KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Beker van Vlaanderen |
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Reglementen

Jeugdwebsite




Beker van Vlaanderen 2019


za. 27 april 2019   pupillen-miniemen meisjes Roeselare
   
 
zo. 28 april 2019   pupillen-miniemen jongens Zwevegem
   
 
za. 4 mei 2019   kadetten-scholieren meisjes (landelijke 1) Lier
   
 
zo. 5 mei 2019   kadetten-scholieren jongens (landelijke 2) Tielt
   
 
za. 18 mei 2019   AC dames (ere-afdeling KBAB) Gentbrugge
   
 
zo. 19 mei 2019   AC heren (landelijke 2) Ninove
   
 
zo. 2 juni 2019   masters (landelijke 2) Zwevegem
   
 
za. 14 september 2019   finale pupillen-miniemen  
   

 


za. 21 april 2018   pupillen-miniemen meisjes Oostende
  Uitslag - Uitslag KASVO-atleten 1ste
 
zo. 22 april 2018   pupillen-miniemen jongens Roeselare
  Uitslag - Klassement - Uitslag KASVO-atleten 2de
 
za. 5 mei 2018   kadetten-scholieren meisjes (landelijke 2B) Ieper
  Uitslag - Uitslag KASVO-atleten 1ste
 
zo. 6 mei 2018   kadetten-scholieren jongens (landelijke 2A) Oudenaarde
  Uitslag - Uitslag KASVO-atleten 5de
 
za. 12 mei 2018   AC dames (ere-afdeling VAL) Heusden-Z
  Uitslag - Uitslag KASVO-atleten 1ste
 
zo. 13 mei 2018   AC heren (landelijke 2) Brugge
  Uitslag - Klassement - Uitslag KASVO-atleten 6de
 
zo. 10 juni 2018   masters (landelijke 2A) Lebbeke
  Uitslag - Uitslag KASVO-atleten 3de
 
za. 15 september 2018   finale pupillen-miniemen meisjes en jongens Sint-Niklaas
  Uitslag - Uitslag KASVO-atleten M: 8ste
J: 8ste

 

AC dames | AC heren | kad-sch meisjes | kad-sch jongens | masters

Archief alle categorieën dames top
 
 
2019   Ere KBAB      
2018 (foto) Heusen-Zolder Ere VAL 1ste Ere-afdeling KBAB
2017 Betekom Ere VAL   6de  
2016 Merksem Ere VAL 5de  
2015 Mol Ere VAL 2de  
2014 Aartselaar Landelijke 1 1ste Ere-afdeling VAL
2013 Lier Landelijke 2   1ste Landelijke 1
2012 Oudenaarde Landelijke 2   2de  
2011 Lebbeke Landelijke 2 2de  
2010 Oostende Landelijke 2   3de  
2009 Roeselare Landelijke 2   3de  
2008 Nieuwpoort Landelijke 2   5de  
2007 Roeselare Landelijke 2   4de  
2006 Roeselare Landelijke 2   9de  
2005 Oudenaarde Landelijke 3   1ste Landelijke 2
2004 Lanaken Landelijke 3   FF  
2003 Oordegem Landelijke 2   12de Landelijke 3
2002 Lanaken Landelijke 3   2de Landelijke 2
2001 Kortrijk Landelijke 3   3de  
 
Archief alle categorieën heren top
 
 
2019   Landelijke 2      
2018 Brugge Landelijke 2   6de  
2017 Brasschaat Landelijke 1   12de Landelijke 2
2016 Kapellen Landelijke 1   11de  
2015 Sint-Niklaas Landelijke 1   10de  
2014 (foto) Ninove Landelijke 2   1ste Landelijke 1
2013 Oudenaarde Landelijke 2   2de  
2012 Lebbeke Landelijke 2   7de  
2011 Aalter Landelijke 2   10de  
2010 Oudenaarde Landelijke 3   2de Landelijke 2
2009 Neerpelt Landelijke 3   4de  
2008 Lier Landelijke 3   7de  
2007 Lommel Landelijke 3   11de  
2006 Sint-Truiden Landelijke 3   11de  
2005 Bornem Landelijke 3   11de  
2004 Lommel Landelijke 3   9de  
2003 Hamme Landelijke 3   7de  
2002 Aalter Landelijke 2   12de Landelijke 3
2001 Tielt Landelijke 2   12de  
 
Archief kadetten-scholieren meisjes top
 
 
2019   Landelijke 1      
2018 (foto) Ieper Landelijke 2   1ste Landelijke 1
2017 Tielt Landelijke 2   2de  
2016 Nieuwpoort Landelijke 2 3de  
2015 Oudenaarde Landelijke 2 5de  
2014 Tessenderlo Landelijke 1   11de Landelijke 2
2013 Betekom Landelijke 1 9de  
2012 Ieper Landelijke 2 1ste Landelijke 1
2011 Deinze Landelijke 2 2de  
2010 Deinze Landelijke 2   4de  
2009 Herentals Landelijke 1   12de Landelijke 2
2008 Oudenaarde Landelijke 2   1ste Landelijke 1
2007 Deinze Landelijke 2   3de  
2006 Zele Landelijke 2   6de  
2005 Oostende Landelijke 3   4de Landelijke 2
2004 Aartselaar Landelijke 3   FF  
2003 Lebbeke Landelijke 3   9de  
2002 Kortrijk Landelijke 3   4de  
2001 Ninove Landelijke 3   6de  
 
Archief kadetten-scholieren jongens top
 
 
2019   Landelijke 2      
2018 Oudenaarde Landelijke 2   5de  
2017 Aartselaar Landelijke 2   4de  
2016 Kortrijk Landelijke 2   4de  
2015 Zwevegem Landelijke 2   3de  
2014 Zwevegem Landelijke 2   7de  
2013 Brasschaat Landelijke 2   8ste  
2012 Deinze Landelijke 2   6de  
2011 Maldegem Landelijke 2   5de  
2010 (foto) Aalst Landelijke 3   1ste Landelijke 2
2009 Kortrijk Landelijke 3   11de  
2008 Ninove Landelijke 3   FF  
2007 Aalst Landelijke 3   19de  
2006 Aalst Landelijke 3   19de  
2005 Aalst Landelijke 3   20ste  
2004 Mechelen Landelijke 3   FF  
2003 Aalst Landelijke 3   FF  
2002 Oudenaarde Landelijke 2   12de Landelijke 3
2001 Oudenaarde Landelijke 3   2de Landelijke 2
 
Archief masters dames en heren (samen sinds 2016) top
 
2019   Landelijke 2      
2018 Lebbeke Landelijke 2   3de  
2017 Oudenaarde Landelijke 2   4de  
2016 Oudenaarde Landelijke 2 5de  
 
Archief masters dames top
 
 
2015 Lanaken Landelijke 2   3de  
2014 Lanaken Landelijke 2   3de  
2013 Booischot Landelijke 2   7de  
2012 Booischot Landelijke 2   6de  
2011 Lanaken Landelijke 2   3de  
2010 Kessel-Lo Landelijke 1   11de Landelijke 2
2009 Deinze Landelijke 1   9de  
2008 (foto) Huizingen Landelijke 2   2de Landelijke 1
2007 Lanaken Landelijke 2   7de  
2006 Ninove Landelijke 2   6de  
2005 Mechelen Landelijke 2   9de  
2004 Herentals Landelijke 1   11de Landelijke 2
2003 Deinze Landelijke 2   2de Landelijke 1
2002 Deinze Landelijke 2   4de  
2001 Oudenaarde Landelijke 2   10de  
 
Archief masters heren top
 
 
2015 Lanaken Landelijke 2   4de  
2014 Lanaken Landelijke 2   6de  
2013 Ertvelde Landelijke 3   2de Landelijke 2
2012 Dilbeek Landelijke 3   4de  
2011 Oudenaarde Landelijke 3   3de  
2010 (foto) Machelen Landelijke 4   1ste Landelijke 3
2009 Roeselare Landelijke 5   2de Landelijke 4
2008 Lommel Landelijke 5   4de  
2007 Oudenaarde Landelijke 5   7de  
2006 Booischot Landelijke 5   5de  
2005 Sint-Truiden Landelijke 5   7de  
2004 Brasschaat Landelijke 4   FF Landelijke 5
2003 Aalst Landelijke 3   FF Landelijke 4
2002 Brasschaat Landelijke 2   FF Landelijke 3
2001 Oudenaarde Landelijke 2   10de