KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2016-2017
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Indoor 2016-2017

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 9 4 6
Vlaamse kampioenschappen 3 0 1
Belgische kampioenschappen 6 4 8
TOTAAL = 41 18 8 15
 
    Belgisch kampioenschap masters
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny Belgisch kampioene
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    400m masters heren M50: Huwel Wim Belgisch kampioen
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    200m masters heren M50: Huwel Wim 2de
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny 3de
    800m masters heren M45: Goethals Jurgen 3de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    400m masters heren M50: Huwel Wim provinciaal kampioen
    800m masters heren M45: Goethals Jurgen provinciaal kampioen
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    1.500m masters dames W45: Bogaert Franka 2de
    200m masters heren M50: Huwel Wim 2de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    kogelstoten masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten en scholieren
    800m kadetten meisjes: Hanssens Ilana 2de
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten 2de
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Arnaud 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren en beloften
    400m beloften dames: Van Puyvelde Margo Belgisch kampioene
    400m junioren heren: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap studenten
    200m AC dames: Van Puyvelde Margo 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
    400m AC dames: Van Puyvelde Margo Belgisch kampioene
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 4x200m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
    400m AC dames: Van Puyvelde Margo Vlaams kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten Vlaams kampioen
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Arnaud Vlaams kampioen
    800m kadetten meisjes: Hanssens Ilana 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap alle categorieën
    200m kadetten meisjes: Van Snick Anaïs provinciaal kampioene
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Arnaud provinciaal kampioen
    800m senioren dames: Van Puyvelde Margo 2de
    polsstokspringen kadetten meisjes: De Schepper Kato 3de
    hoogspringen kadetten jongens: De Cremer Arnaud 3de
    hoogspringen scholieren meisjes: Baert Amber 3de
    400m junioren dames: Vanderbauwhede Lies 3de
    1.500m senioren heren: Vanderbeken Jonas 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins meisjes
  •    4x200m benjamins meisjes: Bastil Julie - Chiers Marte - Demoor Estelle - Van Rillaer Elodie
        2.25.58 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: De Clercq Camille - Demoor Estelle - Bastil Julie - Van Rillaer Elodie:
       2.25.68 (Gent / 15-01-2017)

       vorige: Vander Beken Amber - De Schepper Kato - Demeulemeester Lisa - Vandewalle Febe:
       2.25.68 (Gent / 15-01-2012)
Benjamins jongens
  •    60m benjamins jongens: Van Overmeiren Robbe 9.52 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: Bogaert Matteo: 9.66 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 9.6 (Hoboken / 22-11-1992)
Pupillen jongens
  •    verspringen pupillen jongens: Bogaert Mateo 4m31 (Gent / 26-02-2017)
       vorige: De Cremer Hervé: 4m03 (Hoboken / 15-02-2015)
  •    4x200m pupillen jongens: Fabri Wolf - Gosseye Leko - Bogaert Mateo - De Vriese Bent
        2.07.79 (Gent / 15-01-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud - Demoor Alexander - Geenens Sten - Neuville Pepijn:
       2.08.20 (Gent / 16-02-2013)
Miniemen meisjes
  •    300m miniemen meisjes: De Stercke Flore 49.39 (Gent / 10-12-2016)
       vorige: ---
Miniemen jongens
  •    60m miniemen jongens: Vandriessche Jelle 7.99 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: Vandriessche Jelle: 8.01 (Gent / 14-01-2017)
       vorige: Denorme Tom: 8.01 (Gent / 14-03-1993)
  •    150m miniemen jongens: Vandriessche Jelle 19.28 (Gent / 25-02-2017)
       vorige: Vandriessche Jelle: 19.48 (Gent / 12-02-2017)
       vorige: Vandriessche Jelle: 19.54 (Gent / 14-01-2017)
       vorige: Vandriessche Jelle: 20.30 (Gent / 05-03-2016)
  •    200m miniemen jongens: De Vriese Jaron 28.32 (Gent / 01-02-2017)
       vorige: De Lange Simon: 29.40 (Gent / 13-02-2008)
  •    300m miniemen jongens: De Cremer Hervé 44.56 (Gent / 10-12-2016)
       vorige: ---
  •    800m miniemen jongens: Van Rillaer Korneel 2.36.41 (Gent / 01-02-2017)
       vorige: Descamps Anton: 2.37.21 (Gent / 13-02-2008)
  •    60m horden miniemen jongens: De Cremer Hervé 10.56 (Gent / 12-02-2017)
       vorige: De Cremer Hervé: 10.81 (Gent / 14-01-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 11.14 (Gent / 21-03-2015)
  •    polsstokspringen miniemen jongens: De Cremer Hervé 2m32 (Tienen / 25-02-2017)
       vorige: De Cremer Hervé: 2m12 (Gent / 16-01-2016)
  •    4x200m miniemen jongens:
       De Cremer Hervé - De Vriese Jaron - Mersseman Killian - Vandriessche Jelle
        1.52.06 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: Botte Stef - Van Vlaenderen Emiel - Denys Lukas - Vanderbauwhede Bert:
       1.55.51 (Gent / 19-02-2011)
Kadetten meisjes
  •    4x200m kadetten meisjes:
       Vander Beken Amber - Demetter Kaat - De Schepper Kato - Van Snick Anaïs
        1.47.65 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: Dupont Amandine - De Vos Soetkin - Bosschaert Laure - Hofman Jorien:
       1.52.08 (Gent / 19-02-2011)
Kadetten jongens
  •    60m horden kadetten jongens: Neuville Pepijn 9.59 (Gent / 05-03-2017)
       vorige: Vandriessche Jonas: 9.68 (Gent / 04-01-2015)
  •    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten 1m80 (Gent / 05-03-2017)
       vorige: Vandriessche Jonas: 1m80 (Gent / 20-12-2014)
  •    verspringen kadetten jongens: De Cremer Arnaud 5m68 (Gent / 04-02-2017)
       vorige: Vandriessche Jonas: 5m64 (Gent / 20-12-2014)
  •    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Arnaud 14m60 (Gent / 05-03-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 14m48 (Gent / 25-02-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 14m07 (Gent / 08-02-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 13m81 (Gent / 04-02-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 13m61 (Gent / 22-01-2017)
       vorige: De Cremer Arnaud: 13m28 (Gent / 08-01-2017)
       vorige: Lefebvre Elard: 13m02 (Gent / 08-03-2015)
  •    zeskamp kadetten jongens: De Cremer Arnaud 3.095 ptn (Gent / 05-02-2017)
       vorige: Vandriessche Jonas: 3.079 ptn (Gent / 01-02-2015)
  •    4x200m kadetten jongens: Van Snick Clovis - Geenens Sten - D'Hont Gauthier - Neuville Pepijn
        1.45.49 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: Vanderbauwhede Bert - Van Vlaenderen Emiel - Decock Nicolas - Klein Joachim:
       1.46.06 (Gent / 16-02-2013)
Scholieren meisjes
  •    vijfkamp scholieren meisjes: Baert Amber 2.971 (Gent / 05-02-2017)
       vorige: De Waele Nienke: 2.919 ptn (Gent / 02-02-2014)
Scholieren jongens
  •    4x200m scholieren jongens:
       Vandriessche Jonas - Lefebvre Elard - Lucas Lode - Van Schuylenbergh Dries
        1.39.55 (Gent / 19-02-2017)
       vorige: Santens Maarten - Keirse Florian - Keirse Gertjan - Gheerolfs Joachim:
       1.49.17 (Gent / 20-02-2010)
Junioren dames
  •    1.500m junioren dames: Schelfhout Fien 5.06.16 (Gent / 29-01-2017)
       vorige: Biesemans Karen: 5.37.72 (Gent / 04-02-2009)
Alle categorieën dames
  •    300m AC dames: Van Puyvelde Margo 39.34 (Gent / 15-01-2017)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 40.11 (Gent / 02-01-2016)
  •    400m AC dames: Van Puyvelde Margo 53.73 (Gent / 18-02-2017)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 54.28 (Gent / 11-02-2017)
       vorige: Wallez Rosine: 54.49 (Sindelfingen / 21-02-1980)
Masters heren M50
  •    200m masters heren M50: Huwel Wim 24.64 (Gent / 11-03-2017)
       vorige: Peyskens Roger: 25.11 (Birmingham / 01-03-1997)
  •    300m masters heren M50: Huwel Wim 39.23 (Gent / 25-02-2017)
       vorige: Peyskens Roger: 43.18 (Gent / 26-12-2006)
  •    400m masters heren M50: Huwel Wim 54.96 (Gent / 11-03-2017)
       vorige: Huwel Wim: 56.19 (Gent / 12-03-2016)