren M35: Lucas Steven 31m72 (Obourg / 19-09-2009)
       vorige: Lucas Steven: 30m80 (Stekene / 22-08-2009)
  •    2.000m kadetten jongens: Winnepeninckx Solomon 6.11.86 (Tielt / 13-09-2009)
       vorige: Gheerolfs Joachim: 7.30.43 (Oudenaarde / 21-06-2008)
  •    polsstok kadetten jongens: Descamps Anton 2m90 (Tielt / 13-09-2009)
       vorige: De Paepe Philippe: 2m90 (Gentbrugge / 04-10-1987)
  •    4x100m junioren dames: Vermeulen Elisa, Laridon Ine, Ghys Muriel, Cozijns Lindsy
        50.59 (Nijvel / 06-09-2009)
       vorige: Vermeulen Elisa, Laridon Ine, Ghys Muriel, Cozijns Lindsy: 50.59 (Zele / 23-08-2009)
  •    polsstok miniemen meisjes: Laurier Febe 1m80 (Deinze / 05-09-2009)
       vorige: De Waele Nienke: 1m80 (Oordegem / 15-08-2009)
  •    discus 0,6kg pupillen meisjes: Lucas Vie 26m74 (Deinze / 05-09-2009)
       vorige: Lucas Vie: 21m08 (Deinze / 13-06-2009)
  •    hoogspringen pupillen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 1m31 (Gent / 30-08-2009)
       vorige: Pot Eva: 1m30 (Oordegem / 06-09-1997)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m30 (Bergen op Zoom / 07-09-2002)
       vorige: Mayifilwa Magali: 1m30 (Bergen op Zoom / 02-05-2009)
  •    discus 0,75kg miniemen meisjes: Dupont Amandine 19m54 (Maldegem / 28-08-2009)
       vorige: Dupont Amandine: 18m30 (Oordegem / 17-05-2009)
  •    polsstok masters heren M35: Lucas Steven 2m60 (Ieper / 28-08-2009)
       vorige: ---
  •    3x600m benjamins jongens: De Vleeschauwer Ruben, Vandermeersch Tom, Martens Kasper
        6.37.32 (Zele / 23-08-2009)
       vorige: ---
  •    4x80m miniemen meisjes: Bosschaert Laure, Beatse Iris, Dupont Amandine, De Vos Soetkin
        43.65 (Zele / 23-08-2009)
       vorige: De Geyter Marie, Dupont Amandine, De Vos Soetkin, Cruypeninck Julie: 43.80 (Oudenaarde / 06-06-2009)
  •    3x600m miniemen meisjes: Laurier Febe, Eeckhout Ilana, Van Durme Margot
        5.30.20 (Zele / 23-08-2009)
       vorige: Van Durme Margot, Laurier Febe, Dupont Amandine: 5.52.30 (Oordegem / 30-05-2009)
  •    4x100m junioren dames: Vermeulen Elisa, Laridon Ine, Ghys Muriel, Cozijns Lindsy
        50.85 (Zele / 23-08-2009)
       vorige: ---
  •    hamer masters heren M35: Lucas Steven 30m80 (Stekene / 22-08-2009)
       vorige: Lucas Steven: 29m73 (Gentbrugge / 15-08-2009)
  •    werpvijfkamp masters heren M35: Lucas Steven 2.113 ptn (Stekene / 22-08-2009)
       vorige: Lucas Steven: ---
  •    300m junioren dames: Cozijns Lindsy 39.26 (Huizingen / 16-08-2009)
       vorige: Van Eecke Charlotte: 43.10 (Oudenaarde / 28-07-2009)
  •    hamer masters heren M35: Lucas Steven 29m73 (Gentbrugge / 15-08-2009)
       vorige: Lucas Steven: 29m57 (Eeklo / 02-05-2009)
  •    polsstok miniemen meisjes: De Waele Nienke 1m80 (Oordegem / 15-08-2009)
       vorige: De Waele Nienke: 1m64 (Deinze / 27-06-2009)
  •    mijl kadetten jongens: Winnepeninckx Solomon 4.43.57 (Oudenaarde / 02-08-2009)
       vorige: De Stoppeleire Koen: 4.44.4 (Oudenaarde / 26-08-1995)
  •    hoogspringen masters heren M35: Lucas Steven 1m43 (Oudenaarde / 02-08-2009)
       vorige: ---
  •    600m benjamins jongens: De Merlier Raf 2.00.95 (Oudenaarde / 01-08-2009)
       vorige: De Merlier Raf: 2.01.1 (Oudenaarde / 20-06-2009)
  •    1.000m masters heren M35: Goethals Jurgen 2.48.21 (Oudenaarde / 28-07-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 3.06.42 (Oudenaarde / 01-07-2008)
  •    3.000m masters heren M35: Demetter Pieter 10.52.19 (Oudenaarde / 28-07-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 10.52.71 (Deinze / 08-07-2009)
  •    300m junioren dames: Van Eecke Charlotte 43.10 (Oudenaarde / 28-07-2009)
       vorige: Laridon Ine: 43.85 (Aalter / 26-07-2009)
  •    300m junioren dames: Laridon Ine 43.85 (Aalter / 26-07-2009)
       vorige: Vanrumbeke Machteld: 45.02 (Oudenaarde / 07-08-2001)
  •    300m masters heren M35: Goethals Jurgen 40.19 (Aalter / 26-07-2009)
       vorige: Lucas Steven: 44.21 (Oudenaarde / 28-08-2007)
  •    vierkamp benjamins meisjes: Verlet Sam 1.442 ptn (Oordegem / 21-07-2009)
       vorige: Bauters Janna: 1.331 ptn (Oordegem / 21-07-1999)
  •    hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne 1m87 (Heusden-Zolder / 18-07-2009)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m84 (Oordegem / 04-07-2009)
  •    600m benjamins meisjes: Verlet Sam 2.00.66 (Heusden-Zolder / 18-07-2009)
       vorige: Verlet Sam: 2.05.47 (Duffel / 02-05-2009)
  •    polsstok kadetten meisjes: Carton Eline 2m16 (Oudenaarde / 07-07-2009)
       vorige: Carton Eline: 2m01 (Zele / 24-05-2009)
  •    kogelstoten masters heren M35: Lucas Steven 11m67 (Oudenaarde / 07-07-2009)
       vorige: Lucas Steven: 11m55 (Oudenaarde / 21-06-2008)
  •    hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne 1m84 (Oordegem / 04-07-2009)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m82 (Oudenaarde / 20-06-2009)
  •    200m junioren heren: Huwel Klaas 22.14 (Oordegem / 04-07-2009)
       vorige: Huwel Klaas: 22.15 (Zele / 24-05-2009)
  •    halve maratohon masters heren M35: Demetter Pieter 1u45.54 (Oudenaarde / 28-06-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 1u46.16 (Oudenaarde / 16-09-2007)
  •    4x200m junioren dames: Vermeulen Elisa, Landrieu Aurťlie, Laridon Ine, Ghys Muriel
        1.51.97 (Kortrijk / 27-06-2009)
       vorige: Vermeulen Elisa, De Vos Kim, Laridon Ine, De Moor Silke: 1.55.66 (Oudenaarde / 20-06-2009)
  •    60m horden pupillen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 11.41 (Deinze / 27-06-2009)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 11.93 (Oudenaarde / 06-06-2009)
  •    hockeywerpen pupillen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 37m98 (Deinze / 27-06-2009)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 34m73 (Ninove / 17-08-2008)
  •    60m pupillen jongens: Botte Stef 8.44 (Deinze / 27-06-2009)
       vorige: Denorme Tom: 8.2 (Aalst / 01-05-1991)
  •    polsstok miniemen meisjes: De Waele Nienke 1m64 (Deinze / 27-06-2009)
       vorige: ---
  •    600m benjamins jongens: De Merlier Raf 2.01.1 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: Martens Kasper: 2.05.62 (Ninove / 01-06-2009)
  •    hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne 1m82 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m81 (Merksem / 23-05-2009)
  •    400m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 55.88 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: Wallaert Maxime: 59.16 (Gent / 30-04-2006)
  •    2.000m masters heren M35: Goethals Jurgen 6.11.98 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 6.50.95 (Waregem / 29-05-2009)
  •    4x200m kadetten jongens: De Lange Simon, De Meulemeester Alan, Descamps Anton, Gheerolfs Joachim
        1.45.47 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: ---
  •    4x200m junioren dames: Vermeulen Elisa, De Vos Kim, Laridon Ine, De Moor Silke
        1.55.66 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: ---
  •    4x200m ac heren: Banda Emmanuel, Botte Sander, Glorieux Jesse, Siringo Vincent
        1.38.20 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: Blommaert Wouter, Beel Peter, Petrens Jonathan, Vanderstraeten Frik: 1.40.12 (Hamme / 28-08-2002)
  •    4x200m masters dames: Bourdeaudíhui Katleen, Slabbaert Mia, Rogiers Conny, De Lange Vera
        2.00.83 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: Bourdeaudíhui Katleen, De Wispelaere Cathy, Rogiers Conny, De Lange Vera: 2.01.32 (Oordegem / 05-08-2008)
  •    4x200m masters heren: Lucas Steven, Goubau Christophe, Cozijns Willy, De Schanfeleire Stefaan
        1.44.87 (Oudenaarde / 20-06-2009)
       vorige: Goubau Christophe, Cozijns Willy, Vermeulen Peter, Peyskens Roger: 1.53.10 (Oudenaarde / 24-08-2008)
  •    100m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 12.06 (Roeselare / 14-06-2009)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 12.10 (Nieuwpoort / 24-05-2009)
  •    1.500m masters heren M35: Goethals Jurgen 4.38.53 (Roeselare / 14-06-2009)
       vorige: Goethals Jurgen: 4.41.10 (Neerpelt / 17-05-2009)
  •    3.000m masters heren M35: Demetter Pieter 11.05.99 (Roeselare / 14-06-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 11.07.85 (Zele / 24-05-2009)
  •    discus 0,75kg miniemen jongens: Bruneel Robrecht 21m93 (Lokeren / 13-06-2009)
       vorige: Bruneel Robrecht: 19m31 (Machelen / 30-05-2009)
  •    discus 0,6kg pupillen meisjes: Lucas Vie 21m08 (Deinze / 13-06-2009)
       vorige: Lucas Vie: 19m88 (Maldegem / 28-06-2008)
  •    4x60m benjamins jongens: Vandriessche Jonas, Lucas Lode, Martens Kasper, Vandermeersch Tom
        40.19 (Oudenaarde / 06-06-2009)
       vorige: Petrens Jonathan, Farisi Hakim, Verheggen Alexander, Pareyt Brecht: 41.25 (Deinze / 08-04-1995)
  •    4x80m miniemen meisjes: De Geyter Marie, Dupont Amandine, De Vos Soetkin, Cruypeninck Julie
        43.80 (Oudenaarde / 06-06-2009)
       vorige: Van den Dorpe Leen, Verdonckt Femke, Heynssens Sophie, Peyskens Betty: 44.49 (Oordegem / 24-08-1994)
  •    60m horden pupillen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 11.93 (Oudenaarde / 06-06-2009)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 12.04 (Oordegem / 26-09-2004)
  •    600m benjamins jongens: Martens Kasper 2.05.62 (Ninove / 01-06-2009)
       vorige: Martens Kasper: 2.06.22 (Aalter / 10-05-2009)
  •    300m scholieren meisjes: Van Eecke Louise 42.43 (Lokeren / 01-06-2009)
       vorige: Devenyns Laurence: 42.50 (Ninove / 20-04-1997)
  •    200m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 24.36 (Sint-Niklaas / 31-05-2009)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 24.75 (Nieuwpoort / 24-05-2009)
  •    800m masters heren M35: Goethals Jurgen 2.07.23 (Sint-Niklaas / 31-05-2009)
       vorige: Goethals Jurgen: 2.09.56 (Lokeren / 25-04-2009)
  •    3x600m miniemen meisjes: Van Durme Margot, Laurier Febe, Dupont Amandine
       
       5.52.30 (Oordegem / 30-05-2009)
       vorige: Van Durme Margot, Laurier Febe, De Bleeckere Kyamo: 5.52.58 (Oordegem / 02-05-2009)
  •    discus 0,75kg miniemen jongens: Bruneel Robrecht 19m31 (Machelen / 30-05-2009)
       vorige: Levieux Benjamin: 17m49 (Rieme / 23-05-2009)
  •    2.000m masters heren M35: Demetter Pieter 6.50.95 (Waregem / 29-05-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 7.15.99 (Oudenaarde / 21-06-2008)
  •    verspringen masters heren M35: Lucas Steven 5m04 (Waregem / 29-05-2009)
       vorige: Lucas Steven: 4m69 (Oudenaarde / 03-07-2007)
  •    polsstok kadetten meisjes: Carton Eline 2m01 (Zele / 24-05-2009)
       vorige: ---
  •    polsstok scholieren meisjes: Van Eecke Louise 2m81 (Zele / 24-05-2009)
       vorige: ---
  •    200m junioren heren: Huwel Klaas 22.15 (Zele / 24-05-2009)
       vorige: Huwel Klaas: 22.32 (Neerpelt / 17-05-2009)
  •    3.000m masters heren M35: Demetter Pieter 11.07.85 (Zele / 24-05-2009)
       vorige: ---
  •    100m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 12.10 (Nieuwpoort / 24-05-2009)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 12.76 (Herentals / 27-09-2008)
  •    200m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 24.75 (Nieuwpoort / 24-05-2009)
       vorige: Lucas Steven: 26.76 (Waregem / 31-08-2008)
  •    hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne 1m81 (Merksem / 23-05-2009)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m80 (Oordegem / 26-04-2009)
  •    discus 0,75kg miniemen jongens: Levieux Benjamin 17m49 (Rieme / 23-05-2009)
       vorige: ---
  •    100m junioren heren: Huwel Klaas 11.00 (Oordegem / 20-05-2009)
       vorige: Van Hoorne Patrick: 11.00 (Boom / 16-05-1973)
  •    discus 0,75kg miniemen meisjes: Dupont Amandine 18m30 (Oordegem / 17-05-2009)
       vorige: ---
  •    200m junioren heren: Huwel Klaas 22.32 (Neerpelt / 17-05-2009)
       vorige: Denorme Tom: 22.57 (Oudenaarde / 28-08-1999)
  •    1.500m masters heren M35: Goethals Jurgen 4.41.10 (Neerpelt / 17-05-2009)
       vorige: De Groote Rufin: 4.53.16 (Booischot / 11-06-2006)
  •    100m horden junioren dames: Van Hessche Hanne 16.11 (Roeselare / 16-05-2009)
       vorige: De Paepe Hilde: 16.41 (Lokeren / 25-04-2009)
  •    60m benjamins meisjes: Verlet Sam 9.32 (Aalter / 10-05-2009)
       vorige: Verlet Sam: 9.46 (Duffel / 02-05-2009)
  •    600m benjamins jongens: Martens Kasper 2.06.22 (Aalter / 10-05-2009)
       vorige: Martens Kasper: 2.11.21 (Deinze / 11-04-2009)
  •    100m miniemen meisjes: De Vos Soetkin 14.04 (Oordegem / 06-05-2009)
       vorige: Carton Eline: 14.93 (Oordegem / 30-04-2008)
  •    mijl masters heren M35: Goethals Jurgen 4.55.29 (Gent / 03-05-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 2.21.49 (Lebbeke / 03-08-2008)
  •    gewichtwerpen 15,88kg masters heren M35: Lucas Steven 9m87 (Gent / 03-05-2009)
       vorige: ---
  •    3x600m pupillen jongens: De Waele Seppe, Botte Stef, Denys Lukas
       
       6.16.66 (Oordegem / 02-05-2009)
       vorige: ---
  •    3x600m miniemen meisjes: Van Durme Margot, Laurier Febe, De Bleeckere Kyamo
       
       5.52.58 (Oordegem / 02-05-2009)
       vorige: ---
  •    3x600m miniemen jongens: Robbens Dieter, De Bock Daan, Van Laethem Matthias
       
       6.15.14 (Oordegem / 02-05-2009)
       vorige: ---
  •    hamer masters heren M35: Lucas Steven 29m57 (Eeklo / 02-05-2009)
       vorige: Lucas Steven: 28m64 (Eeklo / 13-09-2008)
  •    60m benjamins meisjes: Verlet Sam 9.46 (Duffel / 02-05-2009)
       vorige: De Lange Elisa: 9.56 (Lokeren / 30-06-2007)
  •    600m benjamins meisjes: Verlet Sam 2.05.47 (Duffel / 02-05-2009)
       vorige: Verlet Sam: 2.10.11 (Deinze / 11-04-2009)
  •    uurloop masters heren M35: Demetter Pieter 13.712m (Oudergem / 26-04-2009)
       vorige: ---
  •    hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne 1m80 (Oordegem / 26-04-2009)
       vorige: De Paepe Hilde: 1m55 (Deinze / 03-06-1988)
  •    100m horden junioren dames: Van Hessche Hanne 16.41 (Lokeren / 25-04-2009)
       vorige: De Paepe Hilde: 18.00 (Mechelen / 07-05-1989)
  •    800m masters heren M35: Goethals Jurgen 2.09.56 (Lokeren / 25-04-2009)
       vorige: Demetter Pieter: 2.21.49 (Lebbeke / 03-08-2008)
  •    600m benjamins meisjes: Verlet Sam 2.10.11 (Deinze / 11-04-2009)
       vorige: ---
  •    600m benjamins jongens: Martens Kasper 2.11.21 (Deinze / 11-04-2009)
       vorige: ---