KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2015-2016
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Indoor 2015-2016

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 11 12 7
Vlaamse kampioenschappen 0 1 0
Belgische kampioenschappen 5 5 5
Europese kampioenschappen 0 0 0
TOTAAL = 46 16 18 12
 
    Belgisch kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    polsstokspringen masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    hoogspringen masters dames W50: Rogier Conny 2de
    200m masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    400m masters heren M50: Huwel Wim 2de
    hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen 2de
    1.500m masters heren M40: Goethals Jurgen 3de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 3de
    kogelstoten masters heren M60: >Vandekerckhove Erwin 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    200m masters heren M35: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    1.500m masters heren M40: Goethals Jurgen provinciaal kampioen
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen provinciaal kampioen
    polsstokspringen masters heren M45: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    kogelstoten masters heren M60: >Vandekerckhove Erwin provinciaal kampioen
    60m masters dames W40: Vindevoghel Sofie 2de
    verspringen masters dames W40: Vindevoghel Sofie 2de
    kogelstoten masters dames W50: Rogiers Conny 2de
    60m masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    400m masters heren M50: Huwel Wim 2de
    800m masters heren M50: Huwel Wim 2de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    kogelstoten masters heren M50: Vandermeulen Dino 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten en scholieren
    800m kadetten meisjes: Hanssens Ilana 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren en beloften
    400m beloften dames: Van Puyvelde Margo 2de
    hoogspringen junioren dames: De Waele Nienke 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap AC
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 4x200m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap studenten
    400m AC dames: Van Puyvelde Margo Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap alle categorieën
    800m scholieren meisjes: Schelfhout Fien provinciaal kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Vandriessche Jonas provinciaal kampioen
    kogelstoten junioren dames: Lucas Vie provinciaal kampioene
    800m kadetten meisjes: Hanssens Ilana 2de
    polsstokspringen kadetten meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    hoogspringen kadetten jongens: Geenens Sten 2de
    800m junioren dames: De Lange Elisa 2de
    hoogspringen junioren dames: De Waele Nienke 2de
    200m kadetten meisjes: Van Snick Anaïs 3de
    400m kadetten meisjes: Baert Amber 3de
    polsstokspringen kadetten meisjes: Ketsman Febe 3de
    hoogspringen kadetten jongens: De Cremer Arnaud 3de
    400m junioren heren: Botte Stef 3de
    verspringen senioren dames: Vandermeulen Yelena 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins jongens
  •    hoogspringen benjamins jongens: Ketsman Senne 1m15 (Hoboken / 14-02-2016)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 1m11 (Gent / 06-12-1992)
  •    vierkamp benjamins jongens: Ketsman Senne 1.122 ptn (Hoboken / 14-02-2016)
       vorige: Ketsman Senne (Hoboken / 08-02-2051)
Miniemen meisjes
  •    vijfkamp miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa 2.721 ptn (Hoboken / 14-02-2016)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 2.453 ptn (Hoboken / 08-02-2015)
Miniemen jongens
  •    150m miniemen jongens: Vandriessche Jelle 20.30 (Gent / 05-03-2016)
       vorige: Bauwens Sven: 20.97 (Gent / 24-03-2001)
  •    polsstokspringen miniemen jongens: De Cremer Hervé 2m12 (Gent / 16-01-2016)
       vorige: Geenens Sten: 2m10 (Gent / 10-01-2015)
  •    vijfkamp miniemen jongens: De Cremer Hervé 2.389 ptn (Hoboken / 14-02-2016)
       vorige: ---
Kadetten meisjes
  •    800m kadetten meisjes: Hanssens Ilana 2.18.59 (Gent / 28-02-2016)
       vorige: Hanssens Ilana: 2.19.64 (Gent / 24-01-2016)
       vorige: Hanssens Ilana: 2.21.07 (Gent / 09-01-2016)
       vorige: Hofman Celine: 2.23.67 (Gent / 06-03-2011)
  •    polsstokspringen kadetten meisjes: De Vleeschauwer Femi 3m10 (Gent / 28-02-2016)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m95 (Gent / 07-01-2012)
Scholieren meisjes
  •    1.500m scholieren meisjes: Schelfhout Fien 4.56.73 (Gent / 31-01-2016)
       vorige: Cantaert Trui: 5.34.57 (Gent / 20-02-2008)
Scholieren Jongens
  •    hoogspringen scholieren jongens: Vandriessche Jonas 1m90 (Gent / 03-02-2016)
       vorige: De Paepe Philippe: 1m89 (Hoboken / 08-01-1989)
  •    hinkstapspringen scholieren jongens: Vandriessche Jonas 11m84 (Gent / 24-01-2016)
       vorige: Van Coster Tim: 11m25 (Gent / 30-01-2000)
Junioren dames
  •    kogelstoten 4kg junioren dames: Lucas Vie 10m83 (Gent / 26-12-2015)
       vorige: Lucas Vie: 10m12 (Gent / 19-12-2015)
       vorige: Wijnand Aline: 9m78 (Gent / 03-03-2012)
Junioren heren
  •    1.500m junioren heren: Msili Ossama 4.19.24 (Gent / 31-01-2016)
       vorige: Van Coster Tim: 4.19.84 (Gent / 22-12-2001)
  •    hoogspringen junioren heren: Goubau Gilles 1m70 (Gent / 03-02-2016)
       vorige: Vandenbossche Bart: 1m70 (Gent / 10-01-1997)
Alle categorieën dames
  •    300m AC dames: Van Puyvelde Margo 40.11 (Gent / 02-01-2016)
       vorige: Cozijns Lindsy: 40.29 (Gent / 26-12-2007)
  •    1.500m AC dames: Schelfhout Fien (sch) 4.56.73 (Gent / 31-01-2016)
       vorige: Verstichelen Sofie: 5.22.58 (Gent / 01-03-2014)
  •    4x200m AC dames: Cozijns L - Van Puyvelde M - Vanderbauwhede L - Van Snick A
        1.45.01 (Gent / 13-02-2016)
       vorige: Cozijns Lindsy - Van Eecke Louise - Vanderbauwhede Lies - Van Puyvelde Margo:
       1.45.04 (Gent / 07-02-2015)
  •    polsstokspringen AC dames: De Vleeschauwer Femi (kad) 3m10 (Gent / 28-02-2016)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 2m95 (Gent / 07-01-2012)
  •    kogelstoten 4kg AC dames: Lucas Vie (jun) 10m83 (Gent / 26-12-2015)
       vorige: Notte Sara: 10m26 (Gent / 15-03-2009)
Masters heren M35
  •    60m masters heren M35: De Vriese Christophe 7.44 (Gent / 12-03-2016)
       vorige: De Vriese Christophe: 7.46 (Gent / 19-12-2015)
       vorige: De Vriese Christophe: 7.54 (Gent / 14-03-2015)
  •    200m masters heren M35: De Vriese Christophe 23.79 (Gent / 12-03-2016)
       vorige: De Vriese Christophe: 24.12 (Gent / 26-12-2015)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 24.57 (Gent / 15-01-2011)
  •    300m masters heren M35: De Vriese Christophe 38.44 (Gent / 02-01-2016)
       vorige: Geenens Dieter: 40.83 (Gent / 27-02-2011)
  •    polsstokspringen masters heren M35+: Geenens Dieter 3m10 (Gent / 12-03-2016)
       vorige: Geenens Dieter: 2m80 (Gent / 14-03-2015)
Masters heren M50+
  •    400m masters heren M50: Huwel Wim 56.19 (Gent / 12-03-2016)
       vorige: Huwel Wim: 56.85 (Gent / 14/03/2015)
  •    1.500m masters heren M50: Huwel Wim 4.51.95 (Gent / 19-12-2015)
       vorige: ---
  •    kogelstoten masters heren M60: Vandekerckhove Erwin 10m58 (Gent / 12-03-2016)
       vorige: ---