KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2018-2019  
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Reglementen

Jeugd
Indoor 2018-2019

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 15 10 7
Vlaamse kampioenschappen 3 5 1
Belgische kampioenschappen 4 6 5
TOTAAL = 56 22 21 13


 
    Belgisch kampioenschap masters
    60m masters heren M40: De Vriese Christophe Belgisch kampioen
    200m masters heren M40: De Vriese Christophe Belgisch kampioen
    1.500m masters dames W45: Vanhessche Hilde 2de
    200m masters heren M50: Geenens Dieter 2de
    60m masters heren M50: Geenens Dieter 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    60m masters dames W35: Peyskens Betty provinciaal kampioene
    200m masters dames W35: Peyskens Betty provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    60m masters heren M40: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    200m masters heren M40: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    60m masters heren M50: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    1.500m masters dames W45: Vanhessche Hilde 2de
    kogelstoten masters dames W45: Vervaeke Sofie 2de
    200m masters heren M50: Geenens Dieter 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten en scholieren
    800m scholieren meisjes: Bilo Laure Belgisch kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten Belgisch kampioen
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana 2de
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron 3de
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren en beloften
    hoogspringen beloften dames: De Waele Nienke 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
    400m AC dames: Van Puyvelde Margo 3de
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 4x200m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron Vlaams kampioen
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana Vlaams kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten Vlaams kampioen
    200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 2de
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 2de
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    60m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap alle categorieën
    60m kadetten meisjes: Vanderbauwhede Kaat provinciaal kampioene
    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron provinciaal kampioen
    verspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    polsstokspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
    hinkstapspringen scholieren meisjes: De Schepper Kato provinciaal kampioene
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi provinciaal kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne provinciaal kampioene
    60m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 2de
    200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 2de
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 2de
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    800m junioren dames: Depoppe Bronty 2de
    hoogspringen senioren dames: De Waele Nienke 2de
    60m senioren heren: Huwel Klaas 2de
    200m kadetten meisjes: Vanderbauwhede Kaat 3de
    60m scholieren meisjes: Demetter Kaat 3de
    kogelstoten scholieren meisjes: Vandewalle Febe 3de
    400m scholieren jongens: Neuville Pepijn 3de
    60m horden scholieren jongens: Neuville Pepijn 3de
    400m junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 3de
    200m senioren heren: Huwel Niels 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
Nieuwe clubrecords top
   
Pupillen meisjes
  •    60m pupillen meisjes: Chiers Cato 8.75 (Gent / 29-12-2018)
       vorige: Chiers Cato: 8.88 (Gent / 22-12-2018)
       vorige: Van Snick Anaïs: 8.90 (Gent / 23-02-2013)
  •    verspringen pupillen meisjes: De Clercq Camille 4m04 (Gent / 23-02-2019)
       vorige: De Clercq Camille: 3m87 (Gent / 16-02-2019)
       vorige: Chiers Cato: 3m85 (Gent / 29-12-2018)
       vorige: Chiers Cato: 3m82 (Gent / 08-12-2018)
       vorige: Demeulemeester Lisa: 3m78 (Gent / 21-12-2013)
  •    kogelstoten pupillen meisjes: De Clercq Camille 8m66 (Gent / 09-03-2019)
       vorige: De Clercq Camille: 7m83 (Gent / 10-02-2019)
       vorige: De Clercq Camille: 7m74 (Hoboken / 18-11-2018)
       vorige: Lucas Vie: 7m23 (Gent / 01-02-2009)
  •    4x200m pupillen meisjes: De Clercq Camille - Chiers Marte - Van Rillaer Elodie - Chiers Cato
        2.03.70 (Gent / 16-02-2019)
       vorige: De Vleeschauwer Femi - Ketsman Febe - Demetter Kaat - Hanssens Ilana:
       2.07.24 (Gent / 12-01-2013)
Miniemen jongens
  •    60m miniemen jongens: Bogaert Mateo 7.99 (Gent / 09-03-2019)
       vorige: Vandriessche Jelle: 7.99 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: Denorme Tom: 7.8 (Hoboken / 15-12-1992)
  •    200m miniemen jongens: Bogaert Mateo 26.74 (Gent / 30-01-2019)
       vorige: De Vriese Jaron: 28.32 (Gent / 01-02-2017)
  •    300m miniemen jongens: Bogaert Mateo 41.65 (Gent / 08-12-2018)
       vorige: De Cremer Hervé: 44.56 (Gent / 10-12-2016)
Kadetten meisjes
  •    60m horden kadetten meisjes: Bastil Margaux 9.54 (Gent / 03-03-2019)
       vorige: Bastil Margaux: 9.63 (Gent / 20-01-2019)
       vorige: Hofman Jorien: 9.70 (Gent / 09-01-2011)
Kadetten jongens
  •    60m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 7.44 (Gent / 06-01-2019)
       vorige: Verriest Jens: 7.44 (Gent / 05-01-2003)
       vorige: Coorevits Stijn: 7.44 (Gent / 07-01-1990)
  •    verspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé 5m71 (Gent / 29-12-2018)
       vorige: De Cremer Arnaud: 5m68 (Gent / 04-02-2017)
  •    polsstokspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé 3m02 (Gent / 29-12-2018)
       vorige: Descamps Anton: 3m00 (Gent / 17-01-2010)
Scholieren meisjes
  •    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana 57.90 (Gent / 03-03-2019)
       vorige: Hanssens Ilana: 57.92 (Gent / 04-03-2018)
  •    800m scholieren meisjes: Bilo Laure 2.17.70 (Gent / 03-03-2019)
       vorige: Hanssens Ilana: 2.20.11 (Gent / 22-12-2018)
       vorige: Schelfhout Fien: 2.21.19 (Gent / 08-03-2015)
  •    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 3m45 (Gent / 20-01-2019)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m20 (Gent / 06-01-2019)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m20 (Gent / 21-01-2018)
       vorige: Wijnand Aline: 2m60 (Gent / 02-01-2010)
  •    4x200m scholieren meisjes: De Schepper Kato - Demetter Kaat - Vdbauwhede Kaat - Van Snick Anaïs
        1.45.41 (Gent / 09-02-2019)
       vorige: Hanssens Ilana - Demetter Kaat - Vdbauwhede Kaat - Van Snick Anaïs:
       1.45.75 (Gent / 10-02-2018)
Scholieren jongens
  •    60m horden scholieren jongens: Neuville Pepijn 9.10 (Gent / 06-01-2019)
       Geenens Sten 9.10 (Gent / 29-12-2018)
       vorige: Descamps Anton: 9.10 (Gent / 22-01-2012)
  •    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten 2m01 (Gent / 06-02-2019)
       vorige: Geenens Sten: 2m00 (Gent / 20-01-2019)
       vorige: Geenens Sten: 1m97 (Gent / 22-12-2018)
       vorige: Geenens Sten: 1m90 (Gent / 07-02-2018)
       vorige: Vandriessche Jonas: 1m90 (Gent / 03-02-2016)
  •    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 15m47 (Gent / 20-01-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 14m48 (Gent / 06-01-2019)
       vorige: Raepsaet Paul: 14m48 (Gent / 03-02-1990)
  •    4x200m scholieren jongens: Neuville Pepijn - De Cremer Arnaud - Dhont Gautier - Neuville Isaak
        1.39.01 (Gent / 16-02-2019)
       vorige: Vandriessche Jonas - Lefebvre Elard - Lucas Lode - Van Schuylenbergh Dries:
       1.39.55 (Gent / 19-02-2017)
Junioren dames
  •    800m junioren dames: Depoppe Bronty 2.22.31 (Gent / 02-03-2019)
       vorige: Depoppe Bronty: 2.25.95 (Gent / 06-01-2019)
       vorige: Orins Ellen: 2.25.97 (Gent / 30-12-2000)
  •    1.000m junioren dames: Depoppe Bronty 3.07.09 (Gent / 23-02-2019)
       vorige: Depoppe Bronty: 3.12.27 (Gent / 29-12-2018)
       vorige: Devaere Emma: 3.14.96 (Gent / 23-02-2013)
Alle categorieën dames
  •    polsstokspringen AC dames: De Vleeschauwer Femi 3m45 (Gent / 20-01-2019)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m20 (Gent / 06-01-2019)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m20 (Gent / 21-01-2018)
Alle categorieën heren
  •    400m AC heren: Botte Stef 49.48 (Gent / 22-12-2018)
       vorige: De Lange Simon: 49.50 (Gent / 07-03-2015)
  •    1.500m AC heren: Vanderbeken Jonas 4.09.27 (Gent / 22-12-2018)
       vorige: Nyangolo Azombo Richie: 49.50 (Gent / 15-12-2014)
  •    hoogspringen AC heren: Geenens Sten 2m01 (Gent / 06-02-2019)
       vorige: Geenens Sten: 2m00 (Gent / 20-01-2019)
       vorige: Vanhaesebroeck Wim: 2m00 (Gent / 10-01-1997)
       vorige: De Paepe Philippe: 2m00 (Gent / 27-02-1993)
Masters dames W35+
  •    1.500m masters dames W35+: Vanhessche Hilde 5.19.53 (Gent / 10-03-2019)
       vorige: Vanhessche Hilde: 5.25.74 (10-03-2018)
Masters heren M35+
  •    60m masters heren M35+: De Vriese Christophe 7.38 (Gent / 10-03-2019)
       vorige: De Vriese Christophe: 7.44 (12-03-2016)
  •    200m masters heren M35+: De Vriese Christophe 23.69 (Gent / 10-03-2019)
       vorige: De Vriese Christophe: 23.71 (10-03-2018)
Masters heren M50+
  •    60m horden (0.91m) masters heren M50+: Geenens Dieter 10.28 (Gent / 29-12-2018)
       vorige: ---