KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2017-2018
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Reglementen

Jeugd
Indoor 2017-2018

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 11 8 8
Vlaamse kampioenschappen 2 1 2
Belgische kampioenschappen 8 5 3
TOTAAL = 48 21 14 13


 
    Belgisch kampioenschap masters
    1.500m masters dames W45: Vanhessche Hilde Belgisch kampioene
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny Belgisch kampioene
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny Belgisch kampioene
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    200m masters heren M50: Huwel Wim Belgisch kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim Belgisch kampioen
    200m masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter 3de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    1.500m masters dames W45: Vanhessche Hilde provinciaal kampioene
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    200m masters heren M50: Huwel Wim provinciaal kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim provinciaal kampioen
    1.500m masters dames W45: Bogaert Franka 2de
    200m masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter 2de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    60m masters heren M35: De Vriese Christophe 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten en scholieren
    800m kadetten meisjes: Bilo Marie Belgisch kampioene
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana 2de
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten 2de
    200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren en beloften
    1.500m beloften dames: Reynaert Hanne Belgisch kampioene
    hoogspringen beloften dames: De Waele Nienke 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap studenten
    hoogspringen AC dames: De Waele Nienke 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
    1.500m AC dames: Reynaert Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 4x200m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana Vlaams kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten 2de
    200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap alle categorieën
    800m kadetten meisjes: Bilo Marie provinciaal kampioene
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud provinciaal kampioen
    800m senioren dames: Van Puyvelde Margo provinciaal kampioene
    60m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 2de
    200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 2de
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 2de
    800m kadetten meisjes: Bilo Laure 3de
    kogelstoten kadetten meisjes: Vandewalle Febe 3de
    400m kadetten jongens: De Cremer Hervé 3de
    60m scholieren meisjes: Demetter Kaat 3de
    800m scholieren jongens: Van Dorpe Joren 3de
    kogelstoten junioren heren: Lucas Lode 3de
    hoogspringen senioren dames: De Waele Nienke 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
Nieuwe clubrecords top
   
Pupillen meisjes
  •    hoogspringen pupillen meisjes: Potvin Maïté 1m35 (Gent / 11-03-2018)
       vorige: Hanssens Ilana: 1m30 (Gent / 23-03-2013)
Miniemen meisjes
  •    300m miniemen meisjes: De Stercke Flore 46.78 (Gent / 09-12-2017)
       vorige: De Stercke Flore: 49.39 (Gent / 10-12-2016)
  •    60m horden miniemen meisjes: Bastil Margaux en Willaert Sara 9.95 (Gent / 11-03-2018)
       vorige: Hanssens Ilana: 9.98 (Gent / 28-12-2014)
Miniemen jongens
  •    800m miniemen jongens: Meuleman Lars 2.30.65 (Gent / 13-01-2018)
       vorige: Van Rillaer Korneel: 2.36.41 (Gent / 01-02-2017)
Kadetten meisjes
  •    800m kadetten meisjes: Bilo Marie 2.18.45 (Gent / 04-03-2018)
       vorige: Hanssens Ilana: 2.18.59 (Gent / 28-02-2016)
Kadetten jongens
  •    300m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 37.79 (Gent / 24-02-2018)
       vorige: Van Vlaenderen Emiel: 38.24 (Gent / 23-02-2013)
  •    4x200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle - De Cremer Hervé - De Vriese Jaron - Dhont Thibaut
        1.41.52 (Gent / 18-02-2018)
       vorige: Van Snick Clovis - Geenens Sten - Dhont Gauthier - Neuville Pepijn:
       1.45.47 (Gent / 19-02-2017)
Scholieren meisjes
  •    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana 57.92 (Gent / 04-03-2018)
       vorige: Hanssens Ilana: 58.90 (Gent / 21-01-2018)
       vorige: Hanssens Ilana: 59.19 (Gent / 06-01-2018)
       vorige: Van Eecke Charlotte: 60.32 (Gent / 10-02-2008)
  •    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 3m20 (Gent / 21-01-2018)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m10 (Gent / 06-01-2018)
       vorige: Wijnand Aline: 2m60 (Gent / 02-01-2010)
  •    4x200m scholieren meisjes: Hanssens Ilana - Demetter Kaat - Vdbauwhede Kaat - Van Snick Anaïs
        1.45.75 (Gent / 10-02-2018)
       vorige: Bosschaert Laure - De Geyter Marie - Vandermeulen Yelena - Hofman Jorien:
       1.50.43 (Gent / 25-02-2012)
Scholieren jongens
  •    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten 1m90 (Gent / 07-02-2018)
       vorige: Vandriessche Jonas: 1m90 (Gent / 03-02-2016)
Junioren heren
  •    kogelstoten 7.26kg junioren heren: Lucas Lode 9m90 (Gent / 23-02-2018)
       vorige: ---
Alle categorieën dames
  •    300m AC dames: Van Puyvelde Margo 38.54 (Gent / 30-12-2017)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 39.34 (Gent / 15-01-2017)
  •    1.500m AC dames: Reynaert Hanne 4.37.43 (Gent / 17-02-2018)
       vorige: Schelfhout Fien: 4.56.73 (Gent / 31-01-2016)
  •    60m horden AC dames: Van Puyvelde Margo 9.08 (Gent / 06-01-2018)
       vorige: Van Eecke Louise: 9.21 (Gent / 17-02-2013)
  •    polsstokspringen AC dames: De Vleeschauwer Femi 3m20 (Gent / 21-01-2018)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m10 (Gent / 28-02-2016)
Masters dames
  •    1.500m masters dames: Vanhessche Hilde 5.25.74 (Gent / 10-03-2018)
       vorige: De Wispelaere Cathy: 5.44.66 (Gent / 08-03-2006)
Masters heren
  •    200m masters heren: De Vriese Christophe 23.71 (Gent / 10-03-2018)
       vorige: De Vriese Christophe: 23.79 (Gent / 12-03-2016)