KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2010-2011
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Indoor 2010-2011

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 7 6 10
Vlaamse kampioenschappen 0 0 1
Belgische kampioenschappen 1 3 3
Europese kampioenschappen 5 0 0
TOTAAL = 36 13 9 14
 
   Europees kampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   speerwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   discuswerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Hanssens Rachel Europees kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Hanssens Rachel Belgisch kampioene
   kogelstoten masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 2de
   400m masters dames W45: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap junioren-beloften:
   hoogspringen junioren dames: Van Eecke Louise 2de
   verspringen beloften dames: Van Hessche Hanne 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren:
   400m scholieren jongens: De Lange Simon 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap meerkamp:
   vijfkamp junioren dames: Van Eecke Louise 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap meerkamp:
   vijfkamp junioren dames: Van Eecke Louise 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap alle categorieŽn:
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieŽn:
   200m scholieren jongens: De Meulemeester Alan provinciaal kampioen
   polsstok scholieren jongens: Descamps Anton provinciaal kampioen
   hinkstap junioren dames: Wijnand Aline provinciaal kampioene
   kogel junioren dames: Van Den Haesevelde Nele provinciaal kampioene
   hoog senioren dames: Van Hessche Hanne provinciaal kampioene
   400m masters dames: Rogiers Conny provinciaal kampioene
   kogel masters heren: Raepsaet Emmanuel provinciaal kampioen
   400m kadetten meisjes: De Vos Soetkin 2de
   60m scholieren jongens: De Meulemeester Alan 2de
   hoog junioren dames: Van Eecke Louise 2de
   kogel junioren dames: Wijnand Aline 2de
   hinkstap masters heren: Lucas Steven 2de
   kogel masters heren: Lucas Steven 2de
   400m kadetten meisjes: Bosschaert Laure 3de
   800m kadetten meisjes: Van Durme Margot 3de
   60m horden kadetten meisjes: Hofman Jorien 3de
   60m kadetten jongens: Van Campen Elias 3de
   ver scholieren meisjes: Paeme Ine 3de
   hinkstap scholieren meisjes: Carton Eline 3de
   60m scholieren jongens: De Lange Simon 3de
   800m junioren dames: Van Den Haesevelde Nele 3de
   60m horden junioren dames: Van Eecke Louise 3de
   200m masters heren: De Schanfeleire Stefaan 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 


Nieuwe clubrecords top
   
Benjamins meisjes
  •    4x200m benjamins meisjes: Vander Beken A - Vandewalle F - De Vleeschauwer F - Hanssens I
        2.26.66 (Gent / 19-02-2011)
       vorige: Goossens F - Van Vooren S - Reyns Y - Verlet S: 2.26.74 (Gent / 21-02-2009)
Pupillen jongens
  •    4x200m pupillen jongens: Vander Beken Q - Vandriessche J - Vandermeersch T - Martens K
        2.19.43 (Gent / 16-01-2011)
       vorige: Carton A - De Waele S - Lucas L - Denys L: 2.19.57 (Gent / 20-02-2009)
       vorige: De Pauw T - Carton A - Vandriessche J - Martens K: 2.19.57 (Gent / 19-02-2010)
  •    vierkamp pupillen jongens: Lucas Lode 1.169 ptn (Dour / 19-03-2011)
       vorige: Lucas Lode: 871 ptn (Dour / 20-03-2010)
Miniemen meisjes
  •    kogelstoten 2kg miniemen meisjes: Lucas Vie 10m12 (Gent / 02-01-2011)
       vorige: Mayifilwa Magali: 9m85 (Gent / 03-01-1998)
  •    kogelstoten 2kg miniemen meisjes: Lucas Vie 10m66 (Dour / 08-01-2011)
       vorige: Lucas Vie: 10m12 (Gent / 02-01-2011)
  •    verspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 4m31 (Gent / 16-01-2011)
       vorige: Denorme Els: 4m26 (Gent / 28-11-1991)
  •    polsstokspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 2m50 (Gent / 16-01-2011)
       vorige: De Waele Nienke: 1m81 (Gent / 10-01-2010)
  •    800m miniemen meisjes: Heyse Sara 2.33.58 (Gent / 26-01-2011)
       vorige: Van Durme Margot: 2.38.28 (Gent / 28-01-2009)
  •    kogelstoten 2kg miniemen meisjes: Lucas Vie 10m88 (Gent / 26-01-2011)
       vorige: Lucas Vie: 10m66 (Dour / 08-01-2011)
  •    kogelstoten 2kg miniemen meisjes: Lucas Vie 11m45 (Hoboken / 06-02-2011)
       vorige: Lucas Vie: 10m88 (Gent / 26-01-2011)
  •    hoogspringen miniemen meisjes: De Schanfeleire Kimsy 1m44 (Gent / 16-01-2011)
       vorige: Denorme Els: 1m42 (Hoboken / 14-11-1991)
  •    vijfkamp miniemen meisjes: Lucas Vie 2.297 ptn (Dour / 19-03-2011)
       vorige: Lucas Vie: 1.702 ptn (Dour / 20-03-2010)
Miniemen jongens
  •    4x200m miniemen jongens: Botte S - Van Vlaenderen E - Denys L - Vanderbauwhede B
        1.57.31 (Gent / 16-01-2011)
       vorige: Lefebvre D - Bekaert M - Van Laethem M - De Lange S: 2.05.67 (Gent / 01-03-2008)
  •    4x200m miniemen jongens: Botte S - Van Vlaenderen E - Denys L - Vanderbauwhede B
        1.55.51 (Gent / 19-02-2011)
       vorige: Botte S - Van Vlaenderen E - Denys L - Vanderbauwhede B: 1.57.31 (Gent / 16-01-2011)
Kadetten meisjes
  •    60m horden kadetten meisjes: Hofman Jorien 9.70 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: Denorme Els: 10.38 (Gent / 13-03-1994)
  •    verspringen kadetten meisjes: Hofman Jorien 5m06 (Gent / 15-01-2011)
       vorige: Paeme Ine: 4m81 (Gent / 04-01-2009)
  •    vijfkamp kadetten meisjes: Hofman Jorien 2.994 ptn (Gent / 05-02-2011)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 2.659 ptn (Gent / 10-02-2007)
  •    4x200m kadetten meisjes: Dupont A - De Vos S - Bosschaert L - Hofman J
        1.52.08 (Gent / 19-02-2011)
       vorige: Bosschaert L - Dupont A - Beatse I - De Vos S: 1.55.31 (Gent / 20-02-2010)
  •    800m kadetten meisjes: Hofman Celine 2.23.67 (Gent / 06-02-2011)
       vorige: Bourgois Jessica: 2.24.70 (Gent / 29-01-1995)
Scholieren meisjes
  •    verspringen scholieren meisjes: Paeme Ine 5m13 (Gent / 06-03-2011)
       vorige: Paeme Ine: 5m11 (Gent / 17-01-2010)
Scholieren jongens
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 3m50 (Gent / 02-01-2011)
       vorige: ---
  •    polsstokspringen scholieren jongens: Descamps Anton 3m70 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: Lucas Vie: 3m50 (Gent / 02-01-2011)
  •    1.000m scholieren jongens: Gheerolfs Joachim 2.54.61 (Gent / 27-02-2011)
       vorige: Van Langeraert Mike: 2.58.77 (Gent / 11-01-2004)
  •    300m scholieren jongens: De Lange Simon 37.71 (Gent / 27-02-2011)
       vorige: Siringo Vincent: 39.4 (Gent / 26-12-2005)
  •    400m scholieren jongens: De Lange Simon 53.82 (Gent / 06-03-2011)
       vorige: Van Coster Tim: 54.74 (Gent / 30-01-2000)
Junioren dames
  •    polsstokspringen junioren dames: Wijnand Aline 2m72 (Gent / 02-01-2011)
       vorige: ---
  •    60m horden junioren dames: Van Eecke Louise 9.61 (Gent / 26-12-2010)
       vorige: Van Eecke Louise: 10.36 (Gent / 10-01-2010)
  •    hinkstapspringen junioren dames: Wijnand Aline 9m06 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: Notte Sara: 8m29 (Hoboken / 03-02-2008)
  •    60m horden junioren dames: Van Eecke Louise 9.59 (Gent / 06-02-2011)
       vorige: Van Eecke Louise: 9.61 (Gent / 26-12-2010)
  •    verspringen junioren dames: Van Eecke Louise 5m11 (Gent / 06-02-2011)
       vorige: Lannau Tine: 4m99 (Gent / 26-12-2006)
  •    vijfkamp junioren dames: Van Eecke Louise 3.244 ptn (Gent / 06-02-2011)
       vorige: ---
  •    kogelstoten junioren dames: Wijnand Aline 9m67 (Gent / 05-03-2011)
       vorige: Denorme Els: 9m50 (Gent / 03-01-1998)
Senioren dames
  •    60m horden senioren dames: Van Hessche Hanne 9.57 (Gent / 26-12-2010)
       vorige: ---
  •    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 1m84 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: Baguet Audrey: 1m40 (Gent / 19-03-2006)
  •    60m horden senioren dames: Van Hessche Hanne 9.38 (Gent / 30-01-2011)
       vorige: Van Hessche Hanne: 9.57 (Gent / 26-12-2010)
  •    verspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 5m54 (Gent / 05-03-2011)
       vorige: Baguet Audrey: 4m95 (Gent / 30-12-2006)
  •    verspringen senioren dames: Van Hessche Hanne 5m71 (Gent / 05-03-2011)
       vorige: Van Hessche Hanne: 5m54 (Gent / 05-03-2011)
  •    1.500m senioren dames: De Vos Kim 5.31.05 (Gent / 05-03-2011)
       vorige: ---
Senioren heren
  •    4x200m ac heren: De Schanfeleire S - De Lange S - Gheerolfs J - De Meulemeester A
        1.37.50 (Gent / 13-02-2011)
       vorige: Boulaert G - Van Coster T - Vanderstraeten F - Geenens K: 1.37.92 (Gent / 09-02-2003)
Masters dames
  •    3.000m masters dames: De Wispelaere Cathy 12.47.98 (Gent / 16-03-2011)
       vorige: Bauters Monique: 13.41.17 (Ancona / 25-03-2009)
Masters dames W50+
  •    kogelstoten 2kg masters dames W50+: Hanssens Rachel 8m39 (Gent / 12-03-2011)
       vorige: ---
Masters heren M35
  •    mijl masters heren M35: Goethals Jurgen 4.49.21 (Gent / 26-12-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 5.03.75 (Gent / 26-12-2008)
  •    1.500m masters heren M35: Goethals Jurgen 4.25.61 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: Goethals Jurgen: 4.31.58 (Gent / 19-12-2009)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 12m14 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: Lucas Steven: 11m29 (Gent / 28-02-2009)
  •    200m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 24.73 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 24.82 (Gent / 13-03-2010)
  •    60m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 7.59 (Gent / 15-01-2011)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 7.69 (Gent / 13-03-2010)
  •    200m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 24.57 (Gent / 15-01-2011)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 24.73 (Gent / 09-01-2011)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 12m26 (Gent / 27-02-2011)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 12m14 (Gent / 09-01-2011)
  •    3.000m masters heren M35: Goethals Jurgen 10.14.51 (Gent / 27-02-2011)
       vorige: ---
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 12m44 (Gent / 12-03-2011)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 12m26 (Gent / 27-02-2011)
  •    3.000m masters heren M35: Goethals Jurgen 9.57.79 (Gent / 16-03-2011)
       vorige: ---Goethals Jurgen: 10.14.51 (Gent / 27-02-2011)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M35: Raepsaet Emmanuel 12m53 (Gent / 19-03-2011)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 12m44 (Gent / 12-03-2011)
Masters heren M40+
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M40+: Lucas Steven 10m98 (Gent / 02-01-2011)
       vorige: Lucas Steven: 10m91 (Gent / 13-03-2010)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M40+: Lucas Steven 11m15 (Gent / 09-01-2011)
       vorige: Lucas Steven: 10m98 (Gent / 02-01-2011)
  •    1.000m masters heren M40+: Wallaert Maxime 3.13.24 (Gent / 27-02-2011)
       vorige: De Lange Patrick: 3.15.80 (Gent / 27-12-2008)
  •    300m masters heren M40+: Geenens Dieter 40.83 (Gent / 27-02-2011)
       vorige: Geenens Dieter: 41.33 (Gent / 23-01-2010)
  •    kogelstoten 7,26kg masters heren M40+: Lucas Steven 11m42 (Gent / 13-03-2011)
       vorige: Lucas Steven: 11m15 (Gent / 09-01-2011)