KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2014-2015
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Indoor 2014-2015

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 10 11 3
Vlaamse kampioenschappen 1 2 2
Belgische kampioenschappen 4 6 4
Europese kampioenschappen 5 0 0
TOTAAL = 48 20 17 11
 
    Europees kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Europees kampioene
    speerwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Europees kampioene
    discuswerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Europees kampioene
    hamerslingeren masters dames W85: Hanssens Rachel Europees kampioene
    gewichtwerpen masters dames W85: Hanssens Rachel Europees kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap masters
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    polsstokspringen masters heren M45: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny 2de
    400m masters heren M50: Huwel Wim 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    60m masters dames W40: Vindevoghel Sofie provinciaal kampioene
    hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W85: Hanssens Rachel provinciaal kampioene
    60m masters heren M35: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen provinciaal kampioen
    60m horden masters heren M45: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    polsstokspringen masters heren M45: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    kogelstoten masters dames W50: Rogiers Conny 2de
    verspringen masters heren M35: De Vriese Christophe 2de
    800m masters heren M40: Goethals Jurgen 2de
    400m masters heren M50: Huwel Wim 2de
    400m masters heren M35: Vynckier Steven 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten en scholieren
    hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas Belgisch kampioen
    hinkstapspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren en beloften
    400m beloften dames: Van Puyvelde Margo 2de
    400m beloften heren: De Lange Simon 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap AC
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 4x200m
    4x200m dames: Cozijns L - Van Eecke L - Vanderbauwhede L - Van Puyvelde M 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap studenten
    200m heren: Huwel Klaas 2de
    400m heren: De Lange Simon 2de
    400m dames: Van Eecke Louise 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap meerkamp
    zeskamp kadetten jongens: Vandriessche Jonas 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap meerkamp
    zeskamp kadetten jongens: Vandriessche Jonas 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas Vlaams kampioen
    hinkstapspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 2de
    800m scholieren meisjes: Schelfhout Fien 3de
    400m scholieren jongens: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap alle categorieën
    800m scholieren meisjes: Schelfhout Fien provinciaal kampioene
    hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas provinciaal kampioen
    60m junioren heren: Van Hauwermeiren Jasper provinciaal kampioen
    800m kadetten meisjes: Verhellen Ilke 2de
    hoogspringen junioren dames: De Waele Nienke 2de
    verspringen junioren dames: Vandermeulen Yelena 2de
    400m senioren dames: Van Puyvelde Margo 2de
    200m junioren heren: Van Hauwermeiren Jasper 2de
    400m senioren heren: De Lange Simon 2de
    60m horden senioren heren: Van De Velde Koen 2de
    400m junioren dames: Vandermeulen Yelena 3de
    400m scholieren jongens: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins jongens
  •    60m benjamins jongens: Bogaert Mateo 9.57 (Gent / 22-02-2015)
       vorige: Bogaert Mateo: 9.66 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: De Cremer Hervé: 9.70 (Gent / 16-02-2013)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 9.6 (Hoboken / 22-11-1992)
  •    vierkamp benjamins jongens: Ketsman Senne 769 ptn (Hoboken / 08-02-2015)
       vorige: ---
Pupillen jongens
  •    60m pupillen jongens: De Vriese Jaron 8.86 (Gent / 21-03-2015)
       vorige: Bauwens Sven: 8.90 (Gent / 20-02-1999)
  •    60m horden pupillen jongens: De Cremer Hervé 11.29 (Gent / 21-03-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 11.64 (Gent / 23-03-2013)
  •    vierkamp pupillen jongens: De Cremer Hervé 1.608 ptn (Hoboken / 08-02-2015)
       vorige: Lucas Lode: 1.169 (Dour / 19-03-2011)
Miniemen meisjes
  •    60m miniemen meisjes: Van Snick Anaïs 8.38 (Gent / 28-01-2015)
       vorige: Van Snick Anaïs: 8.53 (Gent / 20-12-2014)
       vorige: Vanderbauwhede Lies: 8.62 (Gent / 18-03-2012)
  •    150m miniemen meisjes: Van Snick Anaïs 20.44 (Gent / 21-03-2015)
       vorige: Van Snick Anaïs: 20.52 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: Mayfilwa Magali: 21.02 (Gent / 28-02-1998)
  •    800m miniemen meisjes: Hanssens Ilana 2.28.68 (Gent / 28-01-2015)
       vorige: Heyse Sara: 2.33.58 (Gent / 26-01-2011)
  •    60m horden miniemen meisjes: Hanssens Ilana 9.98 (Gent / 28-12-2014)
       vorige: Hanssens Ilana: 10.25 (Gent / 20-12-2014)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 10.31 (Gent / 11-02-2006)
  •    4x200m miniemen meisjes: De Vleeschauwer F - Demetter K - Hanssens I - Van Snick A
        1.53.27 (Gent / 22-02-2015)
       vorige: De Vleeschauwer F - Demetter K - Hanssens I - Van Snick A:
       1.54.26 (Gent / 10-01-2015)

       vorige: De Vleeschauwer F - Demetter K - Hanssens I - Van Snick A:
       1.58.01 (Gent / 16-02-2014)
  •    verspringen miniemen meisjes: Demeulemeester Lisa 4m64 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: Vanderbauwhede Lies: 4m32 (Gent / 25-02-2012)
  •    vijfkamp miniemen meisjes: De Vleeschauwer Femi 2.453 ptn (Hoboken / 08-02-2015)
       vorige: Lucas Vie: 2.297 (Dour / 19-03-2011)
Miniemen jongens
  •    60m horden miniemen jongens: De Cremer Arnaud 11.14 (Gent / 21-03-2015)
       vorige: Van Dorpe Joren: 11.25 (Gent / 21-12-2013)
  •    hoogspringen miniemen jongens: Geenens Sten 1m55 (Gent / 22-02-2015)
       vorige: Geenens Sten: 1m50 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: Geenens Sten: 1m45 (Tienen / 27-12-2014)
       vorige: Vandriessche Jonas: 1m45 (Gent / 23-02-2013)
  •    polsstokspringen miniemen jongens: Geenens Sten 2m10 (Gent / 10-01-2015)
       vorige: Geenens Sten: 2m04 (Tienen / 27-12-2014)
       vorige: Carton Arno: 2m01 (Gent / 15-01-2012)
  •    kogelstoten 3kg miniemen jongens: De Cremer Arnaud 11m92 (Gent / 21-03-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 11m17 (Hoboken / 15-02-2015)
       vorige: De Cremer Arnaud: 10m24 (Gent / 01-01-2015)
       vorige: Herman Yannick: 8m79 (Hoboken / 28-02-1998)
Kadetten jongens
  •    60m horden kadetten jongens: Vandriessche Jonas 9.68 (Gent / 04-01-2015)
       vorige: Vandriessche Jonas: 9.75 (Gent / 28-12-2014)
       vorige: Vandriessche Jonas: 9.79 (Gent / 26-12-2014)
       vorige: De Paepe Philippe: 9.7 (Hoboken / 14-02-1987)
  •    hoogspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 1m80 (Gent / 20-12-2014)
       vorige: De Paepe Philippe: 1m73 (Hoboken / 14-02-1987)
  •    verspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 5m64 (Gent / 20-12-2014)
       vorige: Denorme Tom: 5m37 (Hoboken / 13-03-1994)
  •    hinkstapspringen kadetten jongens: Vandriessche Jonas 12m12 (Gent / 18-01-2015)
       vorige: ---
  •    kogelstoten 4kg kadetten jongens: Lefebvre Elard 13m02 (Gent / 08-03-2015)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 12m06 (Hoboken / 07-01-1990)
  •    zeskamp kadetten jongens: Vandriessche Jonas 3.079 ptn (Gent / 31-01/01-02-2015)
       vorige: ---
Scholieren meisjes
  •    800m scholieren meisjes: Schelfhout Fien 2.21.19 (Gent / 08-03-2015)
       vorige: Schelfhout Fien: 2.23.57 (Gent / 18-01-2015)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 2.25.25 (Gent / 08-03-2009)
  •    1.000m scholieren meisjes: Schelfhout Fien 3.04.08 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 3.17.82 (Gent / 15-03-2009)
  •    kogelstoten 3kg scholieren meisjes: Lucas Vie 12m04 (Gent / 10-01-2015)
       vorige: Lucas Vie: 11m93 (Gent / 19-01-2014)
Scholieren jongens
  •    400m scholieren jongens: Botte Stef 51.73 (Gent / 18-01-2015)
       vorige: Van Vlaenderen Emiel: 52.75 (Gent / 19-01-2014)
Alle categorieën dames
  •    1.000m AC dames: Schelfhout Fien 3.04.08 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: Bauters Janna: 3.13.83 (Gent / 11-01-2004)
  •    4x200m AC dames: Cozijns L - Van Eecke L - Vanderbauwhede L - Van Puyvelde M
        1.45.04 (Gent / 07-02-2015)
       vorige: Cozijns Lindsy - Van Eecke Louise - Vanderbauwhede Lies - Vandermeulen Yelena:
       1.46.84 (Gent / 10-02-2013)
Alle categorieën heren
  •    200m AC heren: Huwel Klaas 22.18 (Gent / 21-02-2015)
       vorige: Huwel Klaas: 22.21 (Gent / 15-02-2014)
  •    400m AC heren: De Lange Simon 49.50 (Gent / 07-03-2015)
       vorige: De Lange Simon: 49.72 (Gent / 01-03-2014)
  •    60m horden AC heren: Van De Velde Koen 8.83 (Gent / 25-01-2015)
       vorige: Van De Velde Koen: 8.87 (Gent / 07-02-2014)
Masters heren
  •    60m masters heren: De Vriese Christophe 7.54 (Gent / 14-03-2015)
       vorige: De Vriese Christophe: 7.57 (Dour / 08-02-2015)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 7.59 (Gent / 15-01-2011)
  •    400m masters heren: Vynckier Steven 54.44 (Gent / 14-03-2015)
       vorige: Wallaert Maxime: 56.26 (Gent / 11-03-2007)
  •    polsstokspringen masters heren: Geenens Dieter 2m80 (Gent / 14-03-2015)
       vorige: Lucas Steven: 2m60 (Gent / 13-03-2010)
Masters heren M50+
  •    400m masters heren M50+: Huwel Wim 56.85 (Gent / 14-03-2015)
       vorige: Peyskens Roger: 60.82 (Gent / 20-02-2005)
  •    800m masters heren M50+: Huwel Wim 2.13.79 (Gent / 10-01-2015)
       vorige: Huwel Wim: 2.13.88 (Gent / 26-12-2014)
       vorige: Huwel Wim: 2.14.14 (Gent / 08-03-2014)
  •    1.000m masters heren M50+: Huwel Wim 2.56.37 (Gent / 14-02-2015)
       vorige: ---