KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Media | Fotoalbum
Fotoalbum

Video's

Krantenknipsels

Verslagen

Verjaardagen

Links

Clubblad
Fotoalbum

Zomer: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Winter: 2016-17 | 2015-16 | 2014-15 | 2013-14 | 2012-13 | 2011-12 | 2010-11 | 2009-10 | 2008-09 | 2007-08


Zomerseizoen 2017 top
  1. BvV masters Landelijke 2 Oudenaarde   (11-06-2017)
  2. BvV AC dames Ere-afdeling VAL Betekom   (13-05-2017)


Winterseizoen 2016-2017 top
  1. PK Cross Beveren   (05-02-2017)
  2. Cross Oudenaarde (vanaf kadet)   (04-12-2016)
  3. Cross Oudenaarde (jeugd)   (04-12-2016)
  4. Cross Deinze   (20-11-2016)
  5. CrossCup Relays Gent   (23-10-2016)


Zomerseizoen 2016 top
  1. KvV masters Wervik   (24-09-2016)
  2. PK hamerslingeren Eeklo   (18-06-2016)
  3. BvV masters Landelijke 2 Oudenaarde - 2   (05-06-2016)
  4. BvV masters Landelijke 2 Oudenaarde - 1   (05-06-2016)
  5. BvV kadetten-scholieren meisjes Landelijke 2 Nieuwpoort   (07-05-2016)


Winterseizoen 2015-2016 top
  1. BK indoor 4x200m   (13-02-2016)
  2. PK Cross Berlare   (07-02-2016)
  3. Cross Oudenaarde   (06-12-2015)
  4. Cross Aalter   (08-11-2015)
  5. Cross Zwijnaarde   (08-11-2015)


Zomerseizoen 2015 top
  1. BvV masters Landelijke 2 Lanaken   (07-06-2015)
  2. BvV AC heren Landelijke 1 Sint-Niklaas   (10-05-2015)
  3. BvV AC dames Ere-afdeling VAL Mol   (09-05-2015)
  4. BvV kadetten-scholieren meisjes Landelijke 2 Oudenaarde   (02-05-2015)
  5. PK AC - dag 2 in Beveren   (26-04-2015)
  6. PK AC - dag 1 in Lebbeke   (25-04-2015)


Winterseizoen 2014-2015 top
  1. BK indoor junioren-beloften   (07-03-2015)
  2. IFAM Indoor   (07-02-2015)
  3. BK Indoor Studenten   (06-02-2015)
  4. PK Cross Deinze   (31-01-2015)
  5. Cross Ertvelde   (28-12-2014)
  6. Cross Oudenaarde I   (07-12-2014)
  7. Cross Oudenaarde II   (07-12-2014)
  8. Cross Oudenaarde III   (07-12-2014) (foto's Gaby De Vos op acdeinze.be)
  9. Cross Deinze   (16-11-2014)
  10. Cross Aalter   (09-11-2014)
  11. CrossCup Relays   (26-10-2014)
  12. Brussels Ekiden   (18-10-2014)
  13. Stage Herentals fond-sprint   (10/12-10-2014)


Zomerseizoen 2014 top
  1. Belgisch Kampioenschap hamerslingeren Mol   (28-09-2014)
  2. Belgisch Kampioenschap junioren-beloften Moeskroen   (14-09-2014)
  3. Belgisch Kampioenschap kadetten-scholieren Oordegem   (31-08-2014)
  4. PK Aflossing Sint-Niklaas   (17-08-2014)
  5. Vlaams Kampioenschap kadetten-scholieren Ieper   (15-08-2014)
  6. Meeting Oordegem   (05-08-2014)
  7. Flanders Cup Ninove   (02-08-2014)
  8. BK alle categoriën Brussel - dag 2   (27-07-2014)
  9. BK alle categoriën Brussel - dag 1   (26-07-2014)
  10. Juniorengala Mannheim   (05/06-07-2014)
  11. Rosine Wallezmeeting Oudenaarde   (27-06-2014)
  12. KBO-run Oudenaarde   (13-06-2014)
  13. Beker van Vlaanderen masters Lanaken   (08-06-2014)
  14. IFAM Oordegem   (31-05-2014)
  15. Avondmeeting Zwevegem   (30-05-2014)
  16. Beker van Vlaanderen AC heren Ninove   (11-05-2014)
  17. Beker van Vlaanderen AC dames Aartselaar   (10-05-2014)
  18. Beker van Vlaanderen kadetten-scholieren jongens Zwevegem   (04-05-2014)
  19. Provinciaal Kampioenschap Gentbrugge - Gent   (26/27-04-2014)


Winterseizoen 2013-2014 top
  1. BK indoor kadetten- scholieren   (02-03-2014)
  2. BK indoor junioren - beloften   (01-03-2014)
  3. Flanders Indoor   (09-02-2014)
  4. Provinciaal kampioenschap veldlopen   (02-02-2014)
  5. Vlaams kampioenschap indoor alle categorieën   (26-01-2014)
  6. Vlaams kampioenschap indoor kadetten-scholieren   (19-01-2014)
  7. PK Indoor   (04-01-2014)
  8. Indoormeeting STAX   (28-12-2013)
  9. Indoormeeting RCG   (26-12-2013)
  10. Indoormeeting VITA   (21-12-2013)
  11. Cross Oudenaarde   (01-12-2013)
  12. Cross Deinze   (17-11-2013)
  13. Cross Zwijnaarde   (03-11-2013)


Zomerseizoen 2013 top
  1. BK aflossing Merksem   (22-09-2013)
  2. BK junioren-beloften Vilvoorde   (15-09-2013)
  3. Memorial Van Damme   (06-09-2013)
  4. BK kadetten-scholieren Moeskroen - dag 2   (01-09-2013)
  5. BK kadetten-scholieren Moeskroen - dag 1   (31-08-2013)
  6. PK Aflossing Aalst   (18-08-2013)
  7. KvV kadetten-scholieren Heusden-Zolder   (15-08-2013)
  8. Flanders Cup Ninove   (27-07-2013)
  9. Vakantiemeeting Oudenaarde   (23-07-2013)
  10. EK Junioren Rieti   (21-07-2013)
  11. Bike & Run Kluisbergen   (13-07-2013)
  12. Juniorengala Mannheim 2013   (29/30-06-2013)
  13. Avondmeeting Ninove   (27-06-2013)
  14. 6de Ereprijs Rosine Wallez Oudenaarde   (21-06-2013)
  15. BvV masters heren Ertvelde   (09-06-2013)
  16. IFAM Flanders Cup   (01-06-2013)
  17. KvV AC Ninove   (25-05-2013)
  18. Flanders Cup Lokeren   (19-05-2013)
  19. BvV AC heren Oudenaarde   (12-05-2013)
  20. BvV AC dames Lier   (11-05-2013)
  21. BvV kad-sch jongens Brasschaat   (05-05-2013)
  22. BvV kad-sch meisjes Betekom   (04-05-2013)
  23. PK dag 2 Beveren   (28-04-2013)
  24. PK dag 1 Lebbeke   (27-04-2013)


Winterseizoen 2012-2012 top
  1. BK veldlopen Oostende   (10-03-2013)
  2. BK indoor msters   (09-03-2013)
  3. BK indoor kadetten-scholieren   (03-03-2013)
  4. BK indoor junioren-beloften   (02-03-2013)
  5. Indoormeeting EA   (23-02-2013)
  6. BK 4x200m   (10-02-2013)
  7. Perfiction Indoor   (02-02-2013)
  8. KvV indoor kadetten-scholieren   (20-01-2013)
  9. PK Indoor   (06-01-2013)
  10. Cross Ertvelde   (30-12-2012)
  11. Indoormeeting STAX   (29-12-2012)
  12. Cross Oudenaarde   (02-12-2012)
  13. Cross Deinze   (18-11-2012)
  14. Cross Aalter   (11-11-2012)
  15. Stage Blankenberge fond-sprint   (26/28-10-2012)
  16. CrossCup Relays Gent   (21-10-2012)


Zomerseizoen 2012 top
  1. BK hamerslingeren Tongeren   (23-09-2012)
  2. BK aflossing Naimette   (16-09-2012)
  3. BK Jun-Bel Moeskroen   (09-09-2012)
  4. Kermisjeugdmeeting Oudenaarde   (09-09-2012)
  5. Memorial Van Damme   (07-09-2012)
  6. Sprintclinic met Yohan Blake   (05-09-2012)
  7. BK kad-sch Oordegem 2   (01/02-09-2012)
  8. BK kad-sch Oordegem 1   (01/02-09-2012)
  9. PK Aflossing Oudenaarde   (19-08-2012)
  10. KvV kad-sch Huizingen   (15-08-2012)
  11. Jeugdstage - groepsfoto's   (03-08-2012)
  12. Jeugdstage - dag 5   (03-08-2012)
  13. Jeugdstage - dag 4   (02-08-2012)
  14. Jeugdstage - dag 3   (01-08-2012)
  15. Jeugdstage - dag 2   (31-07-2012)
  16. Jeugdstage - dag 1   (30-07-2012)
  17. Interregio Oudenaarde   (28-07-2012)
  18. KAD-SCH-MAS-meeting Oudenaarde   (29-07-2012)
  19. Interregio Jeugdmeerkamp Oudenaarde   (28-07-2012)
  20. B-meeting Huizingen   (28-07-2012)
  21. Meeting Oudenaarde   (24-07-2012)
  22. KBC-Nacht Heusden-Zolder   (07-07-2012)
  23. Juniorengala Mannheim   (24-06-2012)
  24. 5de Ereprijs Rosine Wallez   (23-06-2012)
  25. Belgisch kampioenschap masters Beveren   (09-06-2012)
  26. Beker van Vlaanderen masters dames Booischot   (03-06-2012)
  27. Meeting Lokeren   (28-05-2012)
  28. PK Hamer Sint-Niklaas   (27-05-2012)
  29. Meeting Zele   (20-05-2012)
  30. Beker van Vlaanderen AC heren Lebbeke   (13-05-2012)
  31. Beker van Vlaanderen AC dames Oudenaarde   (12-05-2012)
  32. Beker van Vlaanderen kad-sch jongens Deinze   (06-05-2012)
  33. Beker van Vlaanderen kad-sch meisjes Ieper   (05-05-2012)
  34. PK dag 2 Ninove   (29-04-2012)
  35. PK dag 1 Maldegem   (28-04-2012)
  36. Interregio Jeugdcup Deinze   (14-04-2012)
  37. Oefenmeeting jeugd   (04-04-2012)


Winterseizoen 2011-2012 top
  1. VAL Jeugddag   (24-03-2012)
  2. Indoormeeting RCG   (18-03-2012)
  3. BK veldlopen Oostende   (11-03-2012)
  4. BK indoor masters   (10-03-2012)
  5. BK indoor kadet-scholier   (04-03-2012)
  6. IFAM indoormeeting   (18-02-2012)
  7. PK Cross Lebbeke   (04-02-2012)
  8. KvV Indoor kadet-scholier   (22-01-2012)
  9. Cross Schellebelle   (22-01-2012)
  10. Indoormeeting VS   (15-01-2012)
  11. Cross Zottegem 2   (08-01-2012)
  12. Cross Zottegem 1   (08-01-2012)
  13. Indoormeeting RCG   (26-12-2011)
  14. Cross Oudenaarde   (04-12-2011)
  15. Cross Deinze   (20-11-2011)
  16. Stratenloop Aalst   (13-11-2011)
  17. Cross Aalter   (13-11-2011)
  18. Cross Zwijnaarde   (30-10-2011)
  19. Trainingsweekend Herentals   (24-10-2011)


Zomerseizoen 2011 top
  1. KvV masters Zwevegem   (24-09-2011)
  2. PK meerkamp Oordegem   (24-09-2011)
  3. BK aflossing Brugge   (18-09-2011)
  4. Memorial Van Damme   (16-09-2011)
  5. Interprovinciale Match Heusden-Zolder   (10-09-2011)
  6. BK kadetten-scholieren Moeskroen   (03/04-09-2011)
  7. PK Aflossing Ertvelde   (21-08-2011)
  8. Kampioenschap van Vlaanderen kad-sch Merksem   (15-08-2011)
  9. 10de Halve Marathon Oudenaarde   (13-08-2011)
  10. KvV meerkamp Dilbeek   (07-08-2011)
  11. Zomerstage - dag 5   (05-08-2011)
  12. Zomerstage - dag 4   (04-08-2011)
  13. Zomerstage - dag 3   (03-08-2011)
  14. Zomerstage - dag 2   (02-08-2011)
  15. Zomerstage - dag 1   (01-08-2011)
  16. 7de KAD-SCH-MAS-Meeting Oudenaarde   (31-07-2011)
  17. Hoofdprogramma Ereprijs Rosine Wallez   (18-06-2011)
  18. Voorprogramma Ereprijs Rosine Wallez   (18-06-2011)
  19. Beker van Vlaanderen masters heren Oudenaarde   (05-06-2011)
  20. Beker van Vlaanderen masters dames Lanaken   (05-06-2011)
  21. Jeugdmeeting Oudenaarde   (04-06-2011)
  22. Beker van Vlaanderen AC heren Aalter   (15-05-2011)
  23. Beker van Vlaanderen AC dames Lebbeke   (14-05-2011)
  24. Beker van Vlaanderen kad-sch jongens Maldegem   (08-05-2011)
  25. Beker van Vlaanderen kad-sch meisjes Deinze   (07-05-2011)
  26. Meeting Brugge   (01-05-2011)
  27. PK - dag 2 Lebbeke   (24-04-2011)
  28. PK - dag 1 Gent   (23-04-2011)
  29. Trainingsweekend Louvain-La-Neuve   (08/10-04-2011)


Winterseizoen 2010-2011 top
  1. EK masters Gent   (19-03-2011)
  2. BK veldlopen Oostende   (13-03-2011)
  3. BK indoor masters   (12-03-2011)
  4. BK indoor kadetten-scholieren   (06-03-2011)
  5. CrossCup Dour   (27-02-2011)
  6. Indoormeeting STAX   (26-02-2011)
  7. Cross Izegem   (20-02-2011)
  8. Jeugdaflossingen   (19-02-2011)
  9. Belgacom Flanders Indoor   (13-02-2011)
  10. PK veldlopen Deinze   (05-02-2011)
  11. PK veldlopen Deinze   (05-02-2011)
  12. KvV indoor kadetten-scholieren   (23-01-2011)
  13. Indoormeeting VS   (16-01-2011)
  14. PK Indoor   (09-01-2011)
  15. Cross Maldegem 2   (09-01-2011)
  16. Cross Maldegem   (09-01-2011)
  17. Cross Zottegem   (02-01-2011)
  18. Cross Ertvelde   (26-12-2010)
  19. Cross Oudenaarde II   (05-12-2010)
  20. Cross Oudenaarde   (05-12-2010)
  21. Cross Zele   (28-11-2010
  22. Cross Tilburg   (28-11-2010)
  23. Cross Deinze II   (14-11-2010)
  24. Cross Deinze   (14-11-2010)
  25. Cross Aalter   (07-11-2010)
  26. Cross Zwijnaarde   (31-10-2010)
  27. Trainingsweekend Herentals   (23/24-10-2010)


Zomerseizoen 2010 top
  1. PK Meerkamp Oordegem (kad-sch)   (26-09-2010)
  2. PK Meerkamp Oordegem (pup-min)   (26-09-2010)
  3. PK Meerkamp Oordegem (ben)   (25-09-2010)
  4. Vlaams kampioenschap masters Sint-Truiden   (25-09-2010)
  5. Jeugdcriterium Nijvel   (25-09-2010)
  6. BK aflossing Braine L'Alleud   (19-09-2010)
  7. BK junioren en beloften Nijvel   (12-09-2010)
  8. Interprovinciale Match Jambes   (11-09-2010)
  9. BK Aflossingen junioren Oordegem   (05-09-2010)
  10. BK kad-sch Oordegem   (04-09-2010)
  11. PK Aflossingen Lokeren   (22-08-2010)
  12. KvV kadetten en scholieren Ninove   (15-08-2010)
  13. Atletiekkamp (foto's Louise)   (02/06-08-2010)
  14. Atletiekkamp (foto's Audrey)   (02/06-08-2010)
  15. PK vijfkamp Lebbeke   (25-07-2010)
  16. BK Alle Categorieën Brussel   (18-07-2010)
  17. Usain Bolt in Brussel   (13-07-2010)
  18. Flanders Cup Kortrijk   (11-07-2010)
  19. KBC-Nacht   (10-07-2010)
  20. PK Steeple Oudenaarde   (06-07-2010)
  21. Hoofdprogramma Ereprijs Rosine Wallez 2   (19-06-2010)
  22. Hoofdprogramma Ereprijs Rosine Wallez   (19-06-2010)
  23. Voorprogramma Ereprijs Rosine Wallez   (19-06-2010)
  24. Jeugdmeeting Oordegem   (13-06-2010)
  25. Beker van Vlaanderen masters dames Kessel-Lo   (06-06-2010)
  26. Beker van Vlaanderen masters heren Machelen   (06-06-2010)
  27. Jeugdmeeting Oudenaarde   (05-06-2010)
  28. Meerkamp Herentals   (29/30-05-2010)
  29. Meeting Lokeren   (30-05-2010)
  30. Pinkstermeeting Oordegem   (24-05-2010)
  31. Mastersmeeting Tielt   (24-05-2010)
  32. Kampioenschap van Vlaanderen ac Lier   (22-05-2010)
  33. Beker van Vlaanderen ac heren Oudenaarde   (16-05-2010)
  34. Beker van Vlaanderen ac dames Oostende   (15-05-2010)
  35. Beker van Vlaanderen kad-sch jongens Aalst   (09-05-2010)
  36. Beker van Vlaanderen kad-sch meisjes Deinze   (08-05-2010)
  37. PK - dag 2 Beveren   (25-04-2010)
  38. PK - dag 1 Aalst   (24-04-2010)
  39. Meeting Ninove   (18-04-2010)
  40. Meeting Kortrijk   (17-04-2010)
  41. Trainingsweekend Louvain-La-Neuve   (09/11-04-2010)


Winterseizoen 2009-2010 top
  1. BK Veldlopen   (14-03-2010)
  2. BK indoor kadetten en scholieren   (07-03-2010)
  3. BK indoor junioren en beloften   (06-03-2010)
  4. BK 4x200m   (14-02-2010)
  5. Cross Lokeren   (14-02-2010)
  6. PK Veldlopen Ninove   (06-02-2010)
  7. Cross Uitbergen   (31-01-2010)
  8. Cross Maldegem   (10-01-2010)
  9. PK Indoor   (02-01-2010)
  10. Cross Rieme   (27-12-2009)
  11. Cross Oudenaarde ben-min   (06-12-2009)
  12. Cross Oudenaarde kad-mas   (06-12-2009)
  13. Cross Opbouw parcours   (05-12-2009)
  14. Cross Zele   (22-11-2009)
  15. Cross Deinze   (15-11-2009)
  16. Cross Aalter   (08-11-2009)
  17. Trainingsweekend Herentals   (24/25-10-2009)


Zomerseizoen 2009 top
  1. KvV Masters te Maldegem   (26-09-2009)
  2. Meeting Tielt   (13-09-2009)>
  3. Belgisch Kampioenschap kadetten/scholieren   (06-09-2009)
  4. Kampioenschap van Vlaanderen kadetten/scholieren   (15-08-2009)
  5. Meeting Ninove   (08-08-2009)
  6. Kad-sch-mas meeting Oudenaarde   (02-08-2009)
  7. Interregiocup Oudenaarde   (01-08-2009)
  8. Sprint- en springmeeting Oudenaarde   (28-07-2009)
  9. Meeting Aalter   (26-07-2009)
  10. KBC-Nacht   (18-07-2009)
  11. Jeugdmeeting Ninove   (11-07-2009)
  12. PK Steeple Oudenaarde   (07-07-2009)
  13. PK Halve Marathon te Oudenaarde   (28-06-2009)
  14. PK Jeugd te Deinze   (27-06-2009)
  15. Ereprijs Rosine Wallez - hoofdprogramma   (20-06-2009)
  16. Ereprijs Rosine Wallez - voorprogramma   (20-06-2009)
  17. BvV Masters heren Roeselare   (14-06-2009)
  18. Jeugdmeeting Oudenaarde   (06-06-2009)
  19. Meeting Lokeren   (01-06-2009)
  20. BK Masters Sint-Niklaas   (31-05-2009)
  21. Meeting Zele   (24-05-2009)
  22. Finale SVS   (20-05-2009)
  23. Beker van Vlaanderen ac dames   (16-05-2009)
  24. Beker van Vlaanderen kad-sch meisjes   (09-05-2009)
  25. FUN-dag   (02-05-2009)
  26. PK dag 2 te Oordegem   (26-04-2009)
  27. PK dag 1 te Lokeren  (25-04-2009)
  28. Canicross Oudenaarde   (19-04-2009)
  29. Beker van Vlaanderen pup-min jongens   (19-04-2009)
  30. Beker van Vlaanderen pup-min meisjes 2   (18-04-2009)
  31. Beker van Vlaanderen pup-min meisjes 1   (18-04-2009)
  32. Interregio Jeugdcup Deinze   (11-04-2009)
  33. Trainingsweekend Blankenberge   (20-03-2009)


Winterseizoen 2008-2009 top
  1. Jeugdindoormeeting RCG   (21-03-2009)
  2. Indoormeeting STAX   (15-03-2009)
  3. BK Indoor kadetten en scholieren   (08-03-2009)
  4. BK Indoor junioren en beloften   (07-03-2009)
  5. BK Veldlopen   (01-03-2009)
  6. BK Indoor Masters   (28-02-2009)
  7. Jeugdaflossing 2   (21-02-2009)
  8. Jeugdaflossing   (21-02-2009)
  9. Veldloop Lebbeke   (15-02-2009)
  10. PK Veldlopen Ninove   (07-02-2009)
  11. Veldloop Lokeren   (01-02-2009)
  12. SVS-Meeting   (28-01-2009)
  13. KvV Indoor AC   (25-01-2009)
  14. Veldloop Uitbergen   (18-01-2009)
  15. LPM-marathon Genk   (11-01-2009)
  16. PK Indoor   (04-01-2009)
  17. Indoormeeting KAAG   (27-12-2008)
  18. Indoormeeting RCG   (26-12-2008)
  19. Ijspiste   (22-12-2008)
  20. Veldloop Oudenaarde kadet-master   (07-12-2008)
  21. Veldloop Oudenaarde benjamin-miniem   (07-12-2008)
  22. Veldloop Zele   (23-11-2008)
  23. Veldloop Deinze   (16-11-2008)
  24. Marathon Ljubljana   (26-10-2008)
  25. Trainingsweekend Herentals   (25-10-2008)


Zomerseizoen 2008 top
  1. Ledenvergadering   (24-10-2008)
  2. Meeting Merksem   (12-10-2008)
  3. KvV Masters Herentals   (27-09-2008)
  4. BK Hamer Beveren   (21-09-2008)
  5. BK Kadetten en Scholieren Izegem   (06-09-2008)
  6. PK Aflossingen Oudenaarde   (24-08-2008)
  7. Meeting Aalter   (17-08-2008)
  8. Finale Interregio Jeugdcup Oudenaarde   (02-08-2008)
  9. Steeple- en hordenmeeting Oudenaarde   (29-07-2008)
  10. Meeting Ninove   (08-07-2008)
  11. Sprint- en springmeeting Oudenaarde   (01-07-2008)
  12. PK Halve Marathon Oudenaarde   (29-06-2008)
  13. B-meeting Oudenaarde hoofdprogramma   (21-06-2008)
  14. B-meeting Oudenaarde voorprogramma   (21-06-2008)
  15. BVV masters dames Huizingen   (09-06-2008)
  16. Jeugdmeeting Oudenaarde   (07-06-2008)
  17. BK Masters Nijvel   (24/25-05-2008)
  18. Meeting Oudenaarde   (24-05-2008)
  19. KVV AC Oordegem   (17-05-2008)
  20. BVV AC Heren Lier   (11-05-2008)
  21. BVV AC Dames Nieuwpoort   (10-05-2008)
  22. BVV Kad-Sch meisjes Oudenaarde   (03-05-2008)
  23. Jeugdmeeting Oordegem   (02-05-2008)
  24. PK Ninove   (26-04-2008)
  25. Meeting Kortrijk   (19-04-2008)
  26. ASCO-stage te Brugge   (28/30-03-2008)


Winterseizoen 2007-2008 top
  1. Halve Marathon Hastings   (16-03-2008)
  2. Indoormeeting Gent   (16-03-2008)
  3. BK Veldlopen Oostende   (09-03-2008)
  4. 6-urenloop Stein   (02-03-2008)
  5. Jeugdindoormeeting   (01-03-2008)
  6. BK Indoor 4x200m   (24-02-2008)
  7. Veldloop Lokeren   (17-02-2008)
  8. BK Indoor AC   (17-02-2008)
  9. SVS-scholenmeeting   (13-02-2008)
  10. Pannenkoekenavond   (06-02-2008)
  11. Veldloop Ninove   (02-02-2008)
  12. Veldloop Uitbergen   (20-01-2008)
  13. Indoormeetings Gent   (19/20-01-2008)
  14. Kampioenenhuldiging stadhuis   (19-01-2008)
  15. Provinciaal Kampioenschap Indoor   (12-01-2008)
  16. Veldloop Zottegem   (06-01-2008)
  17. Veldloop Rieme   (30-12-2007)
  18. Indoormeeting Gent   (29-12-2007)
  19. Indoormeeting Gent   (22-12-2007)
  20. Veldloop Oudenaarde 2   (02-12-2007)
  21. Veldloop Oudenaarde 1   (02-12-2007)
  22. Ledenvergadering en kampioenenhuldiging   (23-11-2007)
  23. Veldloop Deinze   (18-11-2007)
  24. Veldloop Aalter   (11-11-2007)
  25. Veldloop Semmerzake   (04-11-2007)
  26. Halloweentraining   (31-10-2007)
  27. Stratenloop Horebeke   (21-10-2007)


Zomerseizoen 2007 top
  1. Werpmeeting Eeklo   (20-10-2007)
  2. PK Meerkamp Sint-Niklaas   (06-10-2007)
  3. Werpmeeting Stekene   (30-09-2007)
  4. KvV Masters Tienen   (23-09-2007)
  5. Jeugdcriterium Nijvel   (22-09-2007)
  6. PK Halve Marathon Oudenaarde   (16-09-2007)
  7. Jeugdmeeting Maldegem   (16-09-2007)
  8. BK Aflossing Ninove   (16-09-2007)
  9. Jeugdmeeting Gent   (02-09-2007)
  10. BK Kadetten en Scholieren Nijvel   (01/02-09-2007)
  11. PK 10.000m Oudenaarde   (28-08-2007)
  12. PK Hamerslingeren Eeklo   (26-08-2007)
  13. Julien Saelens Meeting Brugge   (26-08-2007)
  14. Jeugdmeeting Oordegem   (25-08-2007)
  15. PK Aflossingen Beveren   (19-08-2007)
  16. KvV Kadetten en Scholieren Lier   (15-08-2007)
  17. Jeugdmeeting Oordegem   (15-08-2007)
  18. BK Alle Categorieën Brussel   (05-08-2007)
  19. Interregio Jeugdcup Oudenaarde   (04-08-2007)
  20. Horden- en steeple meeting Oudenaarde    (31-07-2007)
  21. KBC-Nacht Heusden Zolder   (28-07-2007)
  22. Jeugdmeeting Ninove   (28-07-2007)
  23. Hoogspringtraining Hasselt   (24-07-2007)
  24. Open meeting Oordegem   (22-07-2007)
  25. Jeugdmeerkamp Oordegem   (21-07-2007)
  26. Avondmeeting Nieuwpoort   (10-07-2007)
  27. Jeugdmeerkamp Oudenaarde   (07-07-2007)
  28. Sprintmeeting Oudenaarde   (03-07-2007)
  29. KvV Hamerslingeren Kortrijk   (01-07-2007)
  30. PK Jeugd Lokeren   (30-06-2007)
  31. Adelardusjogging Huise   (30-06-2007)
  32. KASVO-Croque   (29-06-2007)
  33. Avondmeeting Oordegem   (28-06-2007)
  34. Avondmeeting Ninove   (26-06-2007)
  35. Kadetten- en scholierenmeeting Oudenaarde   (23-06-2007)
  36. Jeugdmeeting Waregem   (23-06-2007)
  37. Beker van Vlaanderen masters dames Lanaken   (10-06-2007)
  38. BK masters Sint-Niklaas   (02-06-2007)
  39. Interregio Jeugdcup Rieme   (26-05-2007)
  40. Open meeting Brouwerij Roman Oudenaarde   (26-05-2007)
  41. Jeugdmeeting Beveren   (20-05-2007)
  42. Beker van Vlaanderen AC Heren Lommel   (13-05-2007)
  43. Beker van Vlaanderen AC Dames Roesleare   (12-05-2007)
  44. Beker van Vlaanderen Kad-Sch jongens Aalst   (06-05-2007)
  45. Beker van Vlaanderen Kad-Sch meisjes Deinze   (05-05-2007)
  46. Interregio Jeugdcup Aalter   (05-05-2007)
  47. PK AC Zele   (29-04-2007)
  48. PK AC Lebbeke   (28-04-2007)
  49. Beker van Vlaanderen pup-min jongens Oudenaarde   (22-04-2007)
  50. Jeugdmeeting Oudenaarde   (14-04-2007)
  51. Stage Herentals   (13-04-2007)
  52. Opkuis piste   (10-04-2007)

Fotoalbum