KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Indoor 2009-2010
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Indoor 2009-2010

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen indoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 3 12 2
Vlaamse kampioenschappen 0 1 0
Belgische kampioenschappen 3 4 2
Wereldkampioenschappen 5 0 0
TOTAAL = 32 11 17 4
 
   Belgisch kampioenschap masters:
   polsstok masters heren M40: Steven Lucas Belgisch kampioen
   kogelstoten masters dames W80: Rachel Hanssens Belgisch kampioene
   hoogspringen masters dames W45: Conny Rogiers 2de
   kogelstoten masters heren M40: Steven Lucas 3de
   400m masters dames W45: Conny Rogiers 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap kadetten en scholieren:
   200m kadetten jongens: Alan De Meulemeester 2de
   800m kadetten jongens: Jesse Glorieux 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Wereldkampioenschap masters:
   kogelstoten masters dames W80: Rachel Hanssens Wereldkampioene
   speerwerpen masters dames W80: Rachel Hanssens Wereldkampioene
   discuswerpen masters dames W80: Rachel Hanssens Wereldkampioene
   hamerslingeren masters dames W80: Rachel Hanssens Wereldkampioene
   gewichtwerpen masters dames W80: Rachel Hanssens Wereldkampioene
 
   Belgisch kampioenschap junioren en beloften:
   hoogspringen junioren dames: Hanne Van Hessche Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Belgisch kampioenschap AC:
   hoogspringen AC dames: Hanne Van Hessche 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap AC:
   hoogspringen AC dames: Hanne Van Hessche 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren:
         Alle uitslagen: klik hier
 
   Provinciaal kampioenschap alle categorieŽn:
   hoogspringen kadetten jongens: Simon De Lange provinciaal kampioen
   60m junioren dames: Delphine Vermeulen provinciaal kampioene
   400m junioren dames: Charlotte Van Eecke provinciaal kampioene
   800m kadetten meisjes: Emma Devaere 2de
   60m kadetten jongens: Alan De Meulemeester 2de
   200m kadetten jongens: Alan De Meulemeester 2de
   800m kadetten jongens: Jesse Glorieux 2de
   polsstokspringen kadetten jongens: Anton Descamps 2de
   verspringen scholieren meisjes: Ine Paeme 2de
   400m senioren dames: Audrey Baguet 2de
   hoogspringen masters dames: Conny Rogiers 2de
   60m masters heren: Stefaan De Schanfeleire 2de
   200m masters heren: Stefaan De Schanfeleire 2de
   kogelstoten masters heren: Steven Lucas 2de
   kogelstoten kadetten jongens: Bruneel Robrecht 3de
   400m junioren dames: Louise Van Eecke 3de
   kogelstoten senioren dames: Notte Sara 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   
  •    vierkamp pupillen jongens: Lucas Lode 871 ptn (Dour / 20-03-2010)
       vorige: ---
  •    vijfkamp miniemen meisjes: Lucas Vie 1.702 ptn (Dour / 20-03-2010)
       vorige: ---
  •    60m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 7.69 (Gent / 13-03-2010)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 7.77 (Gent / 02-01-2010)
  •    200m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 24.82 (Gent / 13-03-2010)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 25.21 (Gent / 02-01-2010)
  •    polsstokspringen masters heren M40+: Lucas Steven 2m60 (Gent / 13-03-2010)
       vorige: ---
  •    kogelstoten masters heren M40+: Lucas Steven 10m91 (Gent / 13-03-2010)
       vorige: Lucas Steven: 10m82 (Gent / 09-01-2010)
  •    60m pupillen meisjes: Verlet Sam 9.22 (Hoboken / 28-02-2010)
       vorige: Verlet Sam: 9.23 (Gent / 10-01-2010)
  •    hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne 1m83 (Gent / 21-02-2010)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m77 (Gent / 31-01-2010)
  •    polsstok kadetten meisjes: Carton Eline 2m30 (Gent / 20-02-2010)
       vorige: Carton Eline: 2m10 (Gent / 02-01-2010)
  •    4x200m pupillen jongens: De Pauw Thomas, Vandriessche Jonas, Carton Arno, Martens Kasper
        2.19.57 (Gent / 20-02-2010)
       vorige: Carton Arno, De Waele Seppe, Lucas Lode, Denys Lukas: 2.19.57 (Gent / 21-02-2009)
  •    4x200m kadetten meisjes: Bosschaert Laure, Dupont Amandine, Beatse Iris, De Vos Soetkin
        1.55.31 (Gent / 20-02-2010)
       vorige: Carton Eline, De Lange Laura, De Clercq Sari, Paeme Ine: 1.55.87 (Gent / 21-02-2009)
  •    4x200m scholieren meisjes: De Lange Laura, VDHaesvelde Nele, Dupont Alexandra, Paeme Ine
        1.52.33 (Gent / 20-02-2010)
       vorige: Vermeulen Delphine, VDHaesevelde Nele, Dupont Alexandra, Wijnand Aline: 1.54.20 (Gent / 21-02-2009)
  •    4x200m scholieren jongens: Santens Maarten, Keirse Florian, Keirse Gertjan, Gheerolfs Joachim
        1.49.17 (Gent / 20-02-2010)
       vorige: ---
  •    kogelstoten 4kg scholieren meisjes: Van Den Haesevelde Nele 9m59 (Hoboken / 14-02-2010)
       vorige: Wijnand Aline: 9m13 (Gent / 10-01-2010)
  •    vijfkamp scholieren dames: Van Den Haesevelde Nele 2.892 ptn (Gent / 07-02-2010)
       vorige: Van Den Haesvelde Nele: 2.808 ptn (Gent / 15-02-2009)
  •    vijfkamp masters heren M40+: Lucas Steven 1.784 ptn (Gent / 06-02-2010)
       vorige: ---
  •    hoogspringen junioren dames: Van Hessche Hanne 1m77 (Gent / 31-01-2010)
       vorige: Van Hessche Hanne: 1m76 (Gent / 07-03-2009)
  •    1.000m kadetten jongens: Glorieux Jesse 2.52.05 (Gent / 23-01-2010)
       vorige: ---
  •    1.000m masters dames: De Wispelaere Cathy 3.33.37 (Gent / 23-01-2010)
       vorige: ---
  •    300m junioren dames: Van Eecke Louise 43.66 (Gent / 23-01-2010)
       vorige: Ghys Muriel: 46.61 (Gent / 26-12-2007)
  •    300m senioren heren: Siringo Vincent 38.02 (Gent / 23-01-2010)
       vorige: Siringo Vincent: 38.11 (Gent / 10-01-2010)
  •    300m masters dames: Rogiers Conny 50.61 (Gent / 23-01-2010)
       vorige: Rogiers Conny: 50.89 (Gent / 10-01-2010)
  •    300m masters heren: Geenens Dieter 41.33 (Gent / 23-01-2010)
       vorige: Wallaert Maxime: 43.16 (Gent / 26-12-2007)
  •    polsstok kadetten jongens: Descamps Anton 3m00 (Gent / 17-01-2010)
       vorige: Descamps Anton: 2m70 (Gent / 02-01-2010)
  •    verspringen scholieren meisjes: Paeme Ine 5m11 (Gent / 17-01-2010)
       vorige: Van Hessche Hanne: 5m08 (Gent / 26-12-2007)
       vorige: Paeme Ine: 5m08 (Gent / 02-01-2010)
  •    60m horden junioren dames: Van Eecke Louise 10.36 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: Lannau Tine: 12.57 (Hoboken / 20-11-2005)
  •    300m senioren heren: Siringo Vincent 38.11 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: Geenens Kevin: 38.56 (Gent / 26-12-2006)
  •    300m masters dames: Rogiers Conny 50.89 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: ---
  •    300m kadetten jongens: De Meulemeester Alan 38.66 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: De Lange Simon: 38.93 (Gent / 10-01-2010)
  •    300m kadetten jongens: De Lange Simon 38.93 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: Santens Maarten: 48.13 (Gent / 26-12-2007)
  •    kogelstoten 4kg scholieren meisjes: Wijnand Aline 9m13 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: Van Den Haesevelde Nele: 9m08 (Gent / 19-12-2009)
  •    4x200m benjamins jongens: Troch Ruben, Van Schuylenbergh Dries, Mertens Kenny, Derlyn Michiel
        2.33.71 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: Carton Arno, Lefebvre Elard, Martens Kasper, Lucas Lode: 2.40.79 (Gent / 01-03-2008)
  •    60m pupillen meisjes: Verlet Sam 9.23 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: Beernaert Lotte: 9.25 (Gent / 10-01-1998)
  •    polsstok miniemen meisjes: De Waele Nienke 1m81 (Gent / 10-01-2010)
       vorige: ---
  •    kogelstoten masters heren M40+: Lucas Steven 10m82 (Gent / 06-02-2010)
       vorige: Lucas Steven: 10m50 (Gent / 02-01-2010)
  •    verspringen scholieren meisjes: Paeme Ine 5m08 (Gent / 02-01-2010)
       vorige: Van Hessche Hanne: 5m08 (Gent / 26-12-2007)
  •    60m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 7.77 (Gent / 02-01-2010)
       vorige: De Schanfeleire Stefaan: 8.09 (Gent / 31-01-2009)
  •    200m masters heren M35: De Schanfeleire Stefaan 25.21 (Gent / 02-01-2010)
       vorige: Goethals Jurgen: 26.58 (Gent / 15-03-2009)
  •    800m masters heren M40+: De Lange Patrick 2.22.89 (Gent / 02-01-2010)
       vorige: De Lange Patrick: 2.30.75 (Gent / 31-01-2009)
  •    polsstok scholieren meisjes: Wijnand Aline 2m60 (Gent / 02-01-2010)
       vorige: ---
  •    polsstok kadetten jongens: Descamps Anton 2m70 (Gent / 02-01-2010)
       vorige: ---
  •    polsstok kadetten meisjes: Carton Eline 2m10 (Gent / 02-01-2010)
       vorige: ---
  •    kogelstoten masters heren M40+: Lucas Steven 10m50 (Gent / 06-02-2010)
       vorige: Peyskens Roger: 8m40 (Gent / 19-02-1994)
  •    4x400m ac dames: Baguet Audrey - Van Eecke Charlotte - De Vos Kim - Van Eecke Louise
        4.14.93 (Gent / 26-12-2009)
       vorige: ---
  •    60m benjamins jongens: De Merlier Jef 9.73 (Gent / 26-12-2009)
       vorige: De Merlier Jef: 9.80 (Gent / 19-12-2009)
  •    kogelstoten 4kg scholieren meisjes: Van Den Haesevelde Nele 9m08 (Gent / 19-12-2009)
       vorige: Wijnand Aline: 8m93 (Gent / 20-12-2008)
  •    1.500m masters heren M35: Goethals Jurgen 4.31.58 (Gent / 19-12-2009)
       vorige: Goethals Jurgen: 4.33.57 (Gent / 20-12-2008)
  •    60m benjamins jongens: De Merlier Jef 9.80 (Gent / 19-12-2009)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 9.84 (Hoboken / 27-02-1993)