KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2012-2013
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Indoor 2012-2013

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 12 5 12
Vlaamse kampioenschappen 0 0 2
Belgische kampioenschappen 7 2 4
Europese kampioenschappen 5 0 0
TOTAAL = 47 24 7 16
 
   Europees kampioenschap masters:
   kogelstoten 2kg masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   speerwerpen 400g masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   discuswerpen 750g masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   hamerslingeren 2kg masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   gewichtwerpen 4kg masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   hinkstapspringen masters heren M40: Goethals Jurgen Belgisch kampioen
   hoogspringen masters dames W50: Rogiers Conny Belgisch kampioene
   kogelstoten 2kg masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   60m horden masters heren M40: Geenens Dieter 2de
   kogelstoten 6kg masters heren M55: Vandekerckhove Erwin 2de
   60m masters dames W40: Slabbaert Mia 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   400m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap junioren-beloften:
   200m junioren heren: De Meulemeester Alan Belgisch kampioen
   400m junioren heren: De Lange Simon Belgisch kampioen
   hoogspringen beloften dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap alle categorieën:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap meerkamp:
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap meerkamp:
   zevenkamp junioren heren: Descamps Anton 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieën:
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
   60m scholieren jongens: Van Hauwermeiren Jasper 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieën:
   hinkstapspringen kadetten meisjes: Lucas Vie provinciaal kampioene
   400m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel provinciaal kampioen
   60m scholieren jongens: Van Hauwermeiren Jasper provinciaal kampioen
   400m junioren dames: Van Puyvelde Margo provinciaal kampioene
   60m junioren heren: De Meulemeester Alan provinciaal kampioen
   200m junioren heren: De Meulemeester Alan provinciaal kampioen
   400m junioren heren: De Lange Simon provinciaal kampioen
   polsstokspringen junioren heren: Descamps Anton provinciaal kampioen
   hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne provinciaal kampioene
   200m junioren heren: Huwel Klaas provinciaal kampioen
   400m masters dames: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   60m horden masters heren: Geenens Dieter provinciaal kampioen
   400m kadetten meisjes: Heyse Sara 2de
   800m junioren heren: Glorieux Jesse 2de
   hinkstapspringen senioren heren: Van De Velde Koen 2de
   verspringen masters dames: Vindevoghel Sofie 2de
   800m masters heren: Goethals Jurgen 2de
   kogelstoten kadetten meisjes: Lucas Vie 3de
   60m kadetten jongens: Vanderbauwhede Bert 3de
   400m scholieren meisjes: De Vos Soetkin 3de
   hoogspringen scholieren meisjes: De Waele Nienke 3de
   800m junioren dames: Devaere Emma 3de
   800m junioren heren: Gheerolfs Joachim 3de
   60m horden junioren heren: Descamps Anton 3de
   400m senioren dames: Van Eecke Louise 3de
   60m senioren heren: Huwel Klaas 3de
   60m horden senioren heren: Van De Velde Koen 3de
   60m masters heren: Geenens Dieter 3de
   kogelstoten masters heren: Raepsaet Emmanuel 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins jongens
  •    4x200m benjamins jongens: De Cremer Hervé - Demoor Baptiste - Martens Robbe - Vandriessche J.
        2.21.39 (Gent / 16-02-2013)
       vorige: Troch R - Van Schuylenbergh D - Mertens K - Derlyn M: 2.33.71 (Gent / 10-01-2010)
Pupillen meisjes
  •    60m pupillen meisjes: Van Snick Anaïs 8.90 (Gent / 23-02-2013)
       vorige: Van Snick Anaïs: 9.19 (Gent / 16-02-2013)
       vorige: Hanssens Ilana: 9.19 (Gent / 22-12-2012)
       vorige: Van Snick Anaïs: 9.20 (Gent / 08-12-2012)
       vorige: Verlet Sam: 9.22 (Hoboken / 28-02-2010)
  •    1.000m pupillen meisjes: Hanssens Ilana 3.24.29 (Gent / 22-12-2012)
       vorige: De Bleeckere Kyamo: 3.30.62 (Gent / 20-01-2008)
  •    60m horden pupillen meisjes: Hanssens Ilana 11.24 (Gent / 23-03-2013)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 12.06 (Gent / 01-02-2009)
  •    hoogspringen pupillen meisjes: Hanssens Ilana 1m30 (Gent / 23-03-2013)
       vorige: Hanssens Ilana: 1m26 (Gent / 08-12-2012)
       vorige: De Schanfeleire Kimsy: 1m25 (Gent / 01-02-2009)
  •    4x200m pupillen meisjes: De Vleeschauwer Femi - Ketsman Febe - Demetter Kaat - Hanssens Ilana
        2.07.24 (Gent / 12-01-2013)
       vorige: Lucas V - Decabooter F - Parent A - De Lange E: 2.12.58 (Gent / 21-02-2009)
Pupillen jongens
  •    60m horden pupillen jongens: De Cremer Arnaud 11.64 (Gent / 23-03-2013)
       vorige: Denys Lukas: 12.63 (Gent / 21-03-2009)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 12.5 (Hoboken / 26-02-1995)
  •    4x200m pupillen jongens: De Cremer Arnaud - Demoor Alexander - Geenens Sten - Neuville Pepijn
        2.08.20 (Gent / 16-02-2013)
       vorige: Derlyn M - De Merlier R - Van Dorpe J - De Merlier J: 2.08.64 (Gent / 25-02-2012)
Miniemen jongens
  •    hoogspringen miniemen jongens: Vandriessche Jonas 1m45 (Gent / 23-02-2013)
       vorige: De Lange Simon: 1m40 (Gent / 26-12-2007)
       vorige: Herman Yannick: 1m40 (Gent / 15-12-1996)
Kadetten meisjes
  •    kogelstoten 3kg kadetten meisjes: Lucas Vie 11m10 (Gent / 23-02-2013)
       vorige: Lucas Vie: 11m03 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Van Coppenolle Tessa: 10m77 (Gent / 18-02-1995)
Kadetten jongens
  •    300m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel 38.24 (Gent / 23-02-2013)
       vorige: De Meulemeester Alan: 38.66 (Gent / 10-01-2010)
  •    400m kadetten jongens: Van Vlaenderen Emiel 54.25 (Gent / 03-03-2013)
       vorige: Van Vlaenderen Emiel: 55.63 (Gent / 20-01-2013)
       vorige: Van Vlaenderen Emiel: 56.07 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Van Coster Tim: 56.67 (Gent / 20-01-1999)
  •    4x200m kadetten jongens: Vdbauwhede Bert - V.Vlaenderen Emiel - Decock Nicolas - Klein Joachim
        1.46.06 (Gent / 16-02-2013)
       vorige: Van Vlaenderen E - Vanderbauwhede B - Van Laethem M - Botte S: 1.46.96 (Gent / 25-02-2012)
Scholieren jongens
  •    300m scholieren jongens: Van Hauwermeiren Jasper 37.05 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: De Lange Simon: 37.71 (Gent / 27-02-2011)
Junioren dames
  •    1.000m junioren dames: Devaere Emma 3.14.96 (Gent / 23-02-2013)
       vorige: Devaere Emma: 3.16.44 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Baguet Audey: 3.23.96 (Gent / 28-12-2002)
  •    mijl junioren dames: Devaere Emma 5.31.41 (Gent / 26-12-2012)
       vorige: ---
Junioren heren
  •    60m junioren heren: De Meulemeester Alan 7.10 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: De Meulemeester Alan: 7.18 (Gent / 22-12-2012)
       vorige: Denorme Tom: 7.31 (Gent / 26-12-1997)
  •    200m junioren heren: De Meulemeester Alan 22.52 (Gent / 17-02-2013)
       vorige: De Lange Simon: 22.60 (Gent / 17-02-2013)
       vorige: De Meulemeester Alan: 22.60 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Denorme Tom: 23.07 (Gent / 26-12-1997)
  •    300m junioren heren: De Lange Simon 35.80 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Siringo Vincent: 38.27 (Gent / 26-12-2006)
  •    400m junioren heren: De Lange Simon 49.92 (Gent / 02-03-2013)
       vorige: De Lange Simon: 50.70 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Siringo Vincent: 53.34 (Gent / 14-01-2007)
  •    mijl junioren heren: Glorieux Jesse 4.55.91 (Gent / 26-12-2012)
       vorige: Van Langeraert Mike: 5.09.07 (Gent / 23-01-2005)
  •    60m horden junioren heren: Descamps Anton 9.13 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: De Muynck Ed: 9.39 (Gent / 12-01-1992)
  •    polsstok junioren heren: Descamps Anton 4m20 (Gent / 27-01-2013)
       vorige: Descamps Anton: 4m02 (Gent / 12-01-2013)
       vorige: Descamps Anton: 4m00 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Descamps Anton: 3m80 (Gent / 26-12-2012)
       vorige: ---
  •    zevenkamp junioren heren: Descamps Anton 4.281 ptn (Gent / 03-02-2013)
       vorige: ---
Senioren dames
  •    60m senioren dames: Van Eecke Louise 8.30 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Van Hessche Hanne: 8.32 (Gent / 03-03-2012)
  •    200m senioren dames: Cozijns Lindsy 26.05 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Van Eecke Louise: 26.96 (Gent / 22-12-2012)
       vorige: Van Hessche Hanne: 26.96 (Gent / 10-02-2012)
  •    300m senioren dames: Van Eecke Louise 42.54 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Baguet Audrey: 44.37 (Gent / 26-12-2007)
  •    1.000m senioren dames: Decorte Maloe 3.18.81 (Gent / 23-02-2013)
       vorige: Decorte Maloe: 3.21.33 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: De Vos Kim: 3.26.12 (Gent / 11-02-2012)
  •    mijl senioren dames: De Vos Kim 5.56.92 (Gent / 26-12-2012)
       vorige: De Vos Kim: 6.03.68 (Gent / 26-12-2011)
  •    60m horden senioren dames: Van Eecke Louise 9.21 (Gent / 17-02-2013)
       vorige: Van Eecke Louise: 9.32 (Gent / 22-12-2012)
       vorige: Van Hessche Hanne: 9.38 (Gent / 30-01-2011)
  •    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 1m88 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m87 (Gent / 03-03-2012)
  •    4x200m AC dames: Cozijns Lindsy - Van Eecke Louise - Vdbauwhede Lies - Vdmeulen Yelena
        1.46.84 (Gent / 10-02-2013)
       vorige: Landrieu A - Laridon I - Baguet A - Cozijns L: 1.47.09 (Gent / 24-02-2008)
Senioren heren
  •    60m senioren heren: Huwel Klaas 7.23 (Gent / 02-02-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 7.24 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 7.26 (Gent / 22-12-2012)
       vorige: Geenens Kevin: 7.40 (Gent / 07-01-2001)
  •    60m senioren heren: Huwel Klaas 22.70 (Gent / 02-03-2013)
       vorige: Huwel Klaas: 22.73 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Glorieux Dimitri: 23.56 (Gent / 11-01-1997)
  •    300m senioren heren: Huwel Klaas 35.61 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Siringo Vincent: 38.02 (Gent / 23-01-2010)
  •    1.000m senioren heren: Rogge Simon 2.38.92 (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Van Coster Tim: 2.39.20 (Gent / 11-01-2004)
  •    mijl senioren heren: Rogge Simon 4.34.60 (Gent / 26-12-2012)
       vorige: Van Coster Tim: 4.36.10 (Gent / 23-01-2005)
  •    60m horden senioren heren: Van De Velde Koen 9.02 (Gent / 26-12-2012)
       vorige: Van De Velde Koen: 9.45 (Gent / 07-01-2012)
  •    hinkstapspringen senioren heren: Van De Velde Koen 11m85 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Boulaert Glenn: 11m66 (Gent / 27-12-2003)
  •    4x200m AC heren: De Meulemeester Alan - Huwel Klaas - De Lange Simon - V.Hauwermeiren Jasper
        1.31.93 (Gent / 10-02-2013)
       vorige: De Meulemeester A - Huwel K - Gheerolfs J - Descamps A: 1.36.92 (Gent / 18-02-2012)
Masters heren M40+
  •    1.000m masters heren M40+: Goethals Jurgen 2.49.03 (Gent / 23-02-2013)
       vorige: Goethals Jurgen (Gent / 29-12-2012)
       vorige: Wallaert Maxime (Gent / 27-02-2011)
  •    1.500m masters heren M40+: Demetter Pieter 5.13.64 (Gent / 09-03-2013)
       vorige: ---
  •    mijl masters heren M40+: Demetter Pieter 5.39.58 (Gent / 26-12-2012)
       vorige: ---
  •    60m horden masters heren M40+: Geenens Dieter 9.99 (Gent / 06-01-2013)
       vorige: Geenens Dieter (Gent / 05-02-2012)